Skocz do zawartości

wodzik2

Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wodzik2

  1. MACAN daje radę, ale Ałdikowy TDI nie pasuje do charakteru tego auta (zresztą napisali w jakimś teście o tym przy okazji starcia z X3 3.5D)... poza tym jest bardzo drogi...serwis kosztuje fortunę... np. rutynowy przegląd to >3 tys. PLN
  2. NX poza tym, że (dla niektórych) fajnie wygląda to samochód taki sobie... http://www.carbuyer.co.uk/reviews/lexus/nx/suv/video#video W środku trąci myszką, właściwości jezdne ma mizerne... nadrabia trwałością marki.
  3. No co TY? NX300 też? http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/84/LEXUS_NX300h_Japan_2014_Front.JPG
  4. O to nie te czasy ,muszą się psuć ,bo na czym by zarabiali ? Japońce się prawie nie psują... a Q5 w statystykach Dekry stoi dużo wyżej niż X3 pod względem bezawaryjności
  5. Czymś co się będzie mniej psuć ;)
  6. Ad1. vide odpowiedź kolegi powyżej Ad2. Mam i bardzo sobie cenie, jednym z kryteriów wyboru foteli sportowych była możliwość dokupienia sterowania ustawieniem poduszki lędźwiowej Ad3. Ja nie narzekam
  7. Biorąc pod uwagę co zostało wymienione - powinieneś się ubiegać o wymianę samochodu na nowy... myślę, że miałbyś dużą szansę.
  8. Czym i jak wyciszyłeś? Sam to robiłeś?
  9. wodzik2 odpowiedział(a) na habzimierz temat w X3 (F25)
    Beben Servis ma autoryzację BMW?!? Świat się kończy jak to prawda... przecież to brudny garaż z mało poważną obsługą... :duh:
  10. wodzik2 odpowiedział(a) na habzimierz temat w X3 (F25)
    Jaki znasz alternatywny serwis poza ASB / Stando w okolicy WRO? Z którego roku jest Twój X?
  11. wodzik2 odpowiedział(a) na habzimierz temat w X3 (F25)
    Możesz podać adres Warsztatu i telefon?
  12. b47 jest nową kontstrukcją i nie wiadomo jak będzie z trwałością... oby lepiej niż n47.
  13. wodzik2 odpowiedział(a) na AdminOld temat w Polecane warsztaty
    Poszukuje kogoś do założy do F25 antenę GPS... obecna nie odbiera sygnału... info proszę na PW. Dzięki
  14. wodzik2 odpowiedział(a) na habzimierz temat w X3 (F25)
    Możesz podesłać PW jesli wolisz listę tego co potrzeba do wymiany? I gdzie można ewentualnie poza ASO nabyć?
  15. Ile kosztowała robocizna?
  16. wodzik2 odpowiedział(a) na renderall temat w X3 (F25)
    Z przykrością stwierdzam, że może i to zauważalnie...
  17. wodzik2 odpowiedział(a) na habzimierz temat w X3 (F25)
    Ile Cię kosztowała zmiana oleju? I gdzie robiłeś? Tak przy okazji to jak wcześniej nie robiłeś to powinna być o 100 tys. wczęśniej...
  18. wodzik2 odpowiedział(a) na renderall temat w X3 (F25)
    Zobacz pod maskę F31 to się wystraszysz... izolacja przewodów zrobiona metodą chałupniczną...co więcej niektóre egzemplarze spasowanie blach mają jak po wielkim dzwonie...
  19. wodzik2 odpowiedział(a) na renderall temat w X3 (F25)
    F25 20i nie powala dynamiką, ale jak na SUVa jest całkiem zadowaląca - jakbyś kupił 28i to by była zupełnie inna historia (choć wir w baku mógłby być dla Ciebie problemem) W pełni się zgadzam, ale czy widziałeś jaka kicha jest w F31? Miałem (wątpliwą) przyjemność siedzieć w F31 za blisko 270 tys. - i co? Jakoś było... spodziewałem się materiałów z górnej półki, bo niby cena taka...a tu bieda...
  20. wodzik2 odpowiedział(a) na renderall temat w X3 (F25)
    Jest jeszcze jeden szczegół... a mianowicie jakoś(ć) wykonania i materiałów, która w F31 jest miejscami nie do zaakceptowania za kasę, którą trzeba na nią wyłożyć...
  21. wodzik2 odpowiedział(a) na renderall temat w X3 (F25)
    @habzimerz: rozumiem, że chodziło Ci o F31, tak? Jeśli tak to się zgadzam - waga i wysokość robią swoje... X ma większą bezwładność... 3er jest mniej rodzinna bardziej dla singla...
  22. wodzik2 odpowiedział(a) na renderall temat w X3 (F25)
    ... zapomniałem zapytać czy cenisz (ciut) lepsze prowadzenie i (dużo) lepszą ekonomię jazdy (F31) czy przestrzeń na pasażerów / załadunkową?
  23. wodzik2 odpowiedział(a) na renderall temat w X3 (F25)
    F31 stoi w hierarchii niżej niż X3... m.in. dużo bardziej traci na wartości (zobacz choćby na automoto / allegro) - co do upustów to bym się nie spodziewał rewelacji... upusty zaczają się od 5er...im wyżej tym większe.
  24. Czołem Panowie, Czy możliwe jest samodzielne przestawienie wizyty kontroli technicznej pojazdy, bez wizyty w ASO? Właśnie zrobiłem przegląd rejestracyjny i chciałem się pozbyć tego przypominacza.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.