Treść opublikowana przez Bronx_l
-
Jaki przebieg w 330d?
Z tymi 7 litrami jest pewnie tak samo jak z ceną 35tys zł i przebiegiem 170tys.
-
Jaki przebieg w 330d?
To może zacznij "schodzić" na ziemię
-
E46 320 Przasnysz Prosze o ocenke
Bronx_l odpowiedział(a) na Damii92 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA nawet jak malowane to przecież nie przekreśla auta. Przecież to BMW ma 10 lat i prawie 300tys.
-
Jaki przebieg w 330d?
Niektórzy to mają mega szczęście. Kupili bezwypadkowe 330d za 35tys z niskim przebiegiem, które po wycięciu dpf nie kopci i na dodatek w mega korkach pali 7 litrów.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Bronx_l odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWiem o tym doskonale - miałem przez półtorej roku, utopiłem kupę kasy, nerwów i nie mogłem się z nim rozstać przez rok (miał być tylko do wyjazdu na wakacje a został do następnego lata) :duh: Teraz z ciekawości sprawdzam kiedy ktoś go znów wystawi i za ile, i przypadkiem trafiłem na to ogłoszenie więc z czystej ciekawości chciałem sprawdzić jak do nas przypłynął
-
BMW e46 318ci 2003 Władysławowo Uwaga
Bronx_l opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPiękne coupe z nad morza - przebieg oczywiście polski 160tys http://otomoto.pl/bmw-318-ci-C30931910.html A w Holandii: http://www.bezwypadkowy.net/cacheImage.php?p=aHR0cDovL2FwaS5hdXRvbW8ucGwvYXV0b21vRmluYWwvc2hvd1BsYXRlSW1hZ2UucGhwP2ltYWdlPWR6b3ZYMlJoZEdGSWIyeGhibVF2TWpBeE1pOHdNUzh6TUM4MU5reFFRa1l2YzI1aGNITm9iM1F1YW5Cbg== O VIN oczywiście napisałem - jak dostanę wkleję od razu
-
e46 320d Pionki(Kolo Radomia) WBAAS71000FY08106
Bronx_l odpowiedział(a) na Damii92 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRaczej "Radomska rzeczywistość" :mrgreen:
-
e46 320d Pionki(Kolo Radomia) WBAAS71000FY08106
Bronx_l odpowiedział(a) na Damii92 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRok oczywiście 2002 i to czerwiec - auto z Włoch, tablice z D założone dla zmyłki Kierownica tak jak mówisz obszyta na nowo Prawy przedni błotnik raczej na 100% lakierowany powtórnie
-
bmw e90 WBAVC11040FG60721
Bronx_l odpowiedział(a) na krzysiek318d temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOgłoszenie z maja cena 36.900zł http://tablica.pl/oferta/bmw-318-2006-CID5-ID2NakP.html
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Bronx_l odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWielkie dzięki Panowie:) Oczywiście bezwypadkowy :duh:
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Bronx_l odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA znajdzie się coś na tego: http://otomoto.pl/volkswagen-eos-tfsi-2-0-dsg-navi-C30914917.html VIN WVWFA71F97V035751
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
A z kim Ty byś podpisywał umowę, czy może faktura VAT lub VAT marża ??
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Raczej tylko te dwa. Szyby mają te same numery. Zastanawiam się nad sprawdzeniem w ASO. Kolejnym błędem w aukcji jest tempomat - ani na liście wyposażenia go nie ma ani dodatkowej trzeciej wajchy tempomatu przy kierownicy. A co jest na tym zderzaku na dole? Wg mnie to niedopolerowanie po ponownym lakierowaniu. Pierwsze sprawdź w ASO historię serwisową, a dopiero później umawiaj się na wizytę Auto od handlarza w dobrej cenie, więc zastanów się za ile on musiał je kupić?
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Spawów nie zobaczysz przecież bo jak są to są zaszpachlowane, tylko te dwa elementy lakierowane??
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
To daj ten VIN.. Osad i rdza jest normalna. To jest 118d a nie 120d :duh: Kierownica nie jest z M pakietu Prawy przedni błotnik był lakierowany ale to pewnie wiesz skoro oglądałeś auto
-
BMW e91 318i 2009 - WBAUS31090A527408
Bronx_l odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto stoi już rok i podrożało o 10tys http://otomoto.pl/bmw-318-2-0-143km-kombi-ideal-09r-lift-C29959491.html Cytat z innego forum
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Auto kupione u Sikory w Bielsku na rejestracji z Łodzi sprzedawane w będzinie - więc pewnie taki pierwszy właściciel to nie jest. A co za tym idzie, każdy kolejny mógł jeździć inaczej. Co nie zmienia faktu, że przebieg podejrzany. Ale auto na pierwszy rzut oka ładne i warte zainteresowania.
-
Jaki silnik do e90?
Takiego robisz z siebie cwaniaka, mówisz że wystarczy znać dobrze niemiecki, być czujnym i umiejętnie się targować - a nie zrobiłeś najprostszej rzeczy z możliwych - czyli nie sprawdziłeś przebiegu. Ale Cena kolejny racz czyni cuda. Ten odczyt z kluczyka mógł być np w 2009 roku więc zainteresowałbym się tym bardziej.
-
E90 318D WBAPF51080A423733
Bronx_l odpowiedział(a) na Z0RKI temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzydałby się Holenderski numer rejestracyjny
-
E91 podłużnica i przedni słupek
Nie ma żadnych różnic w e90, e91 bez względu na rok
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Bezwypadkowa :duh: :duh: :duh: viewtopic.php?f=44&t=220847
-
Bmw E60 WBANC71010B628963
Bronx_l odpowiedział(a) na Diablo16 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA auto z listopada 2003 :duh: :duh: I nie z Niemiec tylko ze słonecznej Italii
-
BMW 330 E91 WBAVS31090AH33092 Tarnów UWAGA
Bronx_l odpowiedział(a) na Bronx_l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo się tego trzymaj :cool2: Ja akurat, żeby sprawdzić czy auto było lakierowane powtórnie nie potrzebuje miernika
-
BMW 330 E91 WBAVS31090AH33092 Tarnów UWAGA
Bronx_l odpowiedział(a) na Bronx_l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA jak na całym aucie (czytaj BMW) jest lakier pomiędzy 130 - 160 to co?? Bo tak np lakierowane jest e87 czy e90 Sorry ale to Ty się nie znasz pisząc takie rzeczy - ok 200 oczywiście druga cienka warstwa lakieru ale jak piszesz, ze od 70 - 120 to wybacz ale nie masz racji.
-
BMW 330 E91 WBAVS31090AH33092 Tarnów UWAGA
Bronx_l odpowiedział(a) na Bronx_l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLink do archiwalnego ogłoszenia http://moto.archiwumallegro.pl/?itemid=C21668237&t=bmw_330_mpakiet_260km Jak widać zrobił 7tys km w dwa lata :duh: