Skocz do zawartości

olo46

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez olo46

  1. ja jestem jakby co.... proszę o info na priv bo z braku czasu rzadziej tu zaglądam ostatnio. Garaż udostępnię w razie potrzeby
  2. olo46 odpowiedział(a) na datasky temat w E90, E91, E92, E93
    ja nie jestem święty, nigdy nie mówiłem, dostałem od Twoich kolegów 18 pkt za 115 na 70 (8pkt) i na 50 (10pkt) za jednym razem. Jechali za mną 15 min..... :duh: Na pytanie dlaczego nie zatrzymali gościa widocznego na filmie który wyprzedzał mnie na podwojnej ciągłej odpowiedzieli że akurat za mną jechali. Jak ich wzywam do koliji nie potrafią pomóc, jak coś ginie tez nie potrafią, a Ty na końcu piszesz że wasza legitymacja to wszystko załatwi. Nie dziw się że taką niechęć wzbudza Twoja wypowiedź, bo do mandatów to pierwsi jesteście, ale coś bardziej skomplikowanego niż ten wasz bloczek mandatowy i taryfikator to ręce umywacie. Także daj spokój i ciesz się swoją legitymacją, ale już nie długo. Zaraz będziemy mieli odcinkowy pomiar prędkości na większości dróg i nawet Ci legitymacja nie pomoże.
  3. olo46 odpowiedział(a) na datasky temat w E90, E91, E92, E93
    pominę fakt, że przekroczenie o 125 w obszarze zabudowanym u kogoś kto powinien jednak przykład dawać..... :mad2: jak widzę tych imbecyli w TV w związku z akcją znicz jacy to oni będą surowi i bezwzględni to mi się rzygać chce. Jednym słowem brawo Jasiu
  4. olo46 odpowiedział(a) na datasky temat w E90, E91, E92, E93
    jak czytam, o tych bramownicach to mnie krew zalewa. Dróg nie ma ale na jakies bramki to pieniądze się znajdują..... Też nie mogę czytać tych bzdur jak to wszyscy przepisowo jeżdżą :duh: Ja zdejmowałem tablice swojego czasu i też nie widziałem problemu. Zapraszam w woewództwo zachodniopomorskie na wycieczkę po drogach tych wszystkich przepisowo jeżdżących, zobaczymy jak szybko przejadą 100 km. Jazda przez "tereny zabudowane" przynajmniej z oznakowania, po 5 km, mijając po drodze dwa budynki i 3 fotoradary w tym jeden którego pilnuje jakiś darmozjad to lekka kpina. Rozumiem, że jadąc na urlop nie trzeba się spieszyć, ale jak się jeździ w sprawach służbowych to krew człowieka zalewa jak średnia z trasy wychodzi 60 km/h Ramki fajna sprawa chyba je nabędę w najbliższym czasie :mrgreen:
  5. A gdzie sie znajduje ta syrena alarmy? to był akurat przypadek z Hondy Accord, nie wiem gdzie się znajduje syrena, ale objawy były typowe dla dwumasy :norty:
  6. z ciekawostek powiem, że mój kolega też słyszał telepanie przy gaszeniu, wymienił sprzęgło, dwumasę, a telepanie zostało. Okazało się że syrena od alarmu była poluzowana :mrgreen: i można to było naprawić kluczem "10" Jedyne co go ratuje to że sprzęgło i tak było do wymiany....
  7. olo46 odpowiedział(a) na datasky temat w E90, E91, E92, E93
    mozesz powiedzieć że gość zaczął przyspieszać.... także nie płać ze zdjęcia nie wywnioskują, każdy sąd to podważy. Pozdrawiam
  8. Witam, jestem z pomorskiego i własnie sie przymierzam do wymiany oleju w skrzyni czy mógłbys podać namiary na dobry warsztat od automatów? Wymieniałeś wraz z miską i filtrem? jaki koszt ? i jaki olej ? z Góry dziękuje za odpowiedź. ja wymieniałem tutaj: http://www.automatikserwis.pl/ faktycznie może źle to opisałem, nie drży na D, a odrobinę inaczej pracuje.
  9. olo46 odpowiedział(a) na ardin temat w E90, E91, E92, E93
    no właśnie nie. Chciałem je dać jakiemuś magikowi nawet co to ogarnie. Ja nawet nie wiem jak to Tobie wytłumaczyć:) i nie będę się wypowiadał jak to jest zrobione. Na pewno znajdzie się jakiś forumowicz co to wytłumaczy. Tak czy owak nie włącza się po ponownym włączeniu zapłonu. To mniej więcej jak z tym wtorkowym meczem.... je... bnął deszcz to je.... bnął nie ma co drążyć tematu:)
  10. olo46 odpowiedział(a) na ardin temat w E90, E91, E92, E93
    venus ma jeszcze jedną zaletę. jeden głośnik jest w puszcze, drugi w gruszce i jak chowam cb do podłokietnika to cb nie jest takie meczące. Żeby tak nie słodzić to ma też kilka wad. Trzeba je włączać za każdym razem jak wyłączymy silnik, no i obsługa na początku jest trochę ciężka do ogarnięcia. Ja też po zebraniu kompletu nie ruszałem się bez cb, ale męczy mnie trochę słuchanie tego sfrustrowanego społeczeństwa przy byle korku i szukam alterantywnych rozwiązań. Yanosik polecam właśnie w mieście, i na głównych trasach, chociaż też jeszcze mi się zdarza podpytać jak dróżka dla pewności. Generalnie czym więcej będzie użytkwników to będzie lepiej, jest duża poprawa w porównaniu do zeszłego roku. Pozdr
  11. olo46 odpowiedział(a) na ardin temat w E90, E91, E92, E93
    polecam program Yanosik na androida wole to niż sluchanie jak się TIRy w porcie ustawiają:) na krajowych jednocyfrowych sprawdza sie bardzo dobrze, gorzej na podrzednych. Wtedy polecam jednak tradycyjne cb. Pozdr
  12. a po co zestaw naprawczy jak masz RF?? Poza tym handlarza to bym o radę w żadnym temacie nie pytał.... bo większość z nich ma we krwi żeby prawdy nie mówić.... :mrgreen: Pozdrawiam
  13. olo46 odpowiedział(a) na ardin temat w E90, E91, E92, E93
    ja kupiłem Lafayette Venus. Cała obsługa i wyswietlaczw gruszce, skrzynka schowana pod fotelem, albo jak woslisz to nawet w bagażniku. Wygodne rozwiązanie. Prz okazji podepnę się pod temat i zapytam jak wyprowadzaliście kabel antenowy przez klapę w e91, bo mi przy otwieraniu przeciera w prawie każdym miejscu.
  14. ale zajebi....kolor tej szarej :shock:
  15. jakby miały wklęśniętą piastę to musiały by mieć małe et. A takich nie znajdziesz w palecie e9x niestety....
  16. wow.... myślałem, ze to standard. Ciężko mi zrozumieć,że uchwyty na kubki trzeba było dokupić, a tu jeszcze taki rodzyn :mrgreen: Ciekawe ile dopłaty było za taki schowek....
  17. a moze podpasują Ci 135 od e60... bo z 18'' typowo od e9x to mi jeszcze 193 się podobają.
  18. olo46 odpowiedział(a) na AdminOld temat w Polecane warsztaty
    za 250 zł wymienił olej, filtry, klocki tarcze, napinacz. Olej mialem swój, filtry bez paliwa też, klocki swoje. Tarcze, czujnik, napinacz, filtr paliwa kupiłem na miejscu i za wszytko razem 1150. Pełna FV także moim zdaniem w normie. Pozdrawiam
  19. olo46 odpowiedział(a) na patryk4544 temat w E90, E91, E92, E93
    spadek cisnienia w kołach monitorowany jest na podstawie srednicy koła. W przypadku braku powietrza zmniejsza się średnica i czujnik pokazuje brak ciśnienia, niestety nie pokazuje w którym. Po każdym dopompowaniu czy zmianie kół powinno się zresetować ustawienia. Pozdrawiam
  20. a folia 3M nie będzie łatwiejsza w montażu? bardzo fajnie się nią pracuje, a efekt chyba taki sam
  21. bez przesady... nie sa takie złe, może nie robia takiej roboty jak 313 ale porównywanie ich do remizowych to trochę przegięcie. Widzę, że presja grupy jednak zadziałała. :norty:
  22. olo46 odpowiedział(a) na AdminOld temat w Polecane warsztaty
    Ja na Adama nie mogę złego słowa powiedzieć....byłem ostatnio u p. Kwiatkowskiego w Luzinie i chyba mnie bardziej przekonał: 1. Kupiłem zestaw tarcz i klocków, umowiłem się na wymianę piątek wieczór... na miejscu się okazuje, że klocki ok, ale tacze nie te. Na miejscu nie miał (ale to chyba tylko przez przypadek, bo miał do wszystkich innych chyba) ale ściągnął na sobotę 8.00 !! auto do odebrania o 9. Dał mi nawet auto zastępcze :D 2. Ma bardziejpołapanego gościa od elektryki i elektroniki ogarnie update softu i ogólnie wie o co biega. 3. Jakieś chyba lepsze podejście do klienta. Ceny przyzwoite, wymieniałem olej, tarcze klocki i filtry, dodatkowo wymienił mi napinacz paska,zrobił update softu przejrzał całe auto Po pierwszej wizycie same pozytywy Aha i jeszcze dorzucił rabat za możlowość montarzu jego reklamy pod tablicą rejestracyjną :cool2:
  23. Początkowo chciałem zmienić na czarny fortepianowy, ale ciężko było mi znaleźć w dobrym stanie, teraz myślę nad oklejeniem listew podobnie jak ma kolega Michał 330xd.... bo u niego wyszło mega dobrze. Folia ma to do siebie, ze jak się znudzi to łatwo ją zdjąć. Mpakiet LCI wygląda jeszcze lepiej :mrgreen:
  24. mi naprawde podobaja sie te listwy wewnątrz :mrgreen: chociaż jak jechałem oglądać auto to mowiłem że to będzie pierwszy mod, to na żywo Ludwik XVI daje radę. Black line faktycznie by dobrze wyglądał....
  25. Z racji, że się trochę ogarnąłem z czasem przyszedł czas na małe zmiany i poświęcenieautu trochę uwagi: na początek do oklejenia trafiły nerki: http://imageshack.us/a/img338/8763/dsc1085u.jpg Następnie trochę rzeczy koniecznych oleje filtry i tarcze + klocki na tył, dodatkowo udało się w końcu kupić matę do bagażnika: http://imageshack.us/a/img217/632/dsc1108d.jpg Na koniec z czego jestem najbardziej zadowolony w końcu zagościł M Pakiet na aucie: http://imageshack.us/a/img694/9788/dsc1128a.jpg http://imageshack.us/a/img100/3309/dsc1129g.jpg http://imageshack.us/a/img208/5541/dsc1130p.jpg http://imageshack.us/a/img833/4788/dsc1133be.jpg http://imageshack.us/a/img856/2291/dsc1134pp.jpg http://imageshack.us/a/img211/5735/dsc1135n.jpg http://imageshack.us/a/img823/4066/dsc1136p.jpg Teraz mocno myślę nad ksenonami, bo zderzak niestety ma otwory na spryski i trochę mnie to męczy. Ale zobaczymy.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.