-
Co myslicie o nalepce na tylnej szybie BMW E36 Coupe?
Podtrzymam zdanie większości i powiem twarde i zdecydowane: Nie :!: Tylko sobie auto zeszpecisz i lakier zepsujesz. Takie naklejki to się nadają do Golfa, żeby rdzę ukryć :twisted:
-
jest ktos kto ma 535??
Spytam z ciekawości: Ile potrafi zeżreć taki smok? Ile ma koni 535M? Pozdrawiam
-
Czy ktoś jeszcze kupuje BMW e23?
Ludzi, szczególnie młodych (takich jak ja:)) odstrasza najbardziej, to że te samochody są po prostu stare... Niestety, piękne, ale już stare i wysłużone, które w większości przypadków wymagają gruntownego remontu i tu się pojawia kolejny problem- kasa, a raczej jej brak. Wielu młodych woli kupić sobie E30 i sobie nimi śmigać, zamiast pakować ciągle kasę w starego rekinka... Ja tam postanowiłem, że pierwszym samochodem jaki będę mieć będzie E21, narazie zdania nie zmienię. Pozdrawiam :8)
-
Osiągi 518
518 było produkowane tylko w 1982r. miało 90KM do setki rozpędzało się w 14.0s, a Vmax to 164km/h 518i były produkowane w latach 1983-1987 (w 88r. wersja 518iS) miały 105 KM (modele z 83r. miały 102KM do setki rozpędzały się w 13.7s, a Vmax to 172km/h) do setki rozpędzały się w 12.6s a Vmax to 175km/h. Wszystkie dane są katalogowe i mogą odbiegać od Realnych osiągów :lol: Pozdrawiam :8)
-
[e36] ciekawe miejsce na butle - tylnia kanapa
Na jednym z rajdow terenowych była ekipa, co miała w Gazie (samochód) założonego Junkersa też takiego wielkiego (zajmował całą pakę) :lol: Co do zdjęcia to tragedia :mad2:
-
Album BMW
Poszukałem na allegro i znalazłem ten album o BMW, ale z ceną to kolo lekko mówiąć przesadził: http://www.allegro.pl/item95152568_ksiazka_bmw.html :jawdrop: będę musiał się wybrać do empiku :D
-
Poszukiwana książka "Sam naprawiam E30"
Jak już na jakimś serwie to umieścicie to podajcie do niego link. OK?? Byłbym wdzięczny. :8)
-
[Polonez Coupe] - pytanie do was.
Poldżer jak się patrzy :D Tylko, ktoś by mi umiał wytłumaczyć czym różnią się trzydrzwiowe Polonezy od Polonezów Coupe? Z góry dzięki.
-
Ciekawe reklamy BMW :)
hehehe niezłe. ej dajcie mi ni maila tą tapetkę z końmi. z góry dzięki [email protected] :8)