Treść opublikowana przez jasiel1
-
BMW F10 525d VIN: WBAXA11020DX25590 Ełk
jasiel1 odpowiedział(a) na jasiel1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOk, za 45zł z raportu autobaza dowiedziałem się że w marcu 2019r auto miało "incydent" o wartości 700-1000zł z przodu pojazdu... Dzięki, chyba potwierdza się że auto nie jest jednak powypadkowe.
-
BMW F10 525d VIN: WBAXA11020DX25590 Ełk
jasiel1 odpowiedział(a) na jasiel1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSorry źle się wyraziłem. Podobno było jakieś drobne uszkodzenie w rejonie grilla, co skończyło się zapewne malowaniem całego zderzaka, bo raczej miejscowo nie dałoby się tego pomalować. I to na podstawie raportu z autobazy można dowiedzieć się o szkodzie?
-
BMW F10 525d VIN: WBAXA11020DX25590 Ełk
jasiel1 odpowiedział(a) na jasiel1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA podpowiesz gdzie szukać informacji o w/w szkodzie? Czy jest to informacja z ASO, czy też z UFG informacja o wypłacie odszkodowania? Sprzedający poinformował mnie że był robiony jakiś drobiazg związany z lakierowaniem okolic grilla, natomiast części blacharskie podobno są w oryginalnym malowaniu. Gdzie można wykupić jakiś raport który powiedziałby trochę więcej na temat historii auta? Odnośnie wizyt w ASO to dziwne że jest tylko jeden wpis, pomimo że auto kupione zostało w salonie Auto Breczko w Białymstoku, chociaż z drugiej strony sprzedający posiada w Ełku swój serwis mechaniczny, więc może faktycznie nie chciało mu się jeździć 100km w jedną stronę do Białegostoku do serwisu...
-
BMW i3 wby1z2c53ev285623 - PO ZALANIU
jasiel1 odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPisząc zupełnie poważnie- jeżeli szukasz auta i znalazłeś ogłoszenie z Ostrowi Mazowieckiej, z profesjonalnymi zdjęciami w ogłoszeniu, na których auto wygląda jak z salonu, jak najszybciej zamknij to ogłoszenie. Podobna zasada jak Radom, Gubin czy Zwoleń. We środę sprzedałem swoje auto człowiekowi z Ostrowi Mazowieckiej to mówił, że to co się u nich wyprawia z autami do sprzedaży to dramat;)
-
BMW F10 525d VIN: WBAXA11020DX25590 Ełk
jasiel1 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCześć! Czy ktoś zna, kojarzy lub oglądał auto z poniższego ogłoszenia? https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-bmw-525d-xdrive-218km-4x4-2012r-pierwszy-wlasciciel-maly-przebieg-ID6Dvzel.html? Czy podpowie ktoś na co zwrócić uwagę podczas oglądania auta? Przebieg niewielki ale faktycznie potwierdzony w ASO. Może ktoś znający się na F10 widzi coś po zdjęciach? Z góry dziękuję za wszelkie informacje i pozdrawiam!
-
Podlaskie
Ja mam kiepskie doświadczenia z właścicielem tego serwisu. Próbowałem umówić się jakiś czas temu na wymianę rozrządu w swoim aucie, miałem zakupiony kompletny zestaw do wymiany rozrządu, oryginalny pochodzący z ASO, wszystko co do jednej śrubki. Od właściciela otrzymałem informację, że nie zrobi mi rozrządu na moich częściach bo ma taką zasadę, bo klienci często dostarczają mu części kiepskiej jakości. Przedstawiłem mu kompletną rozpiskę posiadanych części z ASO, z informacją, że jeżeli czegoś brakuje to wcześniej może je domówić i że nie ma wątpliwości co do jakości części skoro są oryginalne z przedłożoną fakturą, na co pan w opryskliwy sposób przedstawił mi teorię o tym, że na pewno idąc do restauracji też przychodzę ze swoim mięsem prosząc kucharza żeby zrobił mi schabowego, a na to że większość serwisów nie widzi problemu w dostarczeniu swoich części, zwłaszcza oryginalnych o niepodważalnej jakości stwierdził, że widocznie "stołuję się" u "garażowców". Już nie chciałem pytać co sądzi o tym, że nawet w ASO BMW możesz zlecić usługę wymiany części mając zakupione swoje części i nikt nie widzi w tym problemu... Wrażenie z rozmowy z tym panem potwierdziło, że nie chcę tam wstawić swojego samochodu.
-
Bmw x3 e83 3.0d VIN: WBAPB51080WB06200 Białystok
jasiel1 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCześć. Podpowiecie na co zwrócić uwagę sprawdzając X3 z poniższego ogłoszenia: https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-x3-3-0d-4x4-automat-tylko-160tys-km-ID6Dsu5v.html#9eb55599de Czy przebieg 160k km jest w tym przypadku możliwy, czy raczej włożyć tą informację między bajki? Z góry dzięki za wszelkie uwagi. Pozdrawiam
-
BMW F26 X4 3.0d VIN: WBAXX310X00P90012
jasiel1 odpowiedział(a) na jasiel1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ nieoficjalnych informacji uzyskanych w ASO przez znajomego, auto było regularnie serwisowane w ASO Rawski. Ostatni serwis przy 110k km w lipcu ubiegłego roku. Podobno ma dużo wpisów z ASO ale szczegółów mi nie przekazał bo nie mógł.
-
BMW F26 X4 3.0d VIN: WBAXX310X00P90012
jasiel1 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCześć! Rozglądam się za BMW X4 i niedaleko mam do obejrzenia taki egzemplarz: https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-x4-xdrive-30d-258km-m-sport-salon-pl-pelen-serwis-fabryczny-lakier-ID6DgkKM.html Czy ktoś ogarnięty rzuci okiem na ogłoszenie i podpowie na co zwrócić uwagę podczas oglądania auta na żywo? Z góry dzięki i pozdrawiam!
-
Problemy z odtwarzaniem MP3. Rozwiązany.
Nagrałem płytę sposobem opisanym w pierwszym poście w tym wątku, programem Ashampoo, nagrane jako MP3/WMA (e60 2007r, nawigacja Business). Kilka utworów odtwarza normalnie, ale większość wyświetla długość trwania utworu jako "00:00" i przeskakuje do następnego i tak dalej... Dodam że płyta dobrej jakości CD-R firmy Verbatim. Coffi jak sobie poradziłeś? Też podejrzewam że może to być wina plików. Sorry za odgrzebanie posta sprzed prawie 2 lat, ale może akurat ktoś go jeszcze przeczyta:) Pozdrawiam!
-
[e92] 320d VIN: WBAWD11040PW04559
jasiel1 odpowiedział(a) na jasiel1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFelgi wyglądają ładnie niestety tylko z daleka. Praktycznie wszystkie maja uszkodzenia, od drobnych obić, aż po kilkunastocentymetrowe obdarcia rantów. Oferta sprzedaży auta pojawiła się jeszcze w jednej z grup na fb i na pytania o przebieg, sprzedający uparcie odpowiada że 240k :duh:
-
[e92] 320d VIN: WBAWD11040PW04559
jasiel1 odpowiedział(a) na jasiel1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFakt że nie wspomniałem o tym wcześniej, bo zwyczajnie szkoda mi było czasu, ale Twój komentarz mnie zmobilizował żeby napisać podsumowanie drobiazgów które finalnie wpłynęły na decyzję o odpuszczeniu zakupu. Nie miałem zamiaru Cię w żaden sposób urazić, także sorry za to nieporozumienie. Pozdrawiam!
-
[e92] 320d VIN: WBAWD11040PW04559
jasiel1 odpowiedział(a) na jasiel1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie badałem. Dla Ciebie to pierdoły, a dla mnie fakty są takie: - sprzedający napisał że jeździł autem 4 lata, a gdy zapytałem dlaczego ma świeże blachy napisał że on jeździ nim osobiście drugi rok, ale kupił go od dobrego kumpla który jeździł nim 4 czy 5 lat, więc pozwolił sobie tak napisać. W rzeczywistości po sprawdzeniu na historia pojazdu gov.pl okazuje się że on jeździ nim dokładnie rok, a "kumpel" jeździł nim bodajże niecałe 2 lata, więc lekka rozbieżność, poza tym auto miało już w PL 4 właścicieli, od sprowadzenia z Francji w 2013r - podczas rozmowy właściciel mówi mi że bardzo mało nim jeździł, zimą auto stało bo nawet nie miał zimówiek, po czym z historii wynika że w przeciągu około pół roku zrobił 24000km, a gdy zacząłem go oto dopytywać stwierdził że poprzednim autem robił rocznie 40000km więc dla niego te 24000 w pół roku to mało (nie ma to większego znaczenia ile zrobił w ostatnim roku, ale świadczy o tym że sprzedający opowiada bajki) - felgi nie nadają się do użytku w moim odczuciu, więc musiałbym je regenerować, sprzedawać i szukać oryginałów, o oponach już nie wspominam (generalnie nie ma faktury na nawet głupia wymianę oleju, natomiast jedyna inwestycja w auto to chińskie felgi i chińskie opony) - przebieg w ogłoszeniu 240000km, w rzeczywistości 248000km, niby drobiazg... - rocznik auta 2007 w ogłoszeniu 2008 Jeżeli nadal uważasz że to okazja to zapraszam do Białegostoku, jeżeli nie przeszkadzają Ci takie elementy to znalazłeś perełkę. Nie twierdzę że to auto to szrot, jednak za dużo jest tu nieścisłości i znaków zapytania, więc wolałem odpuścić.
-
E92 320i nr VIN: WBAWA71050J002865
jasiel1 odpowiedział(a) na jasiel1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWielkie dzięki za info. Może faktycznie trzeba przemyśleć tego diesla...
-
E92 320i nr VIN: WBAWA71050J002865
jasiel1 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzy możecie rzucić okiem na auto z poniższego ogłoszenia? Sprzedający to auto-handel, wiec czujność na pewno wskazana. Podobno sprowadzona w całości i przebieg podobno realny, czy widzicie coś podejrzanego lub niepokojącego? https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-2-0i-z-niemiec-lakier-i-przebieg-oryginal-sportsitze-igla-stan-ID6CvBn8.html Z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam!
-
[e92] 320d VIN: WBAWD11040PW04559
jasiel1 odpowiedział(a) na jasiel1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDzięki Panowie! Auto jest w Polsce od 2013r, więc do zdjęć sprzed sprowadzenia nie dotrę. Oglądałem ją wczoraj i na pierwszy rzut oka wszystko fajnie, natomiast ma sporo drobnych mankamentów do zrobienia, m. in. jakieś wgniotki, rysy, praktycznie dwa zderzaki do polakierowania, nie działają czujniki parkowania, listwy pomalowane z zaciekami w strasznie prymitywny sposób, felgi strasznie obdarte, opony faktycznie nowe ale jakieś chińczyki, wnętrze bagażnika w smarze. Dokładając jeszcze fakt że m-pakiet podokładany, raczej nie wróży zbyt dobrze. Cena do oddania to 30000, więc zastanawiałem się nad nią poważnie ale jednak chyba odpuszczę.
-
[e92] 320d VIN: WBAWD11040PW04559
jasiel1 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCześć! Szukam BMW e92 w 2 litrowym dieslu i natknąłem się na to ogłoszenie: https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-e92-m-pakiet-ID6Ctag2.html?fbclid=IwAR1tIr9e5N-LzW9mj0BqrU1Q1BNLeHabHnIDsvUvpNo2LeNRfmrFnZP0c4U Rozkodowałem VIN za pośrednictwem jakiejś zagranicznej strony i wyszło mi wyposażenie jak poniżej. Czy z tego wynika że auto ma dołożone zderzaki do M-pakietu? Dekory na pewno są pomalowane jakimś dziwnym tworem bo fabrycznie powinny być chyba jasne. Czy podpowiecie czy warto zainteresować się tym autem, czy też może ktoś zwróci uwagę na coś niepokojącego? Z góry dzięki i pozdrawiam! S1CAA - SELECTION OF COP RELEVANT VEHICLES S1CBA - CO2 PACKAGE S1CCA - AUTO STARTSTOP FUNCTION S1CDA - BRAKE ENERGY REGENERATION S249A - MULTIFUNCTION F STEERING WHEEL S2C6A - BMW LA WHEEL STAR SPOKE 189 S2PAA - WHEEL BOLT RETAINER S428A - WARNING TRIANGLE AND FIRST AID KIT S441A - SMOKER PACKAGE S521A - RAIN SENSOR S534A - AUTOMATIC AIR CONDITIONING S540A - CRUISE CONTROL S663A - RADIO BMW PROFESSIONAL S694A - PROVISIONS FOR BMW 6 CD CHANGER S710A - M LEATHER STEERING WHEEL S854A - LANGUAGE VERSION FRENCH S863A - RETAILER DIRECTORY EUROPE S881A - ONBOARD VEHICLE LITERATURE FRENCH S8S3A - AUTOMATIC LOCKING WHEN DRIVING OFF S8SCA - TELEMATICS ACCESS REQUESTCOUNTRYSPEC S8SPA - CONTROL UNIT COP S4BZA - INTERIOR TRIM FINISHERS TITANIUM LIGHT S502A - HEADLIGHT CLEANING SYSTEM S520A - FOG LIGHTS S522A - XENON LIGHT S548A - KILOMETERCALIBRATED SPEEDOMETER
-
Podlaskie
Panowie, wie ktoś o co chodzi z tą Autotechniką w Porosłach? W ogole nie da sie tam dodzwonić, trochę słaba opcja. Rozumiem ze zeby umówić trzeba tam zajechac? Ma ktos jakieś wieści z tego warsztatu i wie o co chodzi właścicielowi ktory na stronie podaje numer telefonu z informacją zeby umawiać sie telefonicznie, a następnie nie odbiera (mowie tutaj o kilkudziesięciu telefonach wykonanych na przełomie kilku dni)?
-
Podlaskie
Kolego, polecam serwis Auto technika Michał Dunaj w Porosłach. Mam porównanie z ostatnich miesięcy np. z BSB na Komunalnej i poza tym że nie mogę podważyć wiedzy człowieka zajmującego się BMW w BSB, to podejście od klienta jest na miernym poziomie. Nie da się tam dodzwonić, w ciągu dnia zamknięte bez żadnej informacji, a byłem tam kilka razy, nie odpowiadają na smsy czy maile (serio, nie wiem czy ten serwis jeszcze w ogóle istnieje). W Auto technika auto zostawione z rana, po południu odebrane, wszystko o czym rozmawialiśmy zostało zrobione, przy odbiorze oczywiście wyjaśniono co dokładnie zostało zrobione, nawet zrobione zdjęcia zaślepionego kolektora przed montażem. Ceny porównywalne z przyzwoitymi serwisami nie specjalizującymi się w żadnej marce, więc sam na pewno wrócę, bo w Białymstoku nae dzień dzisiejszy nie ma lepszego miejsca do serwisowania BMW (no chyba że ASO;) ).
-
Zwarcie w panelu klimatyzacji bmw e60
Może problem tkwi w samym panelu, to przedliftowy czy polift? I automatyczny czy manualny?
-
Podlaskie
Dzięki za informację, wobec tego spróbuję się tam umówić.
-
Podlaskie
Pozwólcie że odświeżę wątek. Szukam w Białymstoku warsztatu do serwisowania BMW e60. Z tego co wiem to są w Białymstoku dwa warsztaty które zajmują się głównie BMW: 1. BSB na ul. Komunalnej 2. Autotechnika w Porosłach Czy ktoś może powiedzieć jakie ma doświadczenia z w/w serwisami? Osobiście ostatnio serwisowałem auta w serwisie 123 na 42 Pułku Piechoty i w zasadzie jestem zadowolony, jednak mam w aucie kilka objawów które chciałbym zdiagnozować i zastanawiam się czy nie lepiej uderzyć do serwisu który w BMW się specjalizuje (oczywiście z pominięciem ASO;) ) Z góry dzięki za wszelkie informacje. Pozdrawiam!
-
BMW E60 520d LCI 2007 Żyrardów
jasiel1 odpowiedział(a) na jasiel1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDzięki Panowie za wszystkie wpisy w temacie, auto kuoione, więc temat chyba do zamknięcia. Pozdrawiam!
-
BMW E60 520d LCI 2007 Żyrardów
jasiel1 odpowiedział(a) na jasiel1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ tego co się orientuję to auto jest po tym pierwszym lifcie i posiada silnik 2.0d przedliftowy 163km (to chyba akurat dobrze), a lewarek skrzyni widoczny na zdjęciu nie występował dopiero z silnikiem 177-konnym? Fotele na tym zdjęciu też wyglądają inaczej niż te które są w aucie, być może to ma jedynie charakter poglądowy?
-
BMW E60 520d LCI 2007 Żyrardów
jasiel1 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam wszystkich. Czy jesteście w stanie powiedzieć coś o aucie z poniższego linku? Jakieś spostrzeżenia? Ma ktoś możliwość rozkodowania wyposażenia po nr VIN? Z góry dzięki za wszelkie podpowiedzi. https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-z-gwarancja-full-bi-xsenony-skora-nawigacja-szyberdach.html