Skocz do zawartości

adrianCB

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adrianCB

  1. adrianCB odpowiedział(a) na kris1973 temat w Diagnoza komputerowa
    ale na tym filmie zostaje 16, więc nie rozumiem czy ma być 1 czy 16, na razie nie sprawdzę tego bo nie mam dostępu do kompa, ale po próbuję jeszcze, a jak nie zadziała to nowy kabel zakupię
  2. Ok, dzięki za info
  3. Pytanko, mam tylny oryginalny czujnik PDC, czy aby dołożyć przedni wystarczy wiązka i czujniki? Czy sterownik jest ten sam czy inny?
  4. Panowie i Panie, czy ktoś ma taki zestaw audio Alpine: http://www.bmw-etk.info/teile-katalog/prd/BMW/VT/P/E84/SAV/X1%2018i/ECE/L/N/2011/01/52063/03/03_1316 https://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/03_1316-system-hifi-alpine/vVP01638 Daje radę? Dużo zabawy przy montażu, czy na zasadzie plug and play?
  5. Generalnie myślę nad jakimś audio, zastanawiam się nad fabrycznym zestawem harman Kardon, tylko nie wiem czy radio też musiałbym wymięiac, czy może zostać to co jest.
  6. Skórę póki co po myciu natluscilem zwykłym kremem, ale będę musiał zainwestować w jakiś zestaw.
  7. a fakt, nie ten dział.... zaraz przerzucę, skórę doczyściłem mydłem glicerynowym
  8. tapicerka przed i po czyszczeniu i nawilżeniu
  9. Chciałbym się pochwalić nowym autem, może nie ma czym bo to golas salon Polska.... Ale za to tylko 54kkm, 100% bezwypadek, serwis ASO. Pierwszy właściciel doposażył auto o skórę i czujnik parkowania tył oraz przyciemnił tylne szyby (w ASO). Ja zaraz po kupnie zrobiłem serwis olejowy (olej + płukanka, filtr oleju, filtr powietrza, filtr kabinowy), oraz zdezynfekowałem klimę. X1 dostało też nowe opony całoroczne (nie lubię run flatów), gumowe dywaniki na zimę i zostało wywoskowane. Do zrobienia mam uszczelnienie vacuum pompy i polerka (mega dużo rys).
  10. auto ma nowego właściciela, szkoda było jej na tor, lepiej użytkować okazyjnie w weekendy, tak jak nowy nabywca ma zamiar
  11. adrianCB odpowiedział(a) na kris1973 temat w Diagnoza komputerowa
    ok, dzięki w inpie mi mrugają diody biała-czarna-biała-czarna.... więc ewidentnie coś nie łączy. Nic jest kilka dni wolnego to będę walczył
  12. ja dziś wyrzucam run flaty i zakładam zwykłe opony. Generalnie run flaty są strasznie twarde i czuć każdą nierówność na kierownicy. Mnie akurat takie opony nie przekonują. Zwykłe są o niebo bardziej komfortowe, a auto prowadzi się o niebo lepiej.
  13. To lepiej poszukać specjalnych (mocniejszych) siłowników, klapa po otwarciu z pilota sama się uniesie, później trzeba ją samemu zamknąć. BMW ma takie oryginalne siłowniki z tą opcją. W compactcie tak miałem i na siłownikach było logo bmw.
  14. adrianCB odpowiedział(a) na kris1973 temat w Diagnoza komputerowa
    dzięki za odpowiedź, czyli niby ok.... dziwna historia, może kabel padł, chociaż wykrywa go, a po podpięciu pod gniazdo w aucie, pali się na nim dioda. Jeszcze jedno pytanko, czy w Rheinglodzie, można zrobić test / sprawdzić status podpiętego interfejsu?
  15. adrianCB odpowiedział(a) na kris1973 temat w Diagnoza komputerowa
    Panowie, pytanie czy Rehingold i INPA muszą mieć komunikację na jakimś porcie? Wszystko mi działało ok, aż tu nagle brak komunikacji z autem. Interfejs mi wykrywa jako COM9. Z kompem nic nie było robione, więc dla mnie zagadka?! Będę wdzięczny za wskazówki, pozdrawiam
  16. gdzie najlepiej sprawdzić taką akcję po vinie? Wiem że auto jeszcze na gwarancji było na akcji serwisowej ale ze względu na układ paliwowy
  17. Drodzy klubowicze, jutro jadę oglądać/kupować e87 z 2010r z silnikiem n43 170KM (wiem, że to do innego działu, ale e9x na pewno jest o wiele więcej z tym silnikiem), które ma 50tyś km. Przebieg podobny oryginalny od I wł, auto z Polski. Ale mniejsza o to, proszę o krótką informację na co się szykować jeśli chodzi o sam silnik, czy przy takim przebiegu może paść już NOX, wtryski, rozrząd.... Do tej pory miałem N42/46 i M54, a nic z bezpośrednim wtryskiem.... Z góry dzięki za info
  18. drodzy klubowicze, może ktoś ma do sprzedania e84 z pewnego źródła?!
  19. ok, temat do zamknięcia, okazało się że silnik był przekładany
  20. Jest taka szansa że w vinie jest błąd, wyszło mi dokładnie to samo, dzięki za rozkodowanie
  21. witam Szybkie pytanko czy w 2010 silniki 116i miały moc 115KM i były na pośrednim wtrysku czy 122KM i na bezpośrednim? I drugie pytanko czym w budowie wersja 1.6 różnic się od 2.0 oprócz to zupełnie inne silniki? czy mają np wspólny blok/głowicę?
  22. kupię e87, 2010-13, może ktoś z klubowiczów coś ma wartego uwagi?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.