Treść opublikowana przez kubik
-
E81 116i 2010 - MtothaJ *update: listwy wew. szlifowane alu*
Twoje zmiany bardzo na plus! :cool2:
-
Lokalne spotkania Serii 1- MOŻE JAKIŚ SPOT ? :)
Dobra... w końcu nie pojechałem :( Stwierdziłem, że to nie ma sensu... dojechałbym pewnie jakbyście skończyli jeździć na torze :(. Sorry, że nie dotarłem :/ Mam nadzieję, że następnym razem nic mi nie przeszkodzi w spocie :/
-
Lokalne spotkania Serii 1- MOŻE JAKIŚ SPOT ? :)
Jest ktoś jeszcze na necie? Ja jeśli dojadę to na bank się spóźnię. Byłbym wdzięczny za numer telefonu do kogoś kto będzie.. Kto może to niech napisze mi na PRIV - będę dzwonił.
- 1M coupe
-
Lokalne spotkania Serii 1- MOŻE JAKIŚ SPOT ? :)
Zauważyłem :)
-
Lokalne spotkania Serii 1- MOŻE JAKIŚ SPOT ? :)
Czy ktoś nie boi się Krzyśka zapędów do kobiet, i weźmie jakieś ze sobą? :) Czułbym się bezpieczniej ;)
-
[e87] 118d - eltabbo
Czemu sprzedajesz? :> Jakiś nowy zakup?
-
Lokalne spotkania Serii 1- MOŻE JAKIŚ SPOT ? :)
Takie pytanko: Czy przyjeżdżacie sami? Mi się trochę nie chce samemu jechać i wziął bym moją drugą połowę. Tylko nie chciałbym żeby się okazało, że jest jedyną kobietą na spocie :)
-
Jestem nowy. Witam na forum!
Nie zniechęcaj się i szukaj! ;) Te w dobrym stanie to mało kto sprzedaje... ale się zdarza ;) Ja sam musiałem kupić po wypadku bo innych nie było :) Ale tragedii przy wypadku, nie było więc się zdecydowałem. Z tego co wiem kilka osób na forum rozważa sprzedaż (niestety tylko rozważa ;) ), wszedł nowy model i kusi, więc może się trafi odpowiedni egzemplarz.
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Dokładnie... M-Pakiet.
-
[E87] Po odłączeniu akumulatora nie chce zapalic
Myślę, że diagnostyka komputerowa odpowie na pytanie...
-
[E87] 118d-Krzysiek-Nowe kolo ,gwint,ic str 16
Zdaję sobie z tego sprawę. Nie chodzi o usunięcie rys tylko właśnie o to żeby szyba "przejrzała" ;) Dodatkowo jedno z okien w domu bym przepolerował ;) Gąbeczka do szyb kosztuje kilka zł... chcę zobaczyć co tym można zdziałać.
-
[E87] 118d-Krzysiek-Nowe kolo ,gwint,ic str 16
Ja szukam czegoś do polerowania szyb, widziałem... że miałeś do tego jakiś kosmetyk - jaki koszt?. Generalnie o całej tej zabawie poczytałem trochę na: detailer.pl i tam też kupuję kosmetyki (do polerowania szyb nic nie mają). Mam nadzieję, że jak będę się stosował do wskazówek z tego portalu... za wiele nie zepsuję. Zresztą raczej nie będę ryzykował i asekuracyjnie będę stosował mniej inwazyjne środki - może być gorszy efekt, ale przynajmniej nie zepsuję ;)
-
[E87] 118d-Krzysiek-Nowe kolo ,gwint,ic str 16
Właśnie o to mi chodziło ;) Domyślałem się, że trochę poszło tej kasy ;) Ja już też kilkaset zł ;) kompletuję teraz zestaw do polerki (krążek, gąbki i pasty), dokładnie te same pasty, które użyłeś zamówiłem kilka dni temu ;)
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Moim zdaniem z 50 000 zł. Zastanów się nad trochę starszym (przed liftem) - za 40k jest szansa na znalezienie dobrego egzemplarza.
-
[E87] 118d-Krzysiek-Nowe kolo ,gwint,ic str 16
Pięknie! Przymierzam się do takiej samej akcji, tylko chcę to robić sam, a nie mam doświadczenia :) Zobaczymy co z tego wyjdzie. Czy możesz napisać ile Cię ta przyjemność wyniosła?
-
Lokalne spotkania Serii 1- MOŻE JAKIŚ SPOT ? :)
Jak już będę pewny, że będę jechał to się będę próbował z nimi umówić. Raźniej będzie się jechać ;)
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Dokładnie tak jak pisze MichałR... trochę nie realne - polift za 40 000. Generalnie w ogóle jest ciężko dobrą jedynkę znaleźć (bo jak auto jest w dobrym stanie to właściciele niechętnie się z nim rozstają). Ale przed liftem za 40k zł jest szansa. Ja jak kupowałem to też nizły byłem :) szkułem przed lifta za trochę ponad 30k, ale rzeczywistość zweryfikowała ;) MichałR, każdy po prostu sam musi się do tego przekonać, bo jak się ogląda ogłoszenia to wydaje się, że jest szansa... a potem się okazuje jak jest w rzeczywistości. Ja akurat kupiłem po wypadku (zrobiona blacharka, ale bez poduszek) - dlatego był tańszy niż normalne egzemplarze, a i tak za więcej niż planowałem zapłacić za "100% sprawnego", ale przynajmniej wiedziałem co biorę, a że wyposażenie miał fajne to stwierdziłem, że później dokupię brakujące części i będę miał pewność, że wszystko jest jak należy (zresztą gościu, który sprzedawał chciał zrobić wszystko, ale wolałem zostawić to sobie - bo wiadomo jak się robi auta na sprzedaż). Tylko niestety ciężko jest się wziąć i zrobić te poduchy... ciągle nie ma czasu ;) A aż tak bardzo to nie przeszkadza... ale w końcu muszę się za to zabrać :D Polecam Ci obejrzenie kilku losowych egzemplarzy blisko twojego miejsca zamieszkania i się przekonania jak na żywo wyglądają te tanie, a jak wyglądają w normalnych cenach. Bo często na żywo, już bez specjalnego sprawdzania u specjalistów widać różnice ;)
-
Lokalne spotkania Serii 1- MOŻE JAKIŚ SPOT ? :)
To ja z Wrocławia 19/20 do Częstochowy też może bym się kopnął. Już ponad 1/2roku mam jedynkę i ciągle nie mogę się zebrać na jakiegoś spota :). Na dzień dzisiejszy mogę przyjechać :)
-
[E81/E87] Co wchodzi w sklad pakietu Licht Paket (Light Paki
O to nie wiedziałem, że jak 2x się mrygnie drogowymi to dłużej świecą :)
-
[E87] BMW 120d by kdus
Ile za to cudo zapłaciłeś? Sam będziesz montował? Wygląda ciekawie... też na coś takiego bym się skusił.
-
E87 118D M47N2 Brak mocy poniżej 2000 obr.
Czytając o magicznych 2000 obrotów nasuwa mi się turbina. Może sterowanie turbiny nie działa tak jak należy? Turbinę wymieniłeś, ale może problem jest z podciśnieniem (nieszczelność wężyka? - taki błahy problem, ale może to to). Jak bredzę to niech ktoś napisze, bo o mechanice samochodowej marne mam pojęcie ;) Ale z tym problemem się kiedyś zetknąłem.
-
Lokalne spotkania Serii 1- MOŻE JAKIŚ SPOT ? :)
PW - Przywitanie Wiosny?? Możesz podać jakieś szczegóły tego wydarzenia? Chętnie bym się tam wybrał, ale nie znam szczegółów, bo nie jestem członkiem klubu. Jakiś czas temu wysłałem papiery z podaniem o członkostwo, ale chyba jeszcze nie zostało rozpatrzone.
-
e87 japanrot cypisek SKRADZIONO
Wpisujesz: [img=http://www.fotoszok.pl/upload/72319006.jpg] masz: http://www.fotoszok.pl/upload/72319006.jpg Ważne tylko, żebyś wkleił adres zdjęcia a nie strony. Czyli jak wejdziesz na stronę, to prawy guzik myszki na zdjęcie i klikasz coś w stylu: "Kopiuj adres URL grafiki" (różnie w różnych przeglądarkach), wtedy ten adres wklejasz pomiędzy znacznikami "img".
-
Benzyna wlana do diesla
Ważne, że zachowałaś zimną krew i rozsądek! A tego typu pomyłki nie tylko blondynkom i nie tylko kobietom się zdarzają ;) Słyszałem o kilku takich przypadkach ;)