Treść opublikowana przez Bronx_l
-
SPRZEDAZ AUTA - CO SIĘ DZIEJE ?
Czyżby ta?? http://otomoto.pl/bmw-320-e92-320i-europa-bixenon-C28399433.html
-
[E90] 2008 WBAVW110X0A270580
Bronx_l odpowiedział(a) na Z0RKI temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż318 a nie 320 :duh: Rok oczywiście 2007 Auto pewnie do opłat. Zapytaj jaka forma sprzedaży, bo pewnie "na belga":) Z opisem oczywiście go poniosło....... :duh: I tak jak pisze mlody :cool2:
-
BMW X5 3.0 5UXFE43508L030876 USA gdańsk
Bronx_l odpowiedział(a) na abradab temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://www.salvage-cars-for-sale.info/salvage/for-sale-bmw-x5-2008-MTgxMjIyOTA Wujek google:) A to pewnie ogłoszenie: http://otomoto.pl/bmw-x5-faktura-vat-C24253326.html
-
E60 530D WBANC71080B822454 Bielsko-Biała
Bronx_l odpowiedział(a) na michal_06 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDokładnei tak :cool2: Na początek wystarczyłby choćby taki przepis jak w Danii, gdzie wpisuje się przebieg przy przeglądach. Ale już widzę ludzi przed SKP z laptopami podłączonymi do auta przed wjazdem na kanał :duh: I cena przeglądu 100zł + 50 za korekte:)
-
problem z odpaleniem 118d 2006
Z tym imadłem to prawdziwa historia - jak mi to gość przez telefon powiedział, ze robi tak w e87 to myślałem, że spadnę z krzesła. I to nie był handlarz, tylko robił auto "dla siebie" :duh:
-
bmw e36 320kombi 97kto widzial kto ogladal Głubczyce
Bronx_l odpowiedział(a) na sebastian1984men temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolega po prostu chce znowu zarobić 4 razy na aucie :cool2:
-
problem z odpaleniem 118d 2006
Droga??? :duh: Chłopie auto masz warte pewnie 35tys a żałujesz 200zł na naprawę?? aż boje się co założysz zamiast "drogich" poduszek i napinaczy bo taki komplet to ok 2tys kosztuje. Zawsze możesz zamiast klemy założyć opornik za 2zł, deskę obszyć za 200zł, zaślepka poduszki za 80zł i napinacze naciągnąć w imadle. A błędu Airbagu nie kasować tylko spiąć kontrolkę np z silnikiem :duh: Strach się bać
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Przydałby się VIN i wiele by się wyjaśniło
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Ktoś mu już zawinął uszczelkę zderzaka :duh: Ale i tak piękna:)
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Czy mógłbym prosić o rozkodowanie: WBABJ51040JC47842 Z góry dzieki
-
problem z odpaleniem 118d 2006
Dokładnie niewiele drożej jest w ASO. A klemę po wystrzale rozpoznasz dopiero jak będziesz miał ją w ręce bo trzeba podnieść tą małą klapkę i zobaczyć, czy nabój jest oryginalny, czy ktoś wbił go na siłę. Przy takim wbitym naboju auto będzie normalnie odpalać i jeździć, ale będzie błąd airbagu.
-
E60 530D WBANC71080B822454 Bielsko-Biała
Bronx_l odpowiedział(a) na michal_06 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSkoro dzwoniłem do gościa ok 15 i jeszcze było aktualne a o 20 zakończona aukcja to wątpie, ze ktoś nią chociaż z placu wyjechał by sprawdzić. Dla takich klientów właśnie są te "okazje":)
-
problem z odpaleniem 118d 2006
Tak jest łatwiej: http://allegro.pl/klema-pirotechniczna-bmw-e90-w-stanie-bdb-okazja-i3106088822.html A na Twoim rysunku nr 4
-
E46 320i,Wieliczka, WBAAM11030JM48981
Bronx_l odpowiedział(a) na kevin88 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWlasciciel sie pojawil :duh:
-
problem z odpaleniem 118d 2006
No to już wiesz co jest nie tak :cool2: Nabój jest na kablu plusowym przy akumulatorze w bagazniku, trzeba go wcisnąć na siłe, żeby było połączenie. A najlepiej od razu kup sobie klemę bo i tak Cię to nie ominie
-
E60 530D WBANC71080B822454 Bielsko-Biała
Bronx_l odpowiedział(a) na michal_06 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMy tu sobie gadamy a auto się chyba sprzedało w jeden dzien od ukazania ogłoszenia... Czyżby siła fotoshopa??? A miałem je jechać jutro rano oglądnąć dla kolegi....
-
problem z odpaleniem 118d 2006
A odpaliło Ci poduszki??? Bo jesli tak to ktoś pewnie wbił kleme plusowa, zeby odpalić a teraz pewnie się coś rozłączyło i będzie "cykac" doraźnie spróbuj "wbić" nabój to odpali. Ale klema do wymiany.
-
E46 318i WBAAY310XOKP13342 gołańcz 62- 130
Bronx_l odpowiedział(a) na kubik1993 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo zupełnie nie mój rejon... Powiem tylko tyle, że takie uszkodzenia zazwyczaj mają za zadnie kamuflować inne wady pojazdu. Dobra cena + lekkie uszkodzenia to jest zanęta na "polskiego klienta" nawet takiego, który nigdy nie miał do czynienia z takimi samochodami, bo ludzie nie majacy z tym do czynienia myslą, ze wymienią drzwi za 200zł pod kolor i będzie auto 5tys taniej - mam tu na mysli ogół klientów a nie Ciebie Takie okazje to tylko u prywatnych włascicieli, którzy dostali odszkodowanie i chcą sie tylko pozbyć auta. Handlarze naprawdę nie robią prezentów, dlatego zabierz ze sobą kogoś znającego się na rzeczy na oględziny. I zanim zaczniesz oglądac uszkodzenia skup sie na całym aucie, a na sam koniec zostaw słupek.
-
E46 318i WBAAY310XOKP13342 gołańcz 62- 130
Bronx_l odpowiedział(a) na kubik1993 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPodałem to jako przykład, żeby było zgodnie "ze sztuką" Tu masz tansze rozwiazanie: słupek za 200zł: http://allegro.pl/bmw-e46-sedan-slupek-srodkowy-prawy-z-progiem-i3067750604.html Drzwi też pewnie 200zł, dojdzie listwa progowa. Ale od razu mówie, żebys na ogledziny pojachał z kims "kumatym" bo z tego co widze nie miałes do czynienia z uszkodzonymi samochodami i możesz wiele przegapić.
-
E46 318i WBAAY310XOKP13342 gołańcz 62- 130
Bronx_l odpowiedział(a) na kubik1993 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDa sie go zrobic - wyciąć, wyklepać i wspawać ale bedziesz miał na nim duzo szpachli - a podobno tego nie chcesz., blacharz spokojnie wstawi Ci samo poszycie z innego słupka i po problemie
-
E46 318i WBAAY310XOKP13342 gołańcz 62- 130
Bronx_l odpowiedział(a) na kubik1993 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto dostało "lekko po lakierze" :) Tak jak koledzy piszą bardziej zainteresuj się przebiegiem i stanem mechanicznym, oraz tym czy to pierwsza przygoda. Drzwi do wymiany słupek środkowy też, podłoga raczej na pewno nie ruszona - raczej dokładnie oglądnąłbym dach Chcesz mieć igłę - tu masz element nr 5 http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/41_1094-szkielet-boczny/vKP13342#part05 Generalnie prosta robota dla blacharza. A zdjęcia robione tak, żeby nie było nic widać.
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Co nie zmienia faktu, ze to raczej import z USA - Vin by wszystko wyjaśnił
-
e90 318i WROCLAW WBAPF51030A425874
Bronx_l odpowiedział(a) na toudi1983 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego hamuj swoje daleko idące wywody na temat oszustwa... :nienie: Twoje auto w ogóle mnie nie interesuje... Choć wg mnie wygląda ładnie na zdjęciach i na pewno warto się zainteresować I nigdzie nie użyłem słowa "powypadkowy" Zapytałem tylko o drobne szczegóły. Ten dział jest od tego by pomagać... Kolega wrzucił link każdy napisał co zauważył i tyle. Dyskusja obok głównego wątku, nie ma sensu.
-
BMW M6 WBSEH93496B797632 - Walniety mocno w drzewo. USA.
Bronx_l odpowiedział(a) na wujekwaldus temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo jest USA - wiec trzeba Loone "zaatakować"
-
E60 530D WBANC71080B822454 Bielsko-Biała
Bronx_l odpowiedział(a) na michal_06 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle Polski klient uwielbia takie "łakocie" :mad2: