Treść opublikowana przez adrianCB
-
BMW Rheingold
ale na tym filmie zostaje 16, więc nie rozumiem czy ma być 1 czy 16, na razie nie sprawdzę tego bo nie mam dostępu do kompa, ale po próbuję jeszcze, a jak nie zadziała to nowy kabel zakupię
-
doposażenie o czujnik parkowania przód
Ok, dzięki za info
-
doposażenie o czujnik parkowania przód
Pytanko, mam tylny oryginalny czujnik PDC, czy aby dołożyć przedni wystarczy wiązka i czujniki? Czy sterownik jest ten sam czy inny?
-
dopsażenie o zestawu audio o kit Alpine
Panowie i Panie, czy ktoś ma taki zestaw audio Alpine: http://www.bmw-etk.info/teile-katalog/prd/BMW/VT/P/E84/SAV/X1%2018i/ECE/L/N/2011/01/52063/03/03_1316 https://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/03_1316-system-hifi-alpine/vVP01638 Daje radę? Dużo zabawy przy montażu, czy na zasadzie plug and play?
-
X1 2.0 Pb 150KM, salon PL, 54k km
Generalnie myślę nad jakimś audio, zastanawiam się nad fabrycznym zestawem harman Kardon, tylko nie wiem czy radio też musiałbym wymięiac, czy może zostać to co jest.
-
X1 2.0 Pb 150KM, salon PL, 54k km
Skórę póki co po myciu natluscilem zwykłym kremem, ale będę musiał zainwestować w jakiś zestaw.
-
X1 2.0 Pb 150KM, salon PL, 54k km
a fakt, nie ten dział.... zaraz przerzucę, skórę doczyściłem mydłem glicerynowym
-
X1 2.0 Pb 150KM, salon PL, 54k km
i całe auto
-
X1 2.0 Pb 150KM, salon PL, 54k km
- X1 2.0 Pb 150KM, salon PL, 54k km
tapicerka przed i po czyszczeniu i nawilżeniu- X1 2.0 Pb 150KM, salon PL, 54k km
- X1 2.0 Pb 150KM, salon PL, 54k km
Chciałbym się pochwalić nowym autem, może nie ma czym bo to golas salon Polska.... Ale za to tylko 54kkm, 100% bezwypadek, serwis ASO. Pierwszy właściciel doposażył auto o skórę i czujnik parkowania tył oraz przyciemnił tylne szyby (w ASO). Ja zaraz po kupnie zrobiłem serwis olejowy (olej + płukanka, filtr oleju, filtr powietrza, filtr kabinowy), oraz zdezynfekowałem klimę. X1 dostało też nowe opony całoroczne (nie lubię run flatów), gumowe dywaniki na zimę i zostało wywoskowane. Do zrobienia mam uszczelnienie vacuum pompy i polerka (mega dużo rys).- e46 325ti compact, niebieskie wnętrze, czarny sufit
auto ma nowego właściciela, szkoda było jej na tor, lepiej użytkować okazyjnie w weekendy, tak jak nowy nabywca ma zamiar- BMW Rheingold
ok, dzięki w inpie mi mrugają diody biała-czarna-biała-czarna.... więc ewidentnie coś nie łączy. Nic jest kilka dni wolnego to będę walczył- Opony do BMW X1 (Run Flat czy Non Run Flat)
ja dziś wyrzucam run flaty i zakładam zwykłe opony. Generalnie run flaty są strasznie twarde i czuć każdą nierówność na kierownicy. Mnie akurat takie opony nie przekonują. Zwykłe są o niebo bardziej komfortowe, a auto prowadzi się o niebo lepiej.- automatyczne otwieranie bagażnika
To lepiej poszukać specjalnych (mocniejszych) siłowników, klapa po otwarciu z pilota sama się uniesie, później trzeba ją samemu zamknąć. BMW ma takie oryginalne siłowniki z tą opcją. W compactcie tak miałem i na siłownikach było logo bmw.- BMW Rheingold
dzięki za odpowiedź, czyli niby ok.... dziwna historia, może kabel padł, chociaż wykrywa go, a po podpięciu pod gniazdo w aucie, pali się na nim dioda. Jeszcze jedno pytanko, czy w Rheinglodzie, można zrobić test / sprawdzić status podpiętego interfejsu?- BMW Rheingold
Panowie, pytanie czy Rehingold i INPA muszą mieć komunikację na jakimś porcie? Wszystko mi działało ok, aż tu nagle brak komunikacji z autem. Interfejs mi wykrywa jako COM9. Z kompem nic nie było robione, więc dla mnie zagadka?! Będę wdzięczny za wskazówki, pozdrawiam- N43 170KM, 50tyś km, potencjalne problemy
gdzie najlepiej sprawdzić taką akcję po vinie? Wiem że auto jeszcze na gwarancji było na akcji serwisowej ale ze względu na układ paliwowy- N43 170KM, 50tyś km, potencjalne problemy
Drodzy klubowicze, jutro jadę oglądać/kupować e87 z 2010r z silnikiem n43 170KM (wiem, że to do innego działu, ale e9x na pewno jest o wiele więcej z tym silnikiem), które ma 50tyś km. Przebieg podobny oryginalny od I wł, auto z Polski. Ale mniejsza o to, proszę o krótką informację na co się szykować jeśli chodzi o sam silnik, czy przy takim przebiegu może paść już NOX, wtryski, rozrząd.... Do tej pory miałem N42/46 i M54, a nic z bezpośrednim wtryskiem.... Z góry dzięki za info- Zakup X1 - porady, opinie, porównania
drodzy klubowicze, może ktoś ma do sprzedania e84 z pewnego źródła?!- [e87] 116i 2010r 115KM czy 122KM?
ok, temat do zamknięcia, okazało się że silnik był przekładany- VIN - prośba o rozkodowanie
Jest taka szansa że w vinie jest błąd, wyszło mi dokładnie to samo, dzięki za rozkodowanie- [e87] 116i 2010r 115KM czy 122KM?
witam Szybkie pytanko czy w 2010 silniki 116i miały moc 115KM i były na pośrednim wtrysku czy 122KM i na bezpośrednim? I drugie pytanko czym w budowie wersja 1.6 różnic się od 2.0 oprócz to zupełnie inne silniki? czy mają np wspólny blok/głowicę?- Zakup BMW Serii 1, porównania, pytania, oceny
kupię e87, 2010-13, może ktoś z klubowiczów coś ma wartego uwagi? - X1 2.0 Pb 150KM, salon PL, 54k km
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.