Treść opublikowana przez Bronx_l
-
e90 320d Warszawa WBAVC31010VC40321
Bronx_l odpowiedział(a) na PRIME25 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWnętrze obszyte, zderzaki dołożone, to samo xenon i spryski. Błotniki przednie lakierowane Nie ma wzmianki o bezwypadkowości, wiec może aktualny właściciel naprawiał i ma jakieś fotki.
-
E92 320d, Wrocław P195151
Bronx_l odpowiedział(a) na User1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA tak z czystej ciekawości. Jakie były grubości lakieru? Dach,słupki, wnęki i progi również lakierowane??
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Raczej wkradł się tu błąd. N47 wszedł do e87 razem z liftem na początku 2007 roku.
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Z tego co wiem to lift w 1er był w lutym 2007roku. Więc w 2006 to niemozliwe
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Vin, a właściwie ostatnie cyfry PT96870 Fotki chętnie wrzuce na maila - poproszę tylko o Twój adres :) Jutro wieczorem po niego jadę... Boję się jednak,bo nikt nie oglądał go przede mna (tzn zadnej mechanik, serwis...) Pojadę i będzie już późno, to jednak jedyna szansa zakupu przed sobotnim klientem... Gość sprzedaje ją od 8 miesięcy. Więc nie bój się, że nagle sprzeda w sobotę. (znam dobrze takie gadanie o kliencie co już jedzie z kasą) To Twoje pieniądze więc zrobisz jak uważasz. Ale nie podejmuj pochopnie decyzji i nie kupuj auta, zanim go jeszcze nie zobaczyłaś. Sprawdź chociaż historie w ASO i koniecznie jedź z kimś kumatym i obeznanym w BMW. Maila posłałem na priv
-
bmw e90 320d WBAVG91020VG53890 PROSZE O OPINIE
Bronx_l odpowiedział(a) na PRIME25 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTDI :duh: Z przebiegiem naprawdę pojechali... Diesel we Francji robił 6,5tys kilometrów rocznie??? A może od 2009 stał jako reklama ubezpieczalni.... A teraz zmienili na F30 :mrgreen: (nie mogłem sie powstrzymać) Ale BTW auto wydaje się być warte conajmniej obejrzenia. Ale na bezwypadkowość bym nie liczył
-
BMW E87 118d WBAUG31030PU71657
Bronx_l odpowiedział(a) na kamillo90 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle silnik nie jest poliftowy. JEST TO M47, wyraźnie widać przecież :duh: Jak dla mnie to gość ściemnia i tyle
-
BMW E87 118d WBAUG31030PU71657
Bronx_l odpowiedział(a) na kamillo90 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo znaczy, że sinik jest "wstawiony"?? Pod maską przecież jest M47 więc albo 122KM albo 163KM. A skoro jest to 118d to 122KM I auto jest z Francji a nie PL
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
To wrzuć VIN tutaj. A historie masz z ASO czy od sprzedającego? A jakieś dodatkowe zdjęcia? Coś ten sprzedający ściemnia pisze ze pracował w ASO a w ogłoszeniu z października pisze, ze wiele zapłacił ze przeglądy w ASO http://archiwumallegro.pl/bmw_1_e97_116i_czarny_serwisowany_skorzana_tap-2679067852.html Tu jeszcze ogłoszenie z marca http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:nBJtKPU5PnwJ:allegro.pl/bmw-1-116i-bezwypadkowy-skory-czarny-prywat-i3078046007.html+&cd=3&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&client=firefox-a Ale generalnie auto wydaje się być uczciwe :cool2:
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Przede wszystkim załatw VIN i więcej zdjęć, koniecznie pod maską. Ale powiem szczerze, że za 35tys lepiej chyba poszukać jakiegoś 118d lub 120d M47 za rocznika 2005-2006
-
[e92] 335d P075709 Gniezno
Bronx_l odpowiedział(a) na Nightsabes777 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażByło mocno walnięte? Jesteś pewien, że miało 180tys...? Kurna. Gdybyś zdołał się czegokolwiek dowiedzieć na jego temat to osobiście przywiózłbym Ci 0,7 :D Już, do jasnej Anielki, sam nie wiem czy jechać oglądać czy nie. W końcu mam prawie 500km. Pomóżcie! Nie było mocno walnietę (praktycznie w ogóle. wyglądało to jak szkoda pod AC), połamane plastiki, pękniete zderzaki i ten błotnik - generalnie zaniedbane trochę. Próbowałem dojść do tego czy to aby na pewno ten samochód ale nie udało mi się, więc to tylko moje podejrzenie. Ale gdyby to było to auto, i to co oglądałem to pierwsza przygoda to warto się grubo zastanowić.
-
[E36] 325i VIN: WBABF21020EF09128
Bronx_l odpowiedział(a) na wickedsick temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZapytaj po co lakierował całą komorę silnika???
-
[e92] 335d P075709 Gniezno
Bronx_l odpowiedział(a) na Nightsabes777 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa 90% widziałem to auto jak przyjechało z włoch, i oglądałem je (kolor, felgi, wnętrze pochodzenie się zgadza) przebiegu było chyba 170 lub 180 tys ale to akurat nie problem. do wymiany były zderzaki (tłumaczyłoby zmianę na m pakiet) i błotnik prawy przedni był połamany. Mogłem je wtedy kupić za 50tys i wiem, że było wystawione w lutym w wadowicach za jakieś 55-58tys, sprzedało się szybko - znajomy mówił, że pojechało do Poznania. Nie mogę odnaleźć archiwalnego ogłoszenia, bo archiwum otomoto ma tylko auta do stycznia tego roku:( Tak jak mówię nie jestem pewien bo nie spisałem wtedy VINU ale byłby to duży zbieg okoliczności.
-
Silniki Diesla
Silnik N od M różni się osłoną więc poznasz od razu po otwarciu maski. Z tego co pamiętam to w e92 nie było M47 Chcesz mieć spokój kup N47 + zestaw naprawczy rozrządu w ASO za 1500zł i zmień. Przy kupnie auta za 60tys, te 2tys chyba nie robią róznicy.
-
Uszczelniacz wybieraka e90 aso 900 pln
W ASO dokładnei 27zł http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/produkt/1282394-pierscien-uszczelniajacy Z kosztem wymiany mega przesadzili. :duh:
-
E90 330 Warszawa WBAVB31015KC23921
Bronx_l odpowiedział(a) na Damien 328 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNapisz coś konkretniej, żeby było wiadomo na przyszłość.
-
BMW E92 320D WBAWD12020PM40758
Bronx_l odpowiedział(a) na marcin0909 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo właśnie to miałem napisać. W dodatku rozwalonego przodu nie da się ukryć, brakuje kilku uszczelek, siłowniki maski oczywiście "na odwrót". A sprzedający to handlarz częściami Gdzieś już to auto było, ale nie mogę odszukać
-
BMW E46 320D WBAAS71020FY36196
Bronx_l odpowiedział(a) na The_Garbus temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKoszt dorobienia kluczyka to 450zł w ASO i masz oryginał. A swoją drogą to już nie wszystkie ubezpieczalnie wymagają dwóch kluczy
-
BMW E46 320D WBAAS71020FY36196
Bronx_l odpowiedział(a) na The_Garbus temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzeszkadza Ci jeden kluczyk, a nie przeszkadza wymieniona "cwiara"???
-
BMW E46 320D WBAAS71020FY36196
Bronx_l odpowiedział(a) na The_Garbus temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWidac, ze chyba nie naprawiales jeszcze tak rozbitego samochodu, zwroc uwage ze tu do wymianyany jest fartuch i pewnie kielich, lewe przednie kolo na slupku, wiec zawiaszenie, pewnie sanki, moze przekladnia. Auto podpicowane do zdjec. Sama rejestracja to blisko 2 tys, a naprawa w 5 tys na pewno sie nie zamknie.
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Bylo kilka postow wyzej. Lift przeszedl tylko przod, bo reszta przedliftowa, auto ze stycznia 2007. Jak szukasz dobrej e87 to mam do sprzedania, ale za wieksze pieniądze.
-
E90 330 Warszawa WBAVB31015KC23921
Bronx_l odpowiedział(a) na Damien 328 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPewnie ta: http://otomoto.pl/bmw-330-bmw-330i-kupiony-w-polsce-C29304784.html
-
BMW E81 POZNAŃ WBAUB51040VJ03056
Bronx_l odpowiedział(a) na Qmpel7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażVIN Ciekawy i raczej wszystko się zgadza. Auto sprzedaje się od jakiegoś czasu, nawet jak miało 42tys przebiegu. (ale to o niczym nie świadczy) http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:Uj1fdxZNWEAJ:moto.archiwumallegro.pl/%3Fitemid%3DC26827669%26t%3Dbmw_120_d_177km_mpakiet+&cd=3&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&client=firefox-a Załatw koniecznie zdjęcia pod maską O ile przebieg jest oryginalny to pamiętaj, że Niemiec nie sprzedałby bez powodu dobrego auta z niskim przebiegiem, wiec zainteresowałbym się bardzo kwestią bezwypadkowości.
-
E90 325i 2005r Gdańsk vin:WBAVB11000KT57460
Bronx_l odpowiedział(a) na PRIME25 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://archiwumallegro.pl/bmw_325_z_niemiec_navi_bussiness_duzo_zdjec-2765927494.html Dla przypomnienia
-
E90 320i Warszawa WBAVA71050PR89122
Bronx_l odpowiedział(a) na legionista6 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzydałoby się zdjęcie pod maską. Zapytaj sprzedającego co było uszkodzone bo wiadomo co się przywozi ze CH. Może ma jakieś zdjęcia