Treść opublikowana przez Bronx_l
-
BMW 118d Wbaug310x0pu08913
Bronx_l odpowiedział(a) na emas66 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo skoro jest tak jak piszesz - to istna okazja i nie ma się nad czym zastanawiać tylko brać za taką cenę:) I jakoś nie chce mi się wierzyć, ze z przodu tylko zderzak wymienili, no ale skoro ktoś sprawdzał to może tak być. Rozumiem, że zdjęć pod maską nadal nie masz??
-
BMW 118d Wbaug310x0pu08913
Bronx_l odpowiedział(a) na emas66 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA jak blacharsko\lakierniczo wygląda???
-
E46 325i Wrocław WBAEV31010KL36507
Bronx_l odpowiedział(a) na mrpawcio temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażByła viewtopic.php?f=44&t=222300
-
bmw 330d 2007 cabrio ( czy sie oplaca )
Części 5tys?? Tak na szybko: Maska 600zł Dwa błotniki do e93 2x300zł 600zł Dwie lampy ksenon 1000zł Mocowania lamp slizgi x2 200zł Spryski - 400zł Zderzak kompletny - 600zł Pas przedni - 400zł Belka zderzaka - 200zł Chłodnice z wentylatorami 1200zł Zawieszenie koła lewego 800zł Koncówka podłużnicy - 200zł Nadkola i kierownice powietrza - w sumie pewnie 500zł Poduszka powietrzna kierowcy - 800zł Napinacz + klema pirotechniczna - 500zł Wiadro kołków, pewnie jakieś węże chłodnicy, może klimy... To z rzeczy które widać a pewnie jeszcze wiele dojdzie, ciekawe jak z osprzętem silnika. Także kwota za części jakie liczyłeś x 2 Lakierowanie + blacharz to jakieś 2500zł Czy się opłaca? Zależy za ile kupisz. Pamietaj że Anglika bardzo ciężko sprzedac w Polsce a jak jeszcze będzie po dzwonie to w ogóle problem
-
E46 320i 150KM wbaam11090jm43428
Bronx_l odpowiedział(a) na płetwa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRacja racja pomyliłem się Myślałem o sworzniach wahaczy - a napisałem co innego. Sorry:)
-
E46 320i 150KM wbaam11090jm43428
Bronx_l odpowiedział(a) na płetwa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW e46 nie wymienia się tulei w wahaczach tylko całe wahacze. i to nie kosztuje 300zł Chyba że ma na myśli "motylki" BTW co to za system "CBC"????
-
E90 320d m-pakiet okolice Łodzi WBAVC31080VC41885
Bronx_l odpowiedział(a) na taddybear18 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ M pakietem oczywiście go poniosło :duh: Ciekawe gdzie zgubił zaślepkę na hak z przodu??
-
BMW 118d Wbaug310x0pu08913
Bronx_l odpowiedział(a) na emas66 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA innego zderzaka nie widzisz?? Załatw zdjęcia pod maską tak jak mówiłem bo z tych naprawdę niewiele widać. Podjedź do ASO z nr VIN i zapytaj o historie serwisową - auto z Niemiec wiec na 100% coś będzie.
-
BMW 118d Wbaug310x0pu08913
Bronx_l odpowiedział(a) na emas66 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak jak pisze adalbert :cool2: A jak już ktoś jeździ to <15tys km to takie auta nie trafiają w ręce polskich handlarzy bo są zwyczajnie za drogie
-
BMW 118d Wbaug310x0pu08913
Bronx_l odpowiedział(a) na emas66 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChyba o tą Ci chodziło: http://otomoto.pl/bmw-118-stan-perfekcyjny-C30066679.html Kolejne e87 za 24tys :duh: Przedni zderzak na pewno wymieniony, załatw zdjęcia pod maską a pewnie coś więcej znajdziemy A przebieg :duh: Zobacz kierownice
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
A czy widzisz gdzies nr telefonu??? Napisz maila a odpowiedz będzie łamaną polszczyzną :duh: A swoją drogą chyba wystawię kiedyś da jaj takie ogłoszenie i sprawdzę ilu naiwnych się trafi :duh:
-
E60 530D Szczecin 2007 rok B615696
Bronx_l odpowiedział(a) na loszak12 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażEDt
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
No kolor jest mega.... Auto prezentuje sie super
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Pojawiła się piękne e82 na forum viewtopic.php?f=5&t=222699 Może warto sie zainteresować. M pakiet i wypas jest wiec to czego szukasz
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Rok 2005 :duh: panel klimatronika z wersji poliftowej. Pod maską brakuje uszczelek podszybia po obydwu stronach No i tył - siłowniki klapy założone "na odwrót" czyli klapa raczej wymieniana a błotniki tylne od środka też raczej się błyszczą - a powinny byc matowe. Ale to trzeba na miejscu sprawdzić
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Bronx ma jedyneczke super. Pogadaj :cool2: Ale kolega szuka mocno wyposażonej wersji z M pakietem - więc moje raczej odpadają:(
-
e46 330D szczecin VIN WBAAL91060FS67667
Bronx_l odpowiedział(a) na erykpolska temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChłopaki ale CENA jest ciekawa jak za 330 :cool2: i to się liczy
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Trzy z tych aut mają zdjęcie pod maską i w każdym czegoś brakuje lub coś jest źle założone - a to już świadczy ze ktoś coś "czarował" z przodem Pewnie jakbyś załatwił VIN to wyszłoby jeszcze więcej. Tylko czekałem kiedy Bronx wytknie, że siłowniki są odwrotnie zamontowane :mrgreen: a swoją drogą to coś ostatnio często się mylą i montują odwrotnie... a może tak ma być :norty: :mrgreen: No i oczywiście uszczelki błotników i zderzaka - to jakaś plaga, niby detale ale już po tym łatwo poznać, ze ktoś niekumaty składał przód.
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Trzy z tych aut mają zdjęcie pod maską i w każdym czegoś brakuje lub coś jest źle założone - a to już świadczy ze ktoś coś "czarował" z przodem Pewnie jakbyś załatwił VIN to wyszłoby jeszcze więcej.
-
BMW E61 535D M-PAKIET MAX FULL WBANJ91020CR68764 POLECAM
Bronx_l odpowiedział(a) na bmw-hunter temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNormalnie czyli dobrze dla Ciebie???? Bo jak ktoś chwali to jest normalny i jest :cool2: A jak ktoś zwrócił uwagę na rok czy listwy to już obraza majestatu :duh: To nie jest kółko wzajemnej adoracji gdzie będziemy się chwalić i lizać po d..... Chcesz się pochwalić - dział galeria czeka. Chcesz sprzedać to jest dział giełda Wrzucasz auto do oceny to licz się z tym, ze w momencie zostaną wyłapane wszelkie nieścisłości. Chyba moderator powinien tu zajrzeć
-
e e 60 530i Ostrów Wielkpolski WBANE71090C81107
Bronx_l odpowiedział(a) na hipek721 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChyba ta: http://moto.archiwumallegro.pl/?itemid=C24857325 I była: viewtopic.php?f=44&t=198131
-
Zakup BMW Serii 1, porównania, pytania, oceny
Mam takie 116i do sprzedania - ale niestety igła nie jest. Bezwypadkowa, ale wymaga troszke kosmetyki lakierniczej. Jakby co pisz na priv
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
No cena MEGA okazyjna jak na e81 z niskim przebiegiem. Wiec pewnie bezwypadkowe nie jest i podejrzenia o wymienionej desce nie sę bezzasadne. Kiera z poduszka to jakies 1200zł + gałka 250zł i podłokietnik 250zł - nie trzeba wymieniać tunelu. Czyżby to ta: http://otomoto.pl/bmw-118-bmw-143-km-z-klima-6-bieg-C29767298.html??? 2009rok za taką kasę i jeszcze 50tys przebiegu :duh: Masz do niej VIN???
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Wszytsko OK :cool2: Tylko to biedniejsza wersja. Taka powinna być gałka przy tej kierownicy. BTW ta plastikowa kierownica jest do D.... Czem prędzej ją obszyj albo zmień na sportową(ale wtedy trzeba też zmienic airbag) Z ciekawości jaka cena?? Ale wg mnie deka ma dziwnie jasny odcień, ale może to kwestia zdjęcia - a może ktoś ją obszył albo wstawił przedliftową, warto się przyjrzeć
-
E91 320D WBAVU51050A105193
Bronx_l odpowiedział(a) na majkel001 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZobacz jaki akumulator jest w bagażniku - jak nie będzie odpowiedniego do tego systemu to błąd S/S jest normalny. Koniecznie sprawdź co hałasuje bo jak to "słynny rozrząd" to wymiana jakieś 2,5tys zł Przy tym przebiegu akurat powinien się odezwać - a to dobry argument do handlowania