Treść opublikowana przez Bronx_l
-
(E90) 320D Zielona Góra WBAPN31030VL67264
Bronx_l odpowiedział(a) na Mateuszt86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie o podatki tylko o sprawiedliwość wobec prawa. Ja w swojej branży jakbym powiedział klientowi, ze zaniżę mu wartość na fakturze lub paragonie to nazajutrz miałbym US na karku, nie mówiąc już o pisaniu jakiś fikcyjnych umów. Wiec dlaczego ja mam płacić podatek od zarobku a handlarz samochodami nie?? Po prostu jest ogólne przyzwolenie na takie procedery więc kwitną w najlepsze. A Państwa bronił nie będę bo sam uważam że 18,6%akcyza to rozbój w biały dzień. Ale nie tylko w PL takie przepisy, z tego co ostatnio czytałem to np w Holandii jest jeszcze gorzej, gdy kupisz auto np w niemczech i chcesz go tam zarejestrować.
-
(E90) 320D Zielona Góra WBAPN31030VL67264
Bronx_l odpowiedział(a) na Mateuszt86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle nikt nie mówi o gwarancji mechanicznej itp. Ale jakakolwiek gwarancja "prawna" na auto o tej wartości by się przydała. A poza tym niech handlarz też jako obywatel płaci podatki od zarobionych pieniędzy. Auto świat jak zwykle trochę przesadza, ale saa byłem dwa razy w skarbówce z tłumaczeniami i wyjaśnieniami w sprawie zakupionego auta w tym przypadku "na francuza"
-
(E90) 320D Zielona Góra WBAPN31030VL67264
Bronx_l odpowiedział(a) na Mateuszt86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo niby nic, ale dojdzie troszkę załatwień z akcyzą, skarbówką itp. a co za tym idzie jakieś 3tys trzeba doliczyć do ceny. A poza tym ja osobiście nie kupiłbym auta za 60tys "na niemca" i tyle.
-
E91, 325i, Gruszczyn, WBAVS11050AG57651
Bronx_l odpowiedział(a) na adrianCB temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPolska rzeczywistość :duh: Niestety A jak człowiek chce sprzedać pewne auto z relatywnie niskim przebiegiem w troszkę wyższej cenie niż złomy z allegro - czytaj "normalnej" to nawet nikt nie zadzwoni
-
(E90) 320D Zielona Góra WBAPN31030VL67264
Bronx_l odpowiedział(a) na Mateuszt86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZapytaj jaka forma sprzedaży, bo coś mi się wydaje, ze będzie "na niemca". Auto ładne, wyposażenie ciekawe - jakby to było e91 to pewnie sam bliżej bym się zainteresował, bo to że nie ma skóry dla mnie akurat na plus:)
-
UWAGA e46 320d po wypadku!!!
Bronx_l odpowiedział(a) na Balugass temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDzik musiał być konkretny :norty: Dodaj VIN dla potomnych.
-
[E90] 320D VIN:WBAPN11070VJ87676
Bronx_l odpowiedział(a) na Mateuszt86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWidzialem tam AUDI, nie boj sie :D
-
[E90] 320D VIN:WBAPN11070VJ87676
Bronx_l odpowiedział(a) na Mateuszt86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo też ściama, bo legalnei nie można sie nim poruszać Ale żeby było jasne ja też nie przekreślam auta, gość po prostu dodał skóre, żeby łatwiej sprzedać bo ze "szmatą" się nie udawało.
-
[E90] 320D VIN:WBAPN11070VJ87676
Bronx_l odpowiedział(a) na Mateuszt86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://allegro.pl/sliczne-czarne-bmw-e90-lift-navi-pdc-bezwypadek-i3077367907.html http://moto.allegro.pl/sliczne-czarne-bmw-e90-lift-navi-pdc-bezwypadek-i3115349848.html Ze stara tapicerką:) No i cena oczywiście wzrosła:) ja bym spytał o nr rejestracyjny z NL, może uda się ustalić ogłoszenie
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
A czemu nie chciał podać VINU??
-
BMW e91 320D VIN: WBAUX31000A208223 Włocławek/Choceń
Bronx_l odpowiedział(a) na kris1973 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCena spadła o 10tys http://moto.allegro.pl/bmw-320d-177km-1-wlasciciel-perfekcyjne-i3131584936.html
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Czemu szkoda?? Ze mial blotniki malowane?? Cos na pewno mial robione bo jakos jak widze za auto z francji to nie widzialem jeszcze calego:) Jak jestes umowiony na serwis to wszystko sie wyjasni. Na takim sprawdzeniu i tak powiedza ci wiecej niz pewnie bylo, bo maja niestety tendencje do ubarwiania... Ze sprawdzaniem w ASO to obyś miał racje. Szwagier sprzedawał w tamtym tygodniu Lagune III, kupił ją sobie we Francji po kolizji z drzewem, które przerwało belke i zatrzymało sie na silniku - wyglądało bardzo źle. Wymienił caly pas przedni i jedną końcówke podłużnicy chłodnice lampy, troche osprzętu silnika itd. Ale udało mu się kupić cały przód srebrny bez malowania, tak że tylko założył. Auto pojechało do ASO na przegląd przedzakupowy gdzie dwóch panów za 400zł stwierdziło, ze przód "nieruszany" hehehe :duh: A co do tego 123 to trzeba tylko dobrze mu się przyjżeć, moze gośc ma zdjęcia przed naprawą???
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Z resztą nie zaznaczył "bezwypadkowy" więc może warto zapytać co sie z tym przodem działo?? Stare ogłoszenie http://moto.archiwumallegro.pl/?itemid=C25196091&t=bmw_123
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Oby dwa przednie błotniki lakierowane na 100%
-
[E46] BMW 330d STASZÓW WBAAL91040FS12702
Bronx_l odpowiedział(a) na nosek55 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto 13lat jeździło po Włoszech, jak znajdziesz dwa elementy niemalowane to bedzie dobrze. :cool2: Przebieg udokumentowany :duh: :duh: Ostatnie 8 lat jeździła 10tys rocznie :duh: :duh: Nasi handlarze mają naprawdę bujną wyobraźnie
-
oszustwo?
A tu macie swoje auto w normalnej cenie http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:BeIM7bJSPPoJ:otomoto.pl/bmw-116-d-kupiona-u-dealera-C28267664.html+&cd=2&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&client=firefox-a Z całym szacunkiem ale trzeba być idiotą by myśleć, ze kupi sie e87 z 2010roku za 24tys :duh:
-
E91, 325i, Gruszczyn, WBAVS11050AG57651
Bronx_l odpowiedział(a) na adrianCB temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż9 tys km rocznie :duh: To ja kabrioletem robię wiecej:) Kolor zdecydowanie na plus, zapytaj o zdjecia przed naprawą, skoro trafiła do PL jako prawie nowe auto to znaczy, ze nie opłacało się naprawiać za granicą. W przyjazd na kołach bym nie wierzył:)
-
e90 325i, WBAVB11080PS46688, Starachowice
Bronx_l odpowiedział(a) na adrianCB temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo dosyć częsty proceder. Ktoś kradnie zdjęcia i wystawia auto drożej na mobile, może liczy na zarobek?? Sam nie wiem, telefon do Hitlera by wiele wyjaśnił.
-
e46 WBAAP31080JL11960
Bronx_l odpowiedział(a) na kubik1993 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA ja bym nie generalizował z pochodzeniem. To, ze auto jest np z niemiec nie gwarantuje jego świetnego stanu. Wracając do auta to wydaje mi się, że zbiornik spryskiwaczy jest z modelu po lifcie
-
e90 325i, WBAVB11080PS46688, Starachowice
Bronx_l odpowiedział(a) na adrianCB temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże to wina zdjęcia ale kielich lewy coś dziwnie się błyszczy, warto sprawdzić to na miejscu.
-
e39 530d WBADP71070GS74336
Bronx_l odpowiedział(a) na Bronx_l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMyślałem, ale ja już nie chce innego samochodu niż BMW :norty: To e39 chyba odpuszczę bo gość nie chce posłać normalnych zdjęć i coś kombinuje. Poczekam na wiosnę i wystawie Eosa od 1zł na Allegro i niech się dzieje co chce :mrgreen:
-
[E46] 320d 136 km M pakiet RZESZÓW WBAAL71020KG69832
Bronx_l odpowiedział(a) na nosek55 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ dokumentów wynika, ze trzy lata temu miała 227tys, wiec pewnie bez "lekkiej" korekty się nie obeszło, ale i tak przebieg :cool2: Co do silnika to chyba nie ma co komentować.
-
problem z odpaleniem 118d 2006
Ta wygląda na wystrzeloną ale naprawioną młotkiem:)
-
e39 530d WBADP71070GS74336
Bronx_l odpowiedział(a) na Bronx_l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeszcze nigdy nie "zamieniałem samochodów" Ale teraz trochę sytuacja mnie naciska. Wg mnie takie e39 jak jest w miare dobrym stanie to na pewno nie sprzeda się drożej niż 22tys, a i z tym może być problem. Chyba ruszę "zaskórniaki" i kupie e46 w kombi - tylko już miejsca na placu nie mam:P
-
e39 530d WBADP71070GS74336
Bronx_l odpowiedział(a) na Bronx_l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPowiedziałem gościowi że dopłata jakies 15tys, i nie za bardzo mu się to uśmiecha. Póki co czekam na dokładne zdjecia i na pewno wrzuce do tematu