Skocz do zawartości

Osiągi 518


MAJSU_WuWuA

Rekomendowane odpowiedzi

518 było produkowane tylko w 1982r. miało 90KM do setki rozpędzało się w 14.0s, a Vmax to 164km/h

518i były produkowane w latach 1983-1987 (w 88r. wersja 518iS) miały 105 KM (modele z 83r. miały 102KM do setki rozpędzały się w 13.7s, a Vmax to 172km/h) do setki rozpędzały się w 12.6s a Vmax to 175km/h.

Wszystkie dane są katalogowe i mogą odbiegać od Realnych osiągów :lol:

Pozdrawiam :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chico - a niby dlaczego nie ... jak by się trafił ładny egzemplarz zdrowy zadbany nie zjeżdżony - to czemu nie - kto powiedział że bmw nie może mieć 4 cyl. Ja do M10 nic nie mam - udana konstrukcja. :8)

525i 1991r. Islandgrün met.

525tds 1993r. Oxfordgrün met.

635 CSi/A 1981r. Zypresengrün met.

zielono mi .... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę a wiesz że rozważałem zakpu twojego 535i :) Chodziło mi głównie o budę bo dokładnie takiej szukam !! Ale mieszkając w Wawie silnik 3,5 byłby niestety zabójczy dla portfela :/ ciągłe korki spalanie 20 na 100 to nie byłoby cool ;) Ale liczę że jeszcze znajdę coś dla sibie 2 literki byłyby idealne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz tata jak ja kupil to odrazu wiedzial ze to nie auto na codzien tylko do garazu i do polerowania hehe

jeden nasz klient zakupi zeszlym roku 535i e34 czarna shadow w bdb stanie i na wypasie bez gazu po zakupie samopchodu odrazu zakupil maluszka i tak dzieki temu zarobi swoja bejca niecaly 1000 km hehe to jest prawdziwy fan BMW

moje modele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tak są fanatycy :) Ale ja chce moja Beciną jeździc jak najbardziej na codzień !! E34 jest jak dla mnie zbyt "chamowa" :) A takiego E28 w Wawie jak na lekarstwo w tygodniu ze 3 widzę jak dobrze pójdzie... A na pokładzie klasycznie pan Marian a fura mało się nie rozkraczy od ilości terakoty w bagażniku ;) hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no masz racje fajnie sie jezdzi bejca na codzien moj tata jedzi 735 a ta 535 kupil ze sentymentu i dlatego ze to dla niego jaki i dla mnie najladniejsza BMW ktora mozna za rossadne pienadze zakupic.

mysle ze na codzien 520 byla by dobra tylko zeby stan byl jak najlepszy to jest chyba najwazniejsze wiec zycze powodzenia w szukaniu a tak wogole to podoba tobie sie nasz 535 i czy podoba ci sie nasz pomysl na nia?

moje modele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi na codzień zostaje moja ASTRA II 1,6 w szesnastce hehe ale tez ja kocham bo kiedyś miałem Kadecika i rządziłem na "kresce" w liceum :D !! A co do twojej M to powiem ci że pomysł bardzo fajny ale o ile zwykła 520 można przerabiac to M`ke bym wolał w serii chociaz wiąże się to z duuużymi kosztami i miesiącami poszukiwań na rynku wtórnym... Ja marzę nad e39 M i czuje po kościach że następnym samochodem w rodzinie będzie własnie ona bo porządny egzemplarz już nie jest taki drogi, a jak tam technicznie sie prezentuje twoja 535 ? bo mnie prawde mówiąc odstraszył ten szrot w tle i stwierdziłem że to napewno jakiś rzęch który jakiś handlarz próbuje opchnąc po kosztach... Ale mam nadzieję że się mylę !! ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko opisalem tam gdzie dalem fotki a ty tego nawet nie skomentowales hehe ale nie o to chodzi nasz samochod bo ja tate namowilem zeby kupil czyli w sumie taty jest w stanie bdb

jest od 1991 roku w polsce a wlasciecielami byli marynarze z garazami i bez pieniedzy na paliwo wiec auto ma nie cale 180 tys km i jest w stanie bdb ma nawet orginalne zawieszeni z produ ale sie juz zatraly amorki ale jak mowie sa to amorki fabryczne...

ale ogolnie auto zajefane i super stanie nie ma co zalowac za te pieniadze

Edytowane przez Dixi
moje modele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to prawda pieniądz żaden bo o ile dobrze pamiętam 2,5 tyś a mam takie pytanie tecznicznej natury w M ta konsola http://img157.imageshack.us/my.php?image=1622810245ol8an.jpg się chyba troszkę różni od oryginalnej jest jakby trochę wysunięta i ma takie jakieś dziwne kratki na dole ?? Masz tez taki bajer :) ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chico - a niby dlaczego nie ... jak by się trafił ładny egzemplarz zdrowy zadbany nie zjeżdżony - to czemu nie - kto powiedział że bmw nie może mieć 4 cyl. Ja do M10 nic nie mam - udana konstrukcja. :8)

:mrgreen:

niech będzie...

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.