Treść opublikowana przez steryd81
-
328i automat - kłopoty ze skrzynią i silnikiem
No ja mam w mojej coupe 323 włąsnie automat faktycznie potwierdzam jeździ sie super biegi przerzuca rewelacyjnie bez szrpniec itp :D
-
328i automat - kłopoty ze skrzynią i silnikiem
Jak odkrecisz korek i wydobywa sie ten dzwięk co opisałes to pewnie ODMA a ile szmalu za taką uszkodzoną sztukę krzyczą co do skrzyni kupisz uzywke za do 1 tys zł ciekawe jaka skrzynia tam siedzi ZF czy GM
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
A może nie dokończył modów :D lecz nie zmienia to faktu że na miejscu autora poleciał bym zobaczyć wklejone wczesniej ogłoszenie nr 4 http://otomoto.pl/bmw-318-318ci-stan-idealny-felgi-m3-C26024086.html jeśli nie przeszkadza mu nie za mocny za to oszczędny silnik
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Wiec panie zielo prosze mi wytłumaczyć co oprócz przedniego zderzaka który jest paskudny jest nie tak tzn co z tylnym zderzakiem gałką kierą , a w dziale samochody z ogłoszenia prosze cie o napisanie coś bo własnie wkleiłem ogłoszenie e36 coupe 325 i nie wiem czy warto jeśli był bys tak łaskawy rzuc okiem :shock: a co do popisywania to raczej ty sie popisujesz zdaniem typu chętnie bym wytłumaczył ale nie osobie która użyła :duh:
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
A jeżeli chodzi o bezwypadkowość auta to pewnie ja mógłbym nauczyc coś ciebie :mrgreen:
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Ale ty jesteś mądry człowieku wszechwiedzący przemądrzały pan zielo co za e46 chce płącic 30 tys żeby było NIBY ładne a tańsze egzemplarze od razu do smieci żałosne :duh:
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Nie no przeginacie a może ktos miał ujebke na zderzak m pak kiere z multifunkcja i gałeczke nie rozumiem tego jak sie wkleja foty w galerii każdy m pak by sie przydał itp a tu jest już po modach i też zle :duh:
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
A ja uważam że za tyle kasy co ma jak poszuka kupi ładne coupe np nr 4 z aukcji bardzo ładne coupe na twoim miejscu jechał bym i oglądał :mrgreen: i chciałbym zobaczyc te forumowe laleczki co faktycznie ich własciciele pytaj czy można wymienic jeden amor
-
320D nie odpala, zgasła podczas jazdy
pump vp44 koszta :duh:
-
320d M47 przyspieszenie na 4 i 5 biegu
No ja myśle że idzie normalnie tak jak ex moja 320d :D
-
Czy ten olej do silnika będzie dobry BMW E46
Do mojego wchodziło 5l
-
E46 320d częściowe zaniki mocy
bez problemu w live data np carsoftem
-
320 e 46 2.0 d stuki w silniku drżący pedał sprzęgła
Jak wczesniej byłem w posiadaniu 320d i gadałem z dobrym mechem na temat pekajacych wałów to powiedział mi że w niektórych przypadkach zanim pęknie wał najpierw sie krzywi i jest takie charakterystyczne odbijanie sprzegła ale jak twierdził w niektórych no a u ciebie pedał sprzęgła drży wiec pewnie to dwums ale z tego co pamietam zawsze w moich dieslach pedał delikatnie drżał jak sie położyło noge tak naprawde delikatnie :?
-
BMW E46 316i 1,9 B skrzyna biegów.
Hahaha no masz racje pozbyłem sie tego bmw ale nie ze wzgledu na skrzynie tylko na ten silnik ciągle myslenie kiedy sie zepsuje cos poważnego po regeneracji pompy miałem dość :norty:
-
E46 SWAP MPakietowych foteli z E90 do E46
Wyszło super :mrgreen:
-
BMW E46 316i 1,9 B skrzyna biegów.
W 320d też tak miałem
-
320d silnik zgasnął i nie odpala. Pompa?
Ja regenerowałem pompę tu http://teodorszmit.wizytowka.pl/ za regeneracje zapłaciłem 1200zł z hydrauliką ale ze sterownikiem uzywanym za całosc na nowych gratach 2 tys zł zakład zajmuje sie tylko dieslem czysto dobrze wypozażony min stół probierczy u mnie po regeneracji bmw hulała jak złoto :D
-
320i ODMA BULGOTANIE DOBRZE ??
U mnie też bulgota jak wyjmę miarkę na uruchomionym silniku i nie wiem czy tak ma byc ale chyba nie :duh:
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Łoo to masz gust facet ble :mrgreen: :duh:
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Hahahah ale herezje człowieku 8.5 litra smieszne nie da sie osiągnąc takiego wyniku w miescie jeżdżąc nawet bardzo spokojnie wiem cos o tym piszesz BZDURY naczytałes sie bajek i próbujesz koledze wciscnąc jakis szit . A co do tematu kupuj r6 nawet 2.0 w ładnym stanie bedziesz bardziej zadowolony niz ż 318 która nie jedzie :duh:
-
[Exx] Renowacja plastików - koszt 0 PLN !!!
No tak yoshi ale ja mam beżowy tunel i cieżko było by dobrac kolor tej gumy w sprayu
-
[E46] SPOT dla Forumowiczów
1 moby85 2 steryd81 :cool2:
-
E46 320d 150km 2litry złego paliwa - konsekwencje
absolutnie nic sie nie stanie nie pękaj :norty:
-
[E46] SPOT dla Forumowiczów
Radom :cool2:
-
[E46] SPOT dla Forumowiczów
Pewnie bedzie mała frekwencja :mad2: