Treść opublikowana przez aditonie
-
Wymiana wanny bagaznika na 335
Nie wiem czy to ten sam filtr ale może coś takiego: http://i.imgur.com/W7BF6m3.jpg
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
No nareszcie coś drgnęło :wink: Kanapa [bAD]. :shock: To ja poproszę o namiary, mam kilka pomysłów na alcantare. :roll:
-
F32 430xi M Performance | nowe auto s. 37
Super wygląda na tych felgach. Dokładka mega sprawa. :cool2: Gdzie można kupić te naklejki :?: tylko ASO? Ile zł taki gadżet?
-
E91 320D rozpórka Staffa
Witam. Jaki patent macie na przesunięcie mocowania wlewu od płynu do spryskiwaczy przy rozpórce Staffa :?:
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
Łał, będzie co oglądać :wink:
-
BMW E90 325iA (SALON POLSKA) M Pakiet LCI
frack ten bezbarwny lakier dawałeś jak wyschła farba czy na świeżo pomalowane kładłeś :?:
-
BMW E90 325iA (SALON POLSKA) M Pakiet LCI
Gratuluję zakupu 193 :cool2: myślałem że będzie ciężko kupić 4X8" :think: Co do tego profesjonalnego serwisanta opon to niech się zatrudni w BMW bo marnuję się w małym warsztaciku. :mad2: :wink:
-
e90 335d Vaporr
No dyfuzor z końcówkami wygląda super :cool2: tylko ta klapa taka nudna może CSL :roll: :whistle:
-
wydech 330d vs 335d
Kolega się szybko uwinął, gratuluje. :cool2: Może pstryknij fotkę i wstaw to się rozkmini czego tam jeszcze brakuje :wink:
-
BMW E90 325iA (SALON POLSKA) M Pakiet LCI
A jakie są to skutki?
-
BMW E90 325iA (SALON POLSKA) M Pakiet LCI
Jak nie chcesz dawać szerokiej opony z tyłu to szukaj zestawu 4x8" ale jakiś inny zestaw niż styling 193. Bo ciężko będzie znaleźć felgi 193 w komplecie 4x8" prędzej jakąś chińszczyznę.... Nie dawaj opony 225 na felgę 8,5" bo naciąg na aucie tylko na jednej osi wygląda beznadziejnie. :mad2: Mam taki zestaw na zimowych kołach i żałuję tego, tylnie koło wygląda jak by było dużo mniejsze niż przednie.... Masz tu fotkę styling 193 felga 8,5" z oponą 225: Na dole opony prawie nie widać! http://i64.tinypic.com/11iic1c.jpg Masz ponad 200KM silnik to opona 255 na tylnej osi to dobry pomysł. :wink:
-
e93 335 ---> M3 e92
Rivasi Będziesz zamawiał te LED-y na eBay-u :?: skibaBMW Jaką barwę te LED-y mają: ciepła biała czy zimna biała :?:
-
e9x Montaż haka holowniczego. / instrukcje , problemy /
Na razie tylko w planach hak org. składany, i rozkminiam temat. :wink: Mam drugie auto z hakiem, więc ciśnienia nie mam....
-
e9x Montaż haka holowniczego. / instrukcje , problemy /
Witam. Czy ktoś się orientuję jak fachowo nazywa się ta część i jaki ma numer :?: http://i65.tinypic.com/10gcqrc.jpg :think: OK już znalazłem. :wink: Jest to zestaw wsporników haka holowniczego (71 60 6 779 422)..
-
e90 335d Vaporr
100mm idealnie pasuje do dyfuzora nawet jest zapas. :wink: Vaporr miał już 100mm w swojej byłej :lol: choć dyfuzor nie był performance ale wnęka na końcówki jest taka sama... http://i63.tinypic.com/n17bl2.jpg
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
No i udało się, do następnego.... :wink:
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
NIEDZIELA CH GOCŁAW 20:00 1. Vaporr 2. aditonie 3. Norbi1 4. Adrianadernew 5. arek11 (bez BMW) :wink: 6......
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Niedziela 20:00 parking CH Gocław.
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Byłem w zeszłą sobotę w Arkadii to 20 minut przed rondem stałem :evil: Może być sobota. :wink: Luźniejszy dzień bo to już weekend :lol:
-
E90 i E91 Black Line zakup grupowy, zbieramy chętnych:)
No tak, ale temat kiedyś ogarniał Mariusz. A teraz chętnych do zbiorowego zakupu jak na lekarstwo :wink: Więc zamawiać indywidualnie, płacić, czekać montować, podziwiać, jeździć :lol: :wink:
-
E90 i E91 Black Line zakup grupowy, zbieramy chętnych:)
Pozwolę sobie zacytować kolegę: Kupować nie wybrzydzać. :think: Temat powinien być już zamknięty. :think:
-
Truskawa - E92 335is 452KM 623NM Stage 2+
1. Vapor 2. aditonie Rzeczywiście w galerii w okresie przed świątecznym to będzie ciężko z dojazdem i zaparkowaniem :think: Widzę że WaszaFka ma problem z tymi SPOT-ami (z BMW-klub.pl)..... :?
-
CHIPTUNING BMW 318D 320D 330D ProfiStrojenie DPFoff PROMOCJA
Witam. Czy TC zajmuje się przerabianiem turbo na Hybryde stage 3/4 ? Ile trwa taka modyfikacja? Jaki jest koszt takiej Hybrydy w E90 2008r. 330D 231KM?
-
Truskawa - E92 335is 452KM 623NM Stage 2+
Jest --> viewtopic.php?f=168&t=209796&start=3750 :wink:
-
Truskawa - E92 335is 452KM 623NM Stage 2+
Jesli będziecie cos działaś w następnym togodniu w weekend to chetnie sie dołącze bo bede chyba w sobote w wawie :norty: :norty: będziesz w tą czy następną sobote? Pogoda musi być bo jak mokro ślisko to dziękuje Jestem gotów dostać lanie od 335is, zabawa i tak będzie chociaż czort wie ile ma to mocy, widziałem filmiki przy 380KM to robił 10s licznikowe 100-200 bodajże tak jak mój. Z rolki ,z procedurą startu to ja sie nie bawie ;) To może jakiś SPOT ostatni w tym sezonie?