Treść opublikowana przez Dedi1234
-
BMW E60 530i, Białystok, WBANE73557CM47680
Dedi1234 odpowiedział(a) na DonYoker temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażnie pisze tego ze zlosci , ale lepiej nie prowokowac bo nigdy nie wiadomo kto siedzi po drugiej stronie ;)
-
e46 przerwała i zgasła
zebym to wiedzial kiedys wczesniej to moze nie wydaj bym 3 tys. na regenracje :o
-
e46 przerwała i zgasła
dlatego nigdy wiecej nie kupie diesla , a po drugie przy regeneracji to i tak daja tylko gwarancje na to co robili a nie na cala. a hugo wie czy nie zrzuca na cos innego zeby nie robic Ci za friko. Przejedz sie do jednego zapytaj co siadlo i potem jedz do tamtych co Ci regenerowali
-
BMW E46 320d vs Mazda 3 vs ... Audi A3, Audi A4 B5.
auto ktore chcesz ma byc 5cio czy 3 drzwiowe? jesli 3 zastanow sie nad e46 318ci
-
Klima przestaje chłodzić. 320d
te bmw tak maja , mialem bmw e46 320d z 99r. dzialo sie to samo , klima chodzila jakis czas i nagle tak jakby sie wylaczala i dawala cieplym.. Moj wojek rowniez mial e46 z 01r , i takze to samo. te BMW 320D to jest masakra i tyle..
-
Kilka spraw po zakupie 320d.
jesli chodzi o szybe z prae strony pasazera to jeszcze nie spotkalem ktora nie narzekala by na to , to jest taka jedna z "wielu" wad w bmw e46 320d . Sam mialem takiego i rowniez sie przestawiala tak jak piszesz i zawsze byla o wiele wolniejsza niz ta od kierowcy
-
Aukcje Internetowe
ahh no tak , dobra dzieki wielkie :)
-
Aukcje Internetowe
Minimalna cena wystawianego pojazdu wynosi 400 zł. qrcze taie cos jest w formularzu na otomoto ;d , az tyle kosztuje wystawienie tu auta?
-
Aukcje Internetowe
Witam serdecznie , mysle iz wybralem dobry dzial . Chcialem sie dowiedziec na jaki aukcjach internetowych jest dobrze wsyatwic auto , jak narazie wystawilem na allegro , sa jeszcze jakies na ktore zerka wiele osob? Dziekuje i Pozdrawiam
-
320d Dziwne drgania
Nie wiem czy Cie to pocieszy czy tez nie , swoje bmw mam od 2 lat i te drgania przez gaszeniu nie wqrzaja mnie .
-
320d Krzywo stojący tył auta na idelanym poziomym parkingu.
u mnie gdy tankuje na CPN i patrze na bete od przodu to caly lewy bok idzie w dol , tak wiec to norma. No ale tez sie zastanawialem nad tym ;]
-
320d CR szarpie nie przyspiesza
Sprawdz modul sterujacy turbina , bo u mnie jest to jebniete i mam podobne objawy
-
320D, dławienie sie, duszenie.
nie chce nic mowic , ale u mnie poszlo w 3 tysiace...
- 320d Akumulator?
-
320d Akumulator?
moglbys jakis link podrzucic zebym mogl to obczaic? ;p
-
320d Akumulator?
a takie interfejsy nie sa drogie?
-
320d Akumulator?
podjade jutro na komputer moze cos wykaze
- 320d Akumulator?
- 320d Akumulator?
-
320d Akumulator?
Czy mozliwe ze gdy akumulator jest slaby , auto mogloby poprostu gorzej chodzic? Chodzi mi o dławienie sie auta przy wolnej jezdzie , wczoraj gdy jechalem setka nagle zaczal mi sie dlawic i [BAD] lecial z tylu siwy dym , odstawilem auto do garazu. Wstaje dzisiaj rano , odpalilem auto i pelno niebieskiego dymu w garazu po odpaleniu , ale gdy lekko przygazowalem uspokoilo sie. Przejechalem sie na miasto rozgrzalem go do pionu , no i zaczalem go wkrecac do 3-4 tys. , na poczatku cholernie sie dlawil lecial ten glupi dm przy czym pedal gazu tak jakby sam mi zwalnial , ja mu w gaz a on zwalnia. Ale gdy tak dalem kilka razy w rure juz jest o wiele lepiej! , wszystko sie zalacza tak jak wczesniej , turbinka od 2 tysi i jazda , czasem jeszcze tak jest ze posci dyma ale nie tak jak wzesniej... , moze qrde paliwo z orlenu bylo jakies zjebane? , sam nie wiem
- 320d Jak działa webasto?
-
320d Jak działa webasto?
mozesz pokazac jak wyglada ten panel sterowania?
-
320d Akumulator?
Jutro siade nad tym z samego rana i rozbroje to Dzieki wielkie chlopaki Pozdrawiam
-
320d Akumulator?
o bardzo mi sie przyda dzieki , lecz gdy doszedlem do tej funkcji numer 9 po 2 sek. znika mi i pojawiaja sie na nowo przebieg i godzina. Bylem teraz akurat w garazu , a wiec tak : wszystko dziala do funkcji numer 3 ale pozniej kazda funckja wyzej znika po 2 sek. , co moze byc tego przyczyna..? aha i u mnie pisze jakies z lewej strony cos takiego _ _ _ _ _ Lese czy jakos tak , wogole nie da sie tego rozczytac
-
320d Akumulator?
moze to bedzie glupie pytanie , ale jak uruchomic ten test ? Nie jestem "az" tak obcykany w te klocki zeby sprawdzac jakimis funkcjami Pozdrawiam