Treść opublikowana przez olo46
-
bmw e90 lift co sądzicie WBAPF510X0A428402
olo46 odpowiedział(a) na besiowy temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=224729 Mój ulubiony to ten i te rodzynki które wynalazł :duh:
-
bmw e90 lift co sądzicie WBAPF510X0A428402
olo46 odpowiedział(a) na besiowy temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa razie to Ty najwięcej cudujesz. Dobrze Ci napisal z folią. Kolor to najmniejszy problem przy kupnie auta używanego. Najpierw stan, potem sprawdzić czy prawnie z autem wszystko ok a dopiero potem wyposażenie i kolorek. Tylko jak się ma 15 lat to najpierw trzeba prawo jazdy zrobić a nie auta szukać :duh:
-
pacyk-->>e90 320i / SETUP LATO 2014
ja poszedłem w druga stronę założyłem 18 i większy balon (235/40) i teraz spokojnie po budowach mogę jeździć :mrgreen:
-
pacyk-->>e90 320i / SETUP LATO 2014
niby tak, ale jak człowiek używa auta na co dzień jak np. ja to musi się pogodzić ze swoją kozą, a na glebę popatrzeć u kolegów w galerii.
-
pacyk-->>e90 320i / SETUP LATO 2014
kurde kiedyś pół roku jeździłem bez tablic służbówką i nic. W czwartek jak zdjąłem tablicę i stwierdziłem że tak wygląda lepiej to w piątek już zanotowałem małą ucieczkę przed radiowozem który za mną zawracał :mrgreen: Podoba mi się to koło. Jak założyłeś rok temu miałem mieszane odczucia, ale teraz naprawdę fajnie się to prezentuje :cool2:
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
ciekawe jakie nagrody będą dla zwycięzcy:)
-
Jak zresetowac srednia predkosc w iDrive?
jak masz menu nawigacji (u mnie na zielono;) to u góry przewijasz ten najwyższy pasek w prawo i tam jest. Ja z kolei nie mam ///M także wiesz może sobie gadamy o dwóch różnych rzeczach :mrgreen: masz link do filmu jak to jest u mnie Pozdr
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
pewnie wzorem Włodka u Ciebie też nie będzie można pier... drzwiami ;) Fajny bajer miałem okazję dziś zobaczyć w Toruniu. Za konserwację podwozia i dbanie o detale :cool2: p.s. trochę chyba mały karto n jak na dyfuzor;)
-
Jak zresetowac srednia predkosc w iDrive?
Masz w menu nawigacji opcje chyba onboard computer i Journey computer. Tam możesz resetowac każdą opcje po kolei.
-
szukam kto zakoduje mi światła powitalnych e90 trójmiasto
Pisz do kolegów z wątków sponsorowanych. Np Dziquska. Mi robił to zdalnie może nie do końca to ale ogarnie temat
-
Zakończenie sezonu - Toruń 14.09.2013
Z 3 miasta wycieczka rusza p 8.30 spod Norauto. Pozdrawiam Wysłane z mojego GT-N7100
-
Zakończenie sezonu - Toruń 14.09.2013
matowy róż :oops: zawsze mi się marzył :mrgreen: tak na poważnie jak jestem rasistą to polubiłem swojego czarnucha :mrgreen:
-
Zakończenie sezonu - Toruń 14.09.2013
będę tylko musze skórę na aucie zmienić :mrgreen:
-
Zakończenie sezonu - Toruń 14.09.2013
Zazdroszczę ale niestety nie mogę tym razem.
-
Zakończenie sezonu - Toruń 14.09.2013
Jak się odpowiednio zakropi od środka to i na zewnątrz deszcz nie przeszkadza... ;) tylko jak nie można zostać na noc to troche lipa
-
bmw e90 lift co sądzicie WBAPF510X0A428402
olo46 odpowiedział(a) na besiowy temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażwpłacił zaliczkę i czeka aż mu przyprowadzą auto z Hiszpani ;)
-
bmw e90 lift co sądzicie WBAPF510X0A428402
olo46 odpowiedział(a) na besiowy temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażnie żartuj... :mad2:
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
Nie wrzucę tego na YouTube8-) Wysłane z mojego GT-N7100
-
bmw e90 lift co sądzicie WBAPF510X0A428402
olo46 odpowiedział(a) na besiowy temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFelgi od e46 z dystansami albo chiny. Org od e46 maja wieksze et. Od e60 mam założone u siebie i wg mnie ładnie leżą bez dystansów.
-
OSZUST!!!!! BMW 535d E60 WAŁBRZYCH vin CU77996
olo46 odpowiedział(a) na Mlody_191 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo nie 318 jest wyśmiewane lylko założyciel watku, który tydzień wczesniej znalazl 330 z 2007r. Za 28000 :mad2: :mad2: Poza tym nie 59000 a 52900
-
Zakończenie sezonu - Toruń 14.09.2013
Sławek, a nie da się przełożyć wesela....? :wink:
-
Zakończenie sezonu - Toruń 14.09.2013
ja tam się nie zamykam na jedną opcję... spontan zawsze najlepiej wychodzi, ale na początek możemy coś wypić :wink:
-
bmw e90 lift co sądzicie WBAPF510X0A428402
olo46 odpowiedział(a) na besiowy temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażstrasznie droga jak na Twoje możliwości....
-
Zakończenie sezonu - Toruń 14.09.2013
ja się wybieram, pewnie będzie większa ekipa z bmw-3city jechać. Wpadnij w czwartek na spota. Co do wizyty w Trójmieście to dajcie znać jakoś zorganizujemy wieczorek ... :mrgreen:
-
bmw 535d e 60 Łódź WBANC91030B763339
olo46 odpowiedział(a) na hipek721 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażnie lepsze 400 skręcone na 120 i oszukiwanie samego siebie że się trafiło okazję :duh: 90% wklejanych aut w tym dziale ma ponad 300 tys. ewentualnie jakieś lepsze przygody. Ja też bym wolał udokumentowane 290 niż niewiadomo jakie 120. NIe każdy kupuje samochód do lansu, proponuje nie mierzyć wszystkich swoją miarą.... :cool2: