Skocz do zawartości

Dedi1234

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dedi1234

  1. nie pisze tego ze zlosci , ale lepiej nie prowokowac bo nigdy nie wiadomo kto siedzi po drugiej stronie ;)
  2. Dedi1234 odpowiedział(a) na przemo18 temat w E46
    zebym to wiedzial kiedys wczesniej to moze nie wydaj bym 3 tys. na regenracje :o
  3. Dedi1234 odpowiedział(a) na przemo18 temat w E46
    dlatego nigdy wiecej nie kupie diesla , a po drugie przy regeneracji to i tak daja tylko gwarancje na to co robili a nie na cala. a hugo wie czy nie zrzuca na cos innego zeby nie robic Ci za friko. Przejedz sie do jednego zapytaj co siadlo i potem jedz do tamtych co Ci regenerowali
  4. auto ktore chcesz ma byc 5cio czy 3 drzwiowe? jesli 3 zastanow sie nad e46 318ci
  5. te bmw tak maja , mialem bmw e46 320d z 99r. dzialo sie to samo , klima chodzila jakis czas i nagle tak jakby sie wylaczala i dawala cieplym.. Moj wojek rowniez mial e46 z 01r , i takze to samo. te BMW 320D to jest masakra i tyle..
  6. Dedi1234 odpowiedział(a) na zabaa1984 temat w E46
    jesli chodzi o szybe z prae strony pasazera to jeszcze nie spotkalem ktora nie narzekala by na to , to jest taka jedna z "wielu" wad w bmw e46 320d . Sam mialem takiego i rowniez sie przestawiala tak jak piszesz i zawsze byla o wiele wolniejsza niz ta od kierowcy
  7. ahh no tak , dobra dzieki wielkie :)
  8. Minimalna cena wystawianego pojazdu wynosi 400 zł. qrcze taie cos jest w formularzu na otomoto ;d , az tyle kosztuje wystawienie tu auta?
  9. Witam serdecznie , mysle iz wybralem dobry dzial . Chcialem sie dowiedziec na jaki aukcjach internetowych jest dobrze wsyatwic auto , jak narazie wystawilem na allegro , sa jeszcze jakies na ktore zerka wiele osob? Dziekuje i Pozdrawiam
  10. Dedi1234 odpowiedział(a) na haker151 temat w E46
    Nie wiem czy Cie to pocieszy czy tez nie , swoje bmw mam od 2 lat i te drgania przez gaszeniu nie wqrzaja mnie .
  11. u mnie gdy tankuje na CPN i patrze na bete od przodu to caly lewy bok idzie w dol , tak wiec to norma. No ale tez sie zastanawialem nad tym ;]
  12. Dedi1234 odpowiedział(a) na xir temat w E46
    Sprawdz modul sterujacy turbina , bo u mnie jest to jebniete i mam podobne objawy
  13. Dedi1234 odpowiedział(a) na TaZ temat w E46
    nie chce nic mowic , ale u mnie poszlo w 3 tysiace...
  14. Dedi1234 odpowiedział(a) na Dedi1234 temat w E46
    mam pod macha ;)
  15. Dedi1234 odpowiedział(a) na Dedi1234 temat w E46
    moglbys jakis link podrzucic zebym mogl to obczaic? ;p
  16. Dedi1234 odpowiedział(a) na Dedi1234 temat w E46
    a takie interfejsy nie sa drogie?
  17. Dedi1234 odpowiedział(a) na Dedi1234 temat w E46
    podjade jutro na komputer moze cos wykaze
  18. Dedi1234 odpowiedział(a) na Dedi1234 temat w E46
    byla regenerowana
  19. Dedi1234 odpowiedział(a) na Dedi1234 temat w E46
    ? ;>
  20. Dedi1234 odpowiedział(a) na Dedi1234 temat w E46
    Czy mozliwe ze gdy akumulator jest slaby , auto mogloby poprostu gorzej chodzic? Chodzi mi o dławienie sie auta przy wolnej jezdzie , wczoraj gdy jechalem setka nagle zaczal mi sie dlawic i [BAD] lecial z tylu siwy dym , odstawilem auto do garazu. Wstaje dzisiaj rano , odpalilem auto i pelno niebieskiego dymu w garazu po odpaleniu , ale gdy lekko przygazowalem uspokoilo sie. Przejechalem sie na miasto rozgrzalem go do pionu , no i zaczalem go wkrecac do 3-4 tys. , na poczatku cholernie sie dlawil lecial ten glupi dm przy czym pedal gazu tak jakby sam mi zwalnial , ja mu w gaz a on zwalnia. Ale gdy tak dalem kilka razy w rure juz jest o wiele lepiej! , wszystko sie zalacza tak jak wczesniej , turbinka od 2 tysi i jazda , czasem jeszcze tak jest ze posci dyma ale nie tak jak wzesniej... , moze qrde paliwo z orlenu bylo jakies zjebane? , sam nie wiem
  21. Dedi1234 odpowiedział(a) na siwyszac temat w E46
    ok dzieki
  22. Dedi1234 odpowiedział(a) na siwyszac temat w E46
    mozesz pokazac jak wyglada ten panel sterowania?
  23. Dedi1234 odpowiedział(a) na Dedi1234 temat w E46
    Jutro siade nad tym z samego rana i rozbroje to Dzieki wielkie chlopaki Pozdrawiam
  24. Dedi1234 odpowiedział(a) na Dedi1234 temat w E46
    o bardzo mi sie przyda dzieki , lecz gdy doszedlem do tej funkcji numer 9 po 2 sek. znika mi i pojawiaja sie na nowo przebieg i godzina. Bylem teraz akurat w garazu , a wiec tak : wszystko dziala do funkcji numer 3 ale pozniej kazda funckja wyzej znika po 2 sek. , co moze byc tego przyczyna..? aha i u mnie pisze jakies z lewej strony cos takiego _ _ _ _ _ Lese czy jakos tak , wogole nie da sie tego rozczytac
  25. Dedi1234 odpowiedział(a) na Dedi1234 temat w E46
    moze to bedzie glupie pytanie , ale jak uruchomic ten test ? Nie jestem "az" tak obcykany w te klocki zeby sprawdzac jakimis funkcjami Pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.