Treść opublikowana przez Bronx_l
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Dokladnie tak :cool2: Ale tylko takie jedynki sie sprzedaja, bo sa tanie... A ludzie lubia okazje i niskie ceny, niewazne ze przebieg 200+, spawane z trzech, a w urzedzie przy rejestracji okazuje sie, ze auto jednak rok albo dwa lata starsze niz pisal handlarz. Wazne, ze pochwali sie sasiadowi, ze kupil taniej i jest do przodu.... :duh:
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Pierwsze bylo. Najlepszy ten drugi. 2009 rok za 36tys do negocjacji, gwarancja bezwypadkowosci - a uszczelke zderzaka zjedzona przez psa :duh: Raczej poflotowka, zaltaw Vin to pewnie jeszcze cos wyjdzie Przez takie oferty, normalni ludzie nie moga sprzedac porzadnych samochodow :duh:
-
Zakup BMW Serii 1, porównania, pytania, oceny
Myślę, że powinieneś szukać auta po lifcie, za ta cenę roczniki 2007 - 2008. Ale przebiegi pewnie będą 150 - 200tys z tych lat. Pamiętaj nie ma okazji !!! Przede wszystkim przed zakupem zabierz VIN od sprzedającego i przejdź się do ASO sprawdzić historie serwisową. Możesz też wrzucić tu na forum do odpowiedniego działu. Dołóż jeszcze troszkę kasy to sprzedam CI moją i na pewno będziesz zadowolony
-
[e91] 320d WBAVU31020KZ19106
Bronx_l odpowiedział(a) na bastekpi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie ma w tym nic złego. Ale... Oznaczenia ściaga też zawsze lakiernik jak lakieruje tylną klapę więc warto się jej bliżej przyjrzeć.
-
BMW E91, 320D, 2008, Gniezno - WBAVU51000A305740
Bronx_l odpowiedział(a) na radzi89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa też nie przejmowałbym się pochodzeniem auta - większość moich aut pochodziła z Italii i jedyne co im trzeba zarzucić to to, iż na potęgę lakierują samochody i to zazwyczaj niechlujnie, nawet praktycznie nowe auta. Tylko nie lubię ściemy sprzedających z tym, ze auto z Niemiec i w dodatku odmłodzone - ale do tego się już przyzwyczaiłem Chodzi mi o dwie uszczelki które przechodzące ze zderzaka na lampę po obydwóch stronach
-
BMW E91, 320D, 2008, Gniezno - WBAVU51000A305740
Bronx_l odpowiedział(a) na radzi89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI tak szybko przez te Niemcy jechał, że wywiało mu uszczelki zderzaka pod maską - pewnie na autostradzie :duh:
-
[e91] 320d WBAVU31020KZ19106
Bronx_l odpowiedział(a) na bastekpi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto sprzedaje się już bardzo długo, było nawet tu na forum. Ktoś go ładnie doposażył, nawet jest tempomat. Zniknęło oznaczenie modelu z tylnej klapy. Coś mi się tu nie podoba... Z VIN niewiele się zgadza.
-
e90 320i, 2005r, Wodzisław Śląski, WBAVA71050VA35212
Bronx_l odpowiedział(a) na adrianCB temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażO które gumki konkretnie chodzi, chciałbym wiedzieć na przyszłość....?? Uszczelki przy kielichu wzdłuż błotnika. Powinny być dwie: dłuższa przy podszybiu i krótsza przed nią. Tu jest tylko dłuższa założona w miejsce krótszej. I w dodatku ktoś przyciął uszczelkę na prawej lampie :duh: Taki mały detal a łatwo po nim poznać, ze ktoś coś pod maską "czarował" bo same nie odpadają i rzadko kiedy się je ściąga do normalnych czynności wokół auta. Element 13 i 14 na schemacie: http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/41_2205-klapa-przedniaelementy-dod/i52069/kL/sN/r2010/m04
-
problem z odpaleniem 118d 2006
Kabel dłuższy był też w e82 i e88 natomiast w e87 i e81 jest krótszy. Ale generalnie klema pasuje
-
e90 320i, 2005r, Wodzisław Śląski, WBAVA71050VA35212
Bronx_l odpowiedział(a) na adrianCB temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPod maską ktoś mu pozamieniał uszczelki błotników :duh:
-
problem z odpaleniem 118d 2006
Pasuje :cool2:
-
E90 naprawa po wystrzeleniu poduszki
Lub poprostu nie wiesz jak skasowac ;) Powodzenia z mlotkiem :duh: Tak, tak :cool2:
-
E90 naprawa po wystrzeleniu poduszki
Kolego nie zawsze skasujesz błąd przez OBD czasem trzeba wyczyścić sensor. Szczególnie przy poduszkach czołowych A młotkiem a raczej młoteczkiem możesz wbić nabój by powstało połączenie i można było odpalić
-
E90 naprawa po wystrzeleniu poduszki
Trzeba zrobić "crash date" na sensorze. A klema trzeba po prostu "wbić" na siłę młotkiem lub śrubokrętem i powinna odpalić
-
BMW e90 2005r. WBAVC31010PS27134
Bronx_l odpowiedział(a) na ArekQ temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMistrz :cool2: No przecież jest 100% BEZWYPADKOWY Podłużnice pogięte, przednie zawieszenia uszkodzone, chłodnice na silniku :duh: Mają ludzie tupet :duh:
-
E90 naprawa po wystrzeleniu poduszki
Nic wielkiego ze zdjęć nie wynika, ale nie ma tego najważniejszego - pod maską Tak jak piszą koledzy: poducha, klema i napinacz na 100% do wymiany. Maska, lampa zderzak i pewnie pas przedni też będzie do wymiany. Cena w miarę normalna a jeszcze może uda się coś urwać
-
Pierwsze moje BMW 1-benzyna czy diesel
Z czarną podsufitką wyjechał z salonu.
-
Pierwsze moje BMW 1-benzyna czy diesel
A więc: Auto z 2005 roku dokładnie z września M pakiet dołożony Z tyłu powinny być czujniki parkowania a jakoś nie widać Moc oczywiście 116KM :duh: :duh: Ciekawe jak dołożone zderzaki mają się do 100% oryginalnego lakieru
-
BMW E90 2006R WBAVA71060KR37320
Bronx_l odpowiedział(a) na ArekQ temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle ja doskonale zrozumiałem sarkazm. Po prostu mam już dosyć tego odmaładzania samochodu tak samo jak i Ty i szczerze nie mogę na to już patrzeć, bo przez takich właśnie handlarzy, normalni ludzie nie mogą sprzedać normalnego samochodu w normalnej cenie
-
naklejki serwisowe gdzie odtworzyć ?
Dokładnie tak jak pisze kolega :cool2: Pomysl ze kiedyś będziesz sprzedawał auto - ja jakbym zobaczył, że ktoś żałował 300zł na naklejki to bałbym się na co jeszcze załował pieniędzy przy samochodzie.
-
BMW E90 2006R WBAVA71060KR37320
Bronx_l odpowiedział(a) na ArekQ temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażi jest w tym coś mądrego ale.... Rocznik wyznacza cenę - ja chyba też odmłodzę auta i moje ceny od razu zrobią się bardzo bardzo atrakcyjne - i oczywiście dopisze tekst o "ROKU MODELOWYM" obowiązkowo :norty:
-
BMW E90 2006R WBAVA71060KR37320
Bronx_l odpowiedział(a) na ArekQ temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażData produkcji: 2005-01-28 Wg handlarza oczywiście rok 2006 :duh:
-
Pierwsze moje BMW 1-benzyna czy diesel
Oj szczerze wątpie w ten 100% oryginalny lakier, bo rynienka błotników "błyszczy" a w oryginale jest matowa :duh: Maska od środka raczej to samo I w oryginalny M pakiet też nie wierze, bo kierownica i gałka to seria więc??? VIN by wiele wyjaśnił, załatw to powiemy więcej.
-
[E90] 320i M-Pack Biała VIN: WBAUS91030A183187
Bronx_l odpowiedział(a) na mosskit temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWydaje mi się, że niewiele Ci to pomoże. Podejdź do najbliższego ASO z nr VIN i sprawdź historie serwisową, ja ostatnio sprawdzałem jedną "Hiszpankę" i w komputerze była pełna historia serwisowa. To, że była uszkodzona już wiesz, przydałoby się sprawdzić na miejscu jak bardzo? Czy malowane są wnęki, słupki itp??? I ile szpachli na tym tylnym błotniku?
-
[E90] 320d VIN: A791978
Bronx_l odpowiedział(a) na lskora temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDaj nr ogłoszenia to coś się znajdzie może:)