Treść opublikowana przez Bronx_l
-
E87 VIN WBAUF11040VA00283
Bronx_l odpowiedział(a) na malymat temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto oczywiście z 2004-10-14 :duh: Wyposażenie dobre szczególnie jak na 116i :cool2: Z VIN raczej wszystko się zgadza Przydałaby się zdjęcia pod maską i jakiejś książki dokumentującej przebieg. Auto do opłat i umowa pewnie na "niemca" Ja gdybym szukał 116 z początkowych lat produkcji pewnie bym się nią zainteresował
-
[E90] 320d VIN: A791978
Bronx_l odpowiedział(a) na lskora temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPokaz tego rodzynka o którego się "biliście" Jakieś ogłoszenie czy coś:)
-
[E90] 320i M-Pack Biała VIN: WBAUS91030A183187
Bronx_l odpowiedział(a) na mosskit temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa nie znam tego auto, napisałem tylko to co widzę. Ale prawda jest taka, że z Hiszpanii opłaca się wozić tylko tanie samochody, bo po prostu transport jest drogi. Wiec wyobraź sobie ile musiało kosztować to e91 skoro teraz jest w bardzo dobrej cenie a ktoś jeszcze na nim zarabia.
-
[E90] 320i M-Pack Biała VIN: WBAUS91030A183187
Bronx_l odpowiedział(a) na mosskit temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSamochód z Hiszpanii więc musiał być tani w zakupie skoro opłacało się go transportować do PL Niech pośle zdjęcia uszkodzeń Pod maską ktoś mu pozamieniał uszczelki na błotnikach.
-
E90 318d 2006r, Olesnica WBAVC110X0FG59752
Bronx_l odpowiedział(a) na ArekQ temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże uznał to za mało istotny szczegół :duh: Zaczynał od 35tys z tym autem http://allegro.pl/bmw-e90-2-0-diesel-2006rok-klima-alu-czarna-serwis-i3107111523.html Myślę ze do tej kwoty coś kupisz ale na pewno nie będzie to auto bez bogatej przeszłości
-
E90 318d 2006r, Olesnica WBAVC110X0FG59752
Bronx_l odpowiedział(a) na ArekQ temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:prC5WN5f7ZwJ:allegro.pl/bmw-318-2-0d-2006-czarna-uszkodzony-silnik-okazja-i2996996705.html+&cd=7&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&client=firefox-a
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Jak nie przeszkadza Ci wyposażenie to dołóż jeszcze jakieś 4tys i sprzedam Ci moją dwa lata młodsza i z przebiegiem 100tys mniejszym.
-
BMW e90 MPAKIET 318=177 koni?
Ale "100% BEZWYPADKOWY - ani jeden element nie lakierowany" i "Serwisowany do końca w A.S.O. BMW ostatni serwis przy 145 tys. km.!!" :mad2: A na prawym blotniku brakuje uszczelek, a jego rynienka oczywiscie swieci sie jak psu jajca :duh:
-
BMW 335d. 2010 rok. ZABRZE UWAGA WBAPN7C57BA781593
Bronx_l odpowiedział(a) na kacper79 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażE90 z tego co mi wiadomo tylko maske ma aluminiowa, podluznice i fartuchy to zwykla blacha.
-
BMW E87 120d 163k TOMASZÓW MAZOWIECKI.
Bronx_l odpowiedział(a) na majkel21 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego Vin!!!!! Rok produkcji raczej na pewno bedzie 2006, auto pewnie do oplat i silnik do wymiany. Wyjdzie pewnie po zrobienieniu jakies 30 tys.... A csy to dobra cena za gole e87 z przebiegiem 300tys?? Sam sobie odpowiedz.
-
BMW e90 MPAKIET 318=177 koni?
A co powiecie o tym: http://comfort-komis.otomoto.pl/bmw-320-sport-fotele-pdc-mod-2011-C28690844.html Produkcja oczywiscie pqzdziernik 2010 i jest to 316d a nie 320 :duh:
-
BMW 335d. 2010 rok. ZABRZE UWAGA WBAPN7C57BA781593
Bronx_l odpowiedział(a) na kacper79 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDokładnie tak jak Jakub pisze :cool2:
-
BMW 335d. 2010 rok. ZABRZE UWAGA WBAPN7C57BA781593
Bronx_l odpowiedział(a) na kacper79 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle dopóki ludzie chcą kupować takie samochody to interes kwitnie. Mój znajomy sprowadza z Francji tylko auta powypadkowe z ubezpieczalni w styczniu tego roku, gdy nic się nie sprzedawało on sprzedał dokładnie 67samochodów (ceny raczej do 20tys) Polacy kupują uszkodzone auta - bo chcą kupić tanio, i później naprawiają po kosztach i są zadowoleni:) Nie mam tu na myśli handlarzy tylko normalnych przeciętnych Kowalskich, którzy ze szwagrem jadą kupować wraki z Francji czy Niemiec
-
BMW 335d. 2010 rok. ZABRZE UWAGA WBAPN7C57BA781593
Bronx_l odpowiedział(a) na kacper79 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzecież VIN Z tego auta wystarczy wpisać w google i już wszystko wiadomo :cool2: Ciekaw jestem co powiedziałby sprzedający o jego przeszłości??? Z autami z USA jest fajnie bo są zdjęcia, a co powiesz o tym: http://krac.otomoto.pl/bmw-320-d-coupe-e92-08-automat-navi-C28271469.html Ostatnio go oglądałem przy okazji i powiem szczerze ze to z USA w porównaniu do tego dostało "lekko po lakierze" :mrgreen: . A to e92 tez pewnie za niedługo trafi na allegro i wątpie, ze kupujący dotrze do tych zdjęć
-
Świeżo kupiona 120D - do naprawy
Wcześniej w domu była 118d 122KM z 2006roku przed liftem i użytkowała ją moja mama - więc o ekonomicznej jeździe nie było mowy, spalanie na kompie było 6,5 bez przerwy. Może to kwestia miasta - u nas po prostu nie ma dużych korków.
-
Świeżo kupiona 120D - do naprawy
To ja chyba muszę się cieszyć ze swojego spalania, narzeczona w 118d ma 6.4l/100km a ja w 120 mam 5.9 średnie spalanie i na baku ok 900km robię. Jazda głównie w obrębie miasta ale w godzinach w których nie ma raczej dużych korków. A co do smrodu przy wjeżdżaniu na krawężnik może przypalasz troszkę sprzęgło???
-
BMW e91 335d KZ87392 UWAGA!!
Bronx_l odpowiedział(a) na marcinx temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI o to mi chodziło:) dziękuje bardzo :cool2:
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
To auto forumowicza: viewtopic.php?f=5&t=214159
-
BMW e91 335d KZ87392 UWAGA!!
Bronx_l odpowiedział(a) na marcinx temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGdzie w VIN jest informacje czy LCi czy pre LCI bo jakoś nie mogę znaleźć??
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Ta wartość na stronie jest tylko przykładowa i w ogóle nie należy się nią sugerować. Drugie auto jest oczywiście z 2005roku :duh:
-
BMW e91 335d KZ87392 UWAGA!!
Bronx_l odpowiedział(a) na marcinx temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto podobno trafiło do PL po dwóch latach z bardzo niskim przebiegiem wiec pewnie po dużym dzwonie, pewnie wymienili części na LCI, żeby się lepiej sprzedało. A właściciel też pewnie czyta forum więc telefonu nie odbiera Taka moja teoria spiskowa :mrgreen:
-
[E91] 335d 2008r LCI - czekam na VIN
Bronx_l odpowiedział(a) na Zodiac temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo i koniecznie załatw aktualne normalne zdjęcia.
-
[E91] 335d 2008r LCI - czekam na VIN
Bronx_l odpowiedział(a) na Zodiac temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZaczynał od 95 tys zł http://allegro.pl/bmw-335d-pakiet-m-sport-full-opcja-idealny-stan-i3017297390.html VIN załatw koniecznie i może jakieś inne zdjęcia Mnie najbardziej zainteresowałoby to, ze trafiła do PL po dwóch latach z rzekomo znikomym przebiegiem. Te auta w D trzymają dobrze cenę, wiec musiałbyć jakiś powód dla którego Niemiec oddał Polakowi prawie nowy samochód.
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Żadna nie powala na kolna, co najwyżej ostatnia ciekawa. Wybierz jakąś konkretną załatw VIN i wrzuć do oceny do odpowiedniego działu BTW u mnie w e36 też były ślady krwi na podsufitce - a auto nie widziało nigdy blacharza ani lakiernika. A skąd się tam wzięły wiem tylko ja i moja koleżanka :mrgreen: :mrgreen:
-
e90 325i, WBAVB11080PS46688, Starachowice
Bronx_l odpowiedział(a) na adrianCB temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKurcze w dzisiejszych czasach gdy auta tak kiepsko się sprzedają wydawać by się mogło, że sprzedający powinni kupujących "nosić na rękach" a tu widać jest odwrotnie. Jest klient z pieniędzmi a gość kombinuje :duh: