Treść opublikowana przez nokerman
-
Rozwaliłem bmw
a może taka siudemeczka??>> klik <<
-
co to jest (zdjęcia)?
nie wpływa na osiągi i jest problematyczne w zdemontowaniu
-
zatrzasniete kluczyki
a uwzględniając prawo marfiego :lol: zawsze zabraknie ci ten centymetr lub dwa i nawet jak pazury wystawisz jak kot to i tak zabraknie jeszcze do kluczyka :mrgreen:
-
325i - kupiłem to cudo i mam pytanie jak przetrwać zimę?
nie dbasz o swoją kobietę :naughty:
-
Co to za rzecz????? i do czego służy
jeśli to coś ma logo BMW to podaj numer części sprawdzi sie w etk :)
-
Jak wymienić klosze świateł?
a coto za poliepoksydowy klej?? coś opornie ci szła nauka, ja rozklejam lampy bez stłuczek :dance: i jak narazie mam 100% skuteczności :mrgreen: PZDR
-
czy ktos moze zapodac fotke jakiegos bmw z tymi felgami?
urzekła mnie twoja historia :mrgreen: ale pod ręką miałem tylko Painta :dance: :mrgreen: %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img147.imageshack.us/img147/4918/totafelasa5.jpg
-
Jak zdemontować oparcie w touringu
koledze chyba chodzi o DMEONTAŻ FIZYCZNIE czyli wyjęcie ich z auta bo piszę że chodzi o siedzenia składane nie?
-
Potrzebny schemat elektr. do E34 Touring z 1992 r. ???
OK pewnie ruscy sie zbuntowali w takim razie E34 525i sedan 1993r i E34 530i kombi 1994r PZDR
-
Blos w 325i
a nad takim montażem się zastanawiałeś?? %5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.selftest.pl/8x6.JPG
-
Kasowanie inspekcji
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: arzy kombiaku otwarta tylnia klapa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
-
Szukam osoby z Mielca która przyciemnia przedni lampy do e30
You are trying to access a restricted area. [ Go Back ] Prawdziwa ZONE ... złudzenie, całe auto jest fioletowe :) codo kosztów to niewiem, dłubania trochę jest niepowiem, ale może się dogadamy :8)
-
Kasowanie inspekcji
to niepokojące co piszesz bo po 12 sek to powinin zgasnąć INSPECTOIN a nie OILSERWIS na OIL.. jest 3 sekundy, niepotrzebnie odpalasz silnik, może podczas kasowania krawat w wiatrk wciągnąc :norty: i trup gotowy widze że część z was podchodzi do tego jak do jakiejś magii, koski, komputerki, ja wiem i LAPTOPEM mozna to zgasić, ale po co? skoro robi się to nie żadnym tam drucikiem (bo to druciarstwo) ale zwykłym próbnikiem napięcia. jak to wygląda, otwierasz maskę i wkładasz jakieś druty w gniazdo DIAGNOSTYCZNE :mad2: Trzeba podejść do tego po inżyniersku, z fantazją, musisz wiedzieć co robisz. maska w góre, zapłon włączony zwykły próbnik napięcia z żaróweczką 12V i krokodylkiem na masie w dłoni, krokodylek podpinasz pod mase (gdziekolwiek aby stabilnie) Pin nr7 dotykasz i trzymasz 3sek (styk musi być pewny) - gaśnie OILSERWIS zapalają się zielone diody odczekujesz min 10sek Pin nr7 dotykasz i trzymasz 12sek (styk musi być pewny) - gaśnie INSPECTION i jak tak bedziecie to robić to swobodnie można OILSERWIS gasić w marcu a INSPECTION w lipcu - i nie będzie "że sie razem wygasiły" jakieś pytania??
-
Szukam osoby z Mielca która przyciemnia przedni lampy do e30
chcesz zrobić black hell'e ?? np taką ?? %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img208.imageshack.us/img208/4672/img26218eb.jpg może bym sie podjął :doh:
-
Pytanie o inspekcję.......
szukasz dziury w całym, powoli trace cierpliwość/ niech ktoś przejmie za mnie tłumaczenie INSPECTION zapala się raz w roku, jak przychodzi termin przeglądu OILSERWIS zapala się razem z żółtą diodą i nie gasną, po zółtej zapala się jeszcze czerwona jak przeginasz z wymianą lub skasowaniem. jak pokasujesz OIL i INSP to nic nie świeci tylko zielone diody przed uruchomieniem silnika, poczym gasną amen.
-
ugrzezlem w Katowicach :( nie mogę zapalić
no o tym to niewspominam nawet bo po strzale/puknięciu to normalne że powinieneś przejrzeć dolot, zabezpieczenia w jakich są stanach, grzybki, gumy zabezpieczające przed nadmiernym wzrostem ciśnienia itp może tu coś źle leży
-
ugrzezlem w Katowicach :( nie mogę zapalić
wyłączonej (choć radze ci na podstawie AL700 :mrgreen: a nóż zadziała) aha i jak kręci ci rozrusznik na Beznynie a nie odpali, wyjdź z auta i poniuchaj nosem wydech, czy jedzie wahą czy nie jak nie tzn że niema paliwa na wtryskach, jak tak że niema iskry na świecach
-
ugrzezlem w Katowicach :( nie mogę zapalić
spróbuj wcisnąć, trzymaći dopiero zapłon przekręć jak nie pomaga dwoń do gaziarza co ci zakładał
-
Pytanie o inspekcję.......
5 zielonych diodek zapala się po przekręceniu kluczyka i gasną po uruchomieniu TAK?? W trakcie eksploatacji będą stopniowo gasły ci te zielone diody. tak mniej więcej za rok o tej samej porze zapali ci się znowi INSPECTION a olej OILSERWIS i zółta dioda to w zależności ile km robisz rocznie ale tak po około 10 - 12 kkm PZDR
-
ugrzezlem w Katowicach :( nie mogę zapalić
a próbowałeś go odpalić awaryjnie na gazie??
-
Pytanie o inspekcję.......
musze cie zasmucić :nienie: to nie jest tak jak napisał Dragon INSCPECTION to przegląd roczny a OILSERWIS i żółta dioda po skasowaniu zamieniają się w zielone ale i tak masz wszystko OK :cool2:
-
Jak albo gdzie naprawić maglownice w podkarpackim?
to gdzie robiłeś tą regenerację?? jaki magiel ?? zwykły czy hydro?? PZDR
-
Wymiana paska rozrządu. Jaka firma? (SKF,Gates)
a ja kupiłem poprzez internet z Łodzi pasek Contitech'a 56zł rolka EVR 63zł (SKF'u nie mieli ale 80zł) wymiana w ramach samodoskonalenia zawodowego :-) i koleżeńskiej pomocy :cool2:
-
W sam raz dla... emeryta? :P
jeśli mogę wtrącić swoje 3 grosze.. piszesz że będziesz mało jeździł, więc obstawiam że funkconalność auta też nie ma większego znaczenia więc proponowałbym wersję Coupe - na dwie furtki :-) z mojego odczucia (a mam Coupe i kombi - a kombi z przudu to to samo co sedan) w coupecie jest jakby więcej miejsca, swobodniej się czuję, drzwi jak się otworzy to jest którędy wyleźć - nie to co w 4d, ale ale moje odczucia codo swobody mogą być zdeka przekłamane fotelami. W Coupe mam zwykłe a w kombiaczu kubełki. Może ktoś potwierdzić, zanegować taką opinię?? Porównanie swobody ruchów, przestrzeni wokół pomiędzy coupe a innymi?? PZDR aha i jednak jak 4garki to raczej szukaj 318iS
-
spalanie - żenujący już temat Panowie błagam o wyobraźnie!
średnie spalanie LPG mojego 325 z 87r wygląda tak:http://images.spritmonitor.de/146269.png jak sobie klikniesz w tą ikonke zobaczysz jak sie prezentowało spalanie na poszczególnych tankowaniach i można tam znależć zarówno: 9,64 l/100 jak i 20.35 l/100 nie ma co podawać spalania na odcinku wyciętym z życiorysu auta (od wjazdu na autostrade do zjazdu) bo to bezsens i stąd te mity się rodzą. liczy się średnią z normalnego użytkowania. PZD|R