Treść opublikowana przez aditonie
-
E92 335d - 390 KM / 753 NM - Sprzedaz
Zalecenie producenta: przód felga 8" 225/40/R18 = 637,2mm tył felga 8,5" 255/35/R18 = 635,7mm Co daje nam różnice miedzy osiami Przód<=>Tył 1,5 mm (0,2 %)... Ty chcesz wsadzić: przód 255/35/R18 = 635,7mm tył 275/35/R18 = 649,7 Co daje nam różnice miedzy osiami Przód<=>Tył 14 mm (2.15 %). Nie obawiasz się że zacznie głupieć elektronika (ABS, ESP, itp.) ?
-
BMW E90 JAKIE OPONY?
Ja ci mogę doradzić byś nie sugerował się swoją pamięcią bo opona 255/45/18 ma średnicę 686,7mm to o 51mm za wysoka opona :wink: No chyba że idziesz w kierunku BMW Cross Cantry to OK. :wink: Dedykowana opona przez BMW na felgę 18" i szeroką 8,5" jest 255/35R18. Węższe opony będą już szły w naciąg.
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Tu się z tobą zgodzę :cool2: też tak uważam, jakoś i mi nie leżą te aluminiowe pedały. (prawie takie miałem ze 25 lat temu zamontowane w VW GTI.) BMW nie postarało się zbytnio przy projektowaniu ich.... Oczywiście nie chcę urazić innych swoją opinią. Rzecz gustu. :wink:
-
e90 325d lci WBAPN91030A746937 Korekta
aditonie odpowiedział(a) na Marcinn1992 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSUKAJ-ka nie gryzie :arrow: viewtopic.php?f=44&t=297309&p=2210046&hilit=WBAPN91030A746937#p2209932 Temat do zamknięcia......
-
E90 325d/330d większy wydajniejszy INTERCOOLER
Ciekawe że tyle osób męczy się z tymi chinolami w cenie wydajniejszej używki Wagner-a. :think: Ten polski portal aukcyjny to był żart!!!
-
E90 325d/330d większy wydajniejszy INTERCOOLER
HAHAHAHa, dobry jesteś! To zapodaj 10 linków z ogłoszeniami używanych WAGNER-ów do 335D do 1600zł...!!! Na pewno wiele osób będzie ci wdzięczna, bo za nówkę prawie 3k trzeba dać. To troszkę dla nie których sporawo i dla tego szukają innej tańszej alternatywy..... No może 5 linków, i ze 2 na polskich portalach aukcyjnych!!! :wink: Vaporr pamiętasz ile się bujałeś z tym FMIC-iem! Aż dałeś sobie spokój i pojechałeś do nich na montaż. To chyba lepiej zamontować coś P&P nisz rzeźbić! I w sumie IC + rury + dojazd + montaż + stracony czas = 1600zł ci wyszło? Nie ma co porównywać ich z Wagnerem ale dla 325/330D to chyba lepsze rozwiązanie niż OEM. :think:
-
E90 325d/330d większy wydajniejszy INTERCOOLER
Ciekawa oferta, i nie trzeba zamawiać z AliEx-itd. --> http://fmic.pl/bmw/102325-335d-e909192.html I pasuje P&P, ale duża nie wiadoma to temperatura między nim a OEM. :think:
-
e90 335d Vaporr
Spotkałem go na osiedlowych uliczkach, więc raczej powoli..... :wink:
-
e90 335d Vaporr
Wracam sobie z weekend-ówki a tu taki kopciuch przede mną się przemieszcza.... http://i64.tinypic.com/2iacr2v.jpg Hehehe........ :wink:
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Mariusz pewnie już jedzie do wAwY :wink: Zapowiada się pogodny weekend a ja wybrałem wypad z miasta :| . Może innym razem. Pozdrawiam, bawcie się dobrze....
-
e90 otwieranie tylniej klapy z pilota/zrobione str.7
Tak, można śmiało montować.......
-
BMW E90 JAKIE OPONY?
BMW zaleca na felgę 8" oponę 225/45/R17 to taką zastosuj i nie kombinuj bo idziesz w złym kierunku. Opona 245/40/17 ma za małą średnice! Ciężko będzie znaleźć taki rozmiar na rynku........ :wink:
-
[e90] wrażenia po montazu eibach pro kit
1. Jakoś słabo się zorientowałeś lub ktoś ci źle doradził że opona 235 to dobry wybór bo się mieszczą, zwłaszcza że masz XD! 2. Czemu nie 235 zamiast 225? bo opona jest za wysoka! To że nie obciera to nie znaczy że jest OK, auto jest wysterowane na odpowiedni obwód koła zwłaszcza XD.! 3. Na felgę 8,5" powinna być opona 255/35/R18! Ale to nie temat o oponach więc zapraszam do lektury --> viewtopic.php?f=70&t=298509
- wydech 330d vs 335d
-
wydech 330d vs 335d
(07146951655) to nie są śruby tylko C-Clip samozabezpieczalny, ale i to polecam kupić i wymienić stare. (07147129160) jak i te śruby z łbem sześciokątnym z podkładką ST4,8X16MM 30szt. (07147147513) Śruba z podkładką M6X12 To chyba jest ta śruba do zamocowania izolacji termicznej 10szt.
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
666 piękna felga ale komplet warty tyle co auto :roll:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
13 maj to dobry termin :norty:
-
E91 330xd swap wiekszych hamulcow
Tak na tarcze 348 wraz z zaciskiem wchodzi aluminiowa felga 17"
-
WRACAMY DO BMW 335D STR 49
Te wymienne zabezpieczenia rantu do tych felg BBS to super sprawa na miejskie krawężniki :cool2:
-
[E90] 325i B-T-K OEM+ SPRZEDANA s.34
Na kierownicy widziałem i jest ewidentnie biała :cool2: Mieszek jak i dźwignia ręcznego będzie ori. Ori to ori :wink:
-
[E90] 325i B-T-K OEM+ SPRZEDANA s.34
Dzięki za info :wink: na fotkach wygląda jak by była srebrna...
-
[E90] 325i B-T-K OEM+ SPRZEDANA s.34
Witam. :wink: http://i66.tinypic.com/2vjx74p.jpg Czy alcantara w zaznaczonym miejscu nie jest pęknięta?? Mam pytanie: jakiego koloru jest nitka na ściegu na alcantarze :?: Srebrna czy biała :?: Nie posiadam jeszcze nic w środku Performance a potrzebuje to do innego projektu. Nawiasem, szkoda że nie można samej tej alcantary dźwigni ręcznego Performance kupić, bo ten uchwyt nie bardzo mi pasuje :cry: a cena tego kompletu jest dość spora. :roll:
-
E90 325d/330d większy wydajniejszy INTERCOOLER
Można jeszcze wypróbować taką replikę Wagnera --> https://pl.aliexpress.com/item/325d-330d-335d-335-diesel-coupe-E90-E91-E92-E93-Front-Mount-Intercooler/32606765644.html?scm=1007.13338.76223.000000000000000&pvid=01526349-a9ea-46c9-a5b5-48e713f4c1f2&tpp=1 Replika pasuje tak samo P&P jak Wagner... Ale duża nie wiadoma to temperatura między nim a OEM a FMIC. :think:
-
E90 325d/330d większy wydajniejszy INTERCOOLER
To masz szczęście, bo trafić używanego Wagnera to chyba tak jak wygrać w totka :cool2:
-
BMW E90 325iA (SALON POLSKA) M Pakiet LCI
Aż się nie chce wierzyć że taka różnica w spalaniu! Mam dwa zestawy kół: jeden zestaw 4x225 a drugi 2x225/2x255 i różnicy w spalaniu jakoś nie odczuwam. I na jednym jaki na drugim zestawie auto średnio pali 8,0 / 9,0l po mieście. (a ta różnica wynika jak często jest cięższa noga) Co do wagi to raczej wyolbrzymiłeś ten fakt bo: Felga styling 193 8x18 ET34 waży - 11,23kg Felga styling 193 8,5x18 ET37 waży - 11,93kg Tak samo opona: 225/40R18 waga 10,5kg 255/35R18 waga 10,8kg Reasumując: nie uwiężę w to iż ujmując 1kg z kompletnego koła auto będzie palić 1,2l. mniej..... Fakt, opory toczenia 225 a 255 są różne ale i tak nie uwierzę że da to oszczędność 1,2l. (testuje oba rozmiary).