Treść opublikowana przez Bronx_l
-
BMW F10 WBAFU7C57BC879056
Bronx_l odpowiedział(a) na miral1980 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażŻeby każde auto z USA było tylko tak uszkodzone :cool2: Jakbym szukał F10 to na pewno nie przekreśliłbym tego egzemplarza - bo uszkodzenia jak na auto z USA są wręcz "kosmetyczne". Auto kosztuje jakieś 40% wartości początkowej, przebieg praktycznie znikomy - więc z czegoś to musi wynikać.
-
[E87] 118d Kraków WBAUG51030PV04975
Bronx_l odpowiedział(a) na Nightsabes777 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego a czy Ty myślisz, że mamy "szklane kule" :duh: Może daj jakiś link do ogłoszenia lub zdjęcia tego auta
-
Rozbiłem E90 - niby mozna naprawic. CO robic ?
Szczerze to wątpię, ze policzą ceny oryginałów z ASO bo chyba nie ma takiego AC by na kosztorys brało "Ceny z ASO" Przerabiałem kilkanaście razy - zawsze zajmuje się tym w swojej firmie, a aut jest sporo. Przy wycenie na kosztorys biorą pod uwagę uśrednione ceny zamienników o ile takie występują. Jeśli takowych nie ma( w przypadku e90 raczej jest duzo) biora pod uwagę ceny z ASO. Oczywiscie poduszki powietrzne, kurtyna i podsufitka, klema pirotechniczna napinacze tylko ASO. Jeśli masz wariant serwisowy to - naprawa bezgotówkowa, lub rozliczenie na podstawie faktur. Na kosztorys - szkoda całkowita raczej nie wyjdzie. Teraz trzeba się dobrze nakombinować, by "coś zostało z ubezpieczenia":) Staraj się, żeby uwzględnione było absolutnie wszystko - a nawet więcej
-
e90 320i, 2005r, Słupca, WBAVA71010VA36485
Bronx_l odpowiedział(a) na adrianCB temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGdyby cena byla np 60tys. to auto by odpowiadalo? Wiecej merytoryki . Wczesniej była za 36 :) http://moto.archiwumallegro.pl/?itemid=C25598852
-
BMW E87 2004r WBAUF51090JS58519
Bronx_l odpowiedział(a) na heti temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW to auto z opłatami trzeba włożyć jakieś 10tys zł - cały bok+ maska i zderzaki lakierowane = problem z odsprzedażą w dzisiejszych czasach, ciekawe jak wygląda słupek przedni, sanki przekładnia itp?? Kurtyna i poduszka bok raczej otwarta Wyposażenie ciekawe ale rok kiepski. Ciekawe jak z oryginalnościa przebiegu?? I czy to pierwszy dzwon??? Cena moze urosnąć nawet do 30tys + plus problem z nr VIN robi z tego auta raczej mało atrakcyjną fertę
-
BMW E87 2004r WBAUF51090JS58519
Bronx_l odpowiedział(a) na heti temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNumery w BMW "przeszczepia" sie wraz z kielichem. Jak najszybciej sprawdzić - na wielu czesciach w aucie jest naklejony VIN, wiec mozna sprawzić którąś z nich. A poza tym w tym przypaku VIN zagdza sie raczej z wyposażeniem, wiec raczej będzie z tego auta
-
BMW E87 2004r WBAUF51090JS58519
Bronx_l odpowiedział(a) na heti temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTen VIN jest nieczytelny wiec problem przy każdym przeglądzie murowany - jeśli tak to zostawisz
-
BMW E90 325XI 2007 ze Szwajcarii, uszkodz.(Sulechów) KW01358
Bronx_l odpowiedział(a) na acmt temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKtoś pytał o to auto jakiś czas temu tu na forum, trzeba by poszukać. Może oglądał i wie coś więcej.
-
e61 530d 2005 Belgia, WBANJ71000CR18661
Bronx_l odpowiedział(a) na tofler temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTym bym się nie przejmował, po prostu auto jest w Belgii a "Kowalski" chcę auto co najwyżej 20km od swojego miasta, wiec takie ogłoszenie z góry odpuszcza:
-
e61 530d 2005 Belgia, WBANJ71000CR18661
Bronx_l odpowiedział(a) na tofler temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAkcyze płacisz od wartości rynkowej samochodu (niestety) chyba, ze masz dokument od rzeczoznawcy. zaniżający wartość samochodu Auto ciekawe już jakiś dłuższy czas temu się nim interesowałem, ale niestety nie mogłem sobie pozwolić na wycieczkę do Belgii:(
-
BMW E90 2.0D AUTOMAT Vin: WBAVC31080VC78189 co sądzicie?
Bronx_l odpowiedział(a) na micsmo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo bo pewnie prezentuje się "o niebo" lepiej:) Chyba już za bardzo się przyzwyczaiłem do pięknych aukcji z Płocka i Gniezna :mrgreen:
-
BMW E90 2.0D AUTOMAT Vin: WBAVC31080VC78189 co sądzicie?
Bronx_l odpowiedział(a) na micsmo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPoproś sprzedającego o normalne zdjęcia, bo te robione kalkulatorem to jakaś kpina z kupujących.
-
Rozbiłem E90 - niby mozna naprawic. CO robic ?
Poduszka boczna i kurtyna to w ASO 1900zł http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/72_0552-pod-pow-pasazera-i-czolowa-pod-pow/i50488/kL/sN#part03 Auto spokojnie do naprawy za 8 - 9tys Próg kupisz za pare groszy na allegro, w ASO oczywiscie też wystepują. Ale skoro nei zobaczysz ani grosza z ubezpieczalni bo auto w leasingu to najlepiej oddać "bezgotówkowo" - jeśli jest taka możliwość
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
A czemu nie diesel np od Krzyska??
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Prosze http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:YsCSzOP1_q4J:allegro.pl/bmw-116i-2007r-lift-z-niemiec-83tys-km-i3034997551.html+&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&client=firefox-a
-
E61 525D 2008r Olkusz WBAPX51010CU09979
Bronx_l odpowiedział(a) na tomac temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż525d po oplatach z 2008roku za 59 tys do negocjacji :duh: juz samo to powinno budzic niepokoj. A niezgodnosci z VIN powinny sprawic, ze odpuscisz ten samochod. Czy cena az tak bardzo przyslania myslenie??? I jeszcze ten przebieg - moze od 2009 roku stalo rozbite jako reklama szrotu :mrgreen: Auta z takim przebiegiem nie opuszczaja rodzinnego kraju, bo sa zwyczajnie mega drogie i Polskich handlarzy nie stac. No chyba, ze przywoza go na busie w czesciach.
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
WBAUD71070P264012 Przebieg z polskiego ogłoszenia oczywiście się nie zgadza z tym zagranicznym http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:b4XgmHCn3EsJ:nl.bca-europe.com/Pages/ViewLot.aspx%3Fvehid%3D25cb802c-70b7-4835-8c08-d2deb1bf539a%26LotId%3D5355325%26R%3D12+&cd=17&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&client=firefox-a Chocby 12tys km, ale jak nie cofnie licznika, to spal spokojnie nie bedzie :duh:
-
Problem z silnikiem - jestem w trasie
Ale sam pisales, ze auto stracilo moc i po chwili zgaslo, to zdecydowanie nie obajw zerwania lancucha. Bo jak strzeli lancuch to samochod w tym samym momencie gasnie, bez zadnej straty mocy itp.
-
Czy fotele M-Pakiet E90 preLCI pasują do E90 LCI?
Z tego co widze w katalogu bmw, to boczne poduszki sa te same w lci i pre lci, wiec tu problemu byc nie powinno.
-
E87 VIN WBAUF51000JS56805
Bronx_l odpowiedział(a) na malymat temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSzczelina, to moze bc kwestia zdjecia. Janie znam auta, ale jakbym szukal czegos podobnego, to tak jak pisalem bylbym juz w drodze. To ze sprzedaje sie od listopada niewiele swiadczy, bo taki nasz rynek ze drozsze auta sie nie sprzedaja, bo kazdy szuka okazji. Musisz sam sie przekonac, a bez ruszenia z domu raczej dobrego auta nie kupisz. Zalatw jeszcze zdjeciq pod maska i wrzuc tutaj, i zweryfikuj przebieg i historie w ASO
-
SPRZEDAZ AUTA - CO SIĘ DZIEJE ?
Bo dzis tak sie kupuje samochod: viewtopic.php?f=5&t=216226 Oferty tylko ponizej i tak juz mocno zanizonych przez handlarzy cen :duh:
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Wiem cos o tym, o ile jeszcze do e87 ludzie dzwonia i pytaja. To przy e82 nic sie nie dzieje, po prostu takie auta chyba czekaja na tego "jednego" klienta, ktory przyjedzie i od razu kupi. Ogolnie auta dwudrzwiowe ciezko sie sprzedaja. Moze to nie o jedynce, ale ogloszenie z naszej forumowej gieldy: viewtopic.php?f=5&t=216226 Tak oto rodacy kupuja samochody klasy premium :duh:
-
E87 VIN WBAUF51000JS56805
Bronx_l odpowiedział(a) na malymat temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSprawdz przebieg po VIN w ASO, i trzeba sobie zrobic wycieczke, auto naprawde "grube" i jesli szukasz benzyny to jest bardzo ciekawa propozycja. Cena :cool2: dobre auta swoje kosztuja. A jaka forma sprzedazy? Skoro do oplat to pewnie "na niemca"???
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
To pewnie ta druga, sprowadzona z NIEMIEC? ?? :duh: Nie z wloch, francji czy belgii??? Przeciez jak byk jezyk wloski :duh: Kwiecien 2008 to oczywiscie 2009 rok
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Ja sie tylko zastanawiam za ile mam wystawic swoje e87 z pełnego 2010 roku, w moze nie jakims wypasie ale przynajmniej z oryginalnym przebiegiem 55tys i to jeszcze rok na gwarancji BMW??? Wczoraj dzwonila Pani i jak uslyszala 48 tys i to jeszcze na zwykla umowe kupna sprzedazy, to powiedziala, ze te roczniki sa za 40 tys i to jeszcze z faktura i nie trzeba wtedy placic 2% w US. Ludzie nie chca kupowac u handlarzy a jak przyjdzie kupic pewne auto z prywatnych rak, to zaluja nawet kilkuset zlotych :duh: