Treść opublikowana przez Bronx_l
-
e90 318d M-Pakiet WBAVC11020FG56294 Bystrzyca Kłodzka
Bronx_l odpowiedział(a) na ppatryk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMONACOBLAU METALLIC - to to raczej nie jest a z VIN wynika własnie tak A tak btw to trzeba strasznie lubić biały kolror, zeby przelakierowac całe auto z jednego z najładniejszych i najbardziej porządanych kolorów z palety BMW :mad2:
-
M-PAKIET E87 130i WBAUF910X0PS78556
Bronx_l odpowiedział(a) na dunios temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto niebawem wróci do sprzedaży, gdyż z pewnego źródła wiem ze sie naprawia, więc warto chyba przypomnieć VIN WBAUF910X0PS78556
-
E91 wbaux11030030a331051 Wrocław
Bronx_l odpowiedział(a) na fakir89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRok oczywiscie 2008 :mad2:
-
e46 323 ci ustron wbabm31040ez64081
Bronx_l odpowiedział(a) na klekot temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż"BEZWYPATKOWE" Mistrz - juz za sam ten tekst nie czytałbym dalej.
-
E60 535i Jawor WBANW13558CZ79880
Bronx_l odpowiedział(a) na yarik temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDokładnie TAK :D W każdym opisie samochodu nieważne czy Golf III, Corsa C czy e60: !!! STAN IDEALNY !!! !!! 100 % BEZWYPADKOWY !!! !!! 100 % SERWISOWANY !!! To mnie rozwala :mad2:
-
e46 330d oglądał ktoś? WBAED91060FM76681
Bronx_l odpowiedział(a) na Zizi2011 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFotki, można nawet ściągnąć z niemieckimi blachami do auta pochodzącego z salonu PL :duh: . Wiarygodne fotki to takie, na których widać tablice, vin, czy wyróżniające elementy. Co do Twoich umiejętności oceny powłoki lakierniczej to zalecam trochę więcej pokory. Jeżeli ktoś dobrze pomaluje auto, to po dłuższym czasie i jakiejś polerce po drodze nie wiele można poznać. Po za tym ten miernik, który Ty masz w oku, pozwala ocenić czy element jest właśnie malowany po rysie po kluczyku, czy po szlifie na przydrożnej barierce. Zle mnie zrozumiałes, nie miałem zamiaru sie przechwalać (choć faktycznie mogło to tak wyglądać) chodziło mi o tą dziwną mode na mierniki lakieru, którym ludzie wierzą bezgranicznie. Zmierzam ku temu, że są inne znacznie skuteczniejsze sposoby badania bezwypadkowości niz sprawdzenei tego co było lakierowane poraz kolejny
-
e46 330d oglądał ktoś? WBAED91060FM76681
Bronx_l odpowiedział(a) na Zizi2011 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA ja sie dziwie ludziom którzy wierzą w takie fotki, wejdz na allegro poszukaj czarnego e46 na aukcjach z lekkimi uszkodzeniami (obcierka, wgniotka itp) ładnie skopiuj zdjecia i juz masz fotki do sprzdaży auta ze wspawaną ćwiartką. Dzis trzeba byc wyjatkowo czujnym i auta kupować z kimś kto się naprawdę na tym zna. Ja nie potrzebuje miernika by okreslic powypadkowośc czy malowanie elementu. Dla przykładu mój brat szukał e46 oglądamy jedno w Mikołowie, sprzedawca na mierniku pokazuje maska i przednie błotniki wartosci ok 120 i tak na całym aucie - czyli nic nie zostało pomalowane po raz drugi - nic bardziej mylnego na masce paprochy, delikatny zlew na rancie błotnika i niedoróbka na drugim przy lampie i mówie za na 100% malowane, do tego demontowane nadkola i minimalne ślady odkręcania wzmocnienia auto oodpuściliśmy., Na nastepny dzien przy okazji sprawdzam VIN u znajmoego w ASO wynik: Dzzwon z przodu wymienione w niemczech w ASO dwa błotniki i maska - wymiana na orginał wiec malowane tylko raz. Dlatego jak widze klienta który kupuje samochód z magnesowym miernikiem za 20zł na allego to juz wiem z kim mam do czynienia
-
e46 330d oglądał ktoś? WBAED91060FM76681
Bronx_l odpowiedział(a) na Zizi2011 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak malowane jakie wartości pokazał miernik? Lakierowane tylko "po górze" czy wnęki, słupki i progi też - to ma duże znaczenie Nie wystarczy miec miernik tylko jeszcze umieć się nim posługiwać. Czy są ślady odkręcania drzwi i błotnika przedniego, to ma naprawde znaczenie. Tuleje wahaczy do roboty, przecież auto ma 200tys przebiegu i 7 lat :mad2: Nie bronie tu sprzedającego ale znam podobnyego typu "kupujących"
-
E87 116i WBAUF11010PT43859
Bronx_l odpowiedział(a) na zinio temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCena raczej normalna, auto nie wygląda źle, dowiedz sie od kiedy w Polsce i nr rejestracyjny ze Szwecji bo stamtąd pochodzi samochód i wtedy sprawdzimy przebieg. Ja osobiście wolałbym dołożyc troszke i kupić diesla choćby 118d bo 116 z poczatkowych lat produkcji były wadliwe (mozesz poczytac w dziale 1r)
-
BMW 118d 2008r -WBAUD71080P271986
Bronx_l odpowiedział(a) na kg666 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDobre auto kosztuje wiec na kupno e87 po lifcie z dobrym wyposażeniem, absolutnie bezwypadkowej i jeszcze z małym przebiegiem 10tys euro moze nie wystarczyć, wiec conajmniej z jednej z tych trzech opcji trzeba zrezygnować albo jeszcze cos dozbierać.
-
BMW 118d 2008r -WBAUD71080P271986
Bronx_l odpowiedział(a) na kg666 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo i opowiadaj, bo ciekawość mnie zżera:)
-
BMW 118d 2008r -WBAUD71080P271986
Bronx_l odpowiedział(a) na kg666 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo to z Belgijskich numerów nic się nie dowiemy :( Ale Carpass powinien być obowiązkowo. Proponuje z nr VIN udać sie do serwisu i usmiechnąć się ładnie do Pana przy biurku a na pewno dowiesz się czegoś o aucie. A jeśli szukasz jedynki niekoniecznie w 5drzwiach to mam ładne e82 do sprzedania
-
BMW 118d 2008r -WBAUD71080P271986
Bronx_l odpowiedział(a) na kg666 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTelefon do właściciela - ale chyba komisu :mad2: proponuje go wygooglowac to wyjdzie ze włąsciciel tego BMW jest włąscicielam kilku innych aut Jesli chodzi o przebieg to możliwe ze realny - jak auto z Belgii powinien byc Carpass, jak z Holandii to trzeba załatwić nr rejestracyjne. Cena wyjatkowo dobra jak za 2008rok
-
(E60) BMW 530d WBANR71020CR09033
Bronx_l odpowiedział(a) na woytek011 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto pewnie z fracuskiej ubezpieczalni dlatego ksiązki brak i pewnie drugiego kluczyka tez nie ma. Ale przebieg w ASO powinno sie dac ustalić, mnie zawsze sprawdzają nie wazne czy Francja, Hiszpania czy Włochy jeszce nie zdarzyło mi sie by nie było śladu w historii auta.
-
BMW e93 cabrio 335i 2008r - Wrocław - WBAWL73568PX59494
Bronx_l odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA mnie się wydaje ze w miejscu w którym są wycięcia na kalpie jest antena, ale nie wiem po co chcieli się do niej dostać??
-
BMW e93 cabrio 335i 2008r - Wrocław - WBAWL73568PX59494
Bronx_l odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa 99% auto tego gościa: http://www.bmw-dominik.pl/sprzedaz.html Kupowałem kiedys od niego czesci opowiadał mi o swojej białej e93. Auto na 100% złożone z części pod kolor, bo kto jak kto ale on akurat ma dostep do takich rzeczy.
-
BMW 525 E60 Żory, Śląsk WBANJ51000B419482
Bronx_l odpowiedział(a) na follet temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzede wsyztskim VIN bo regulamin sie kłania A ze swojej sstrony dodam, ze nawet nie otworzyłbym ogłoszenia z e61 w cenie e46 bo to proszenie sie o problemy
-
E90 330i VIN: WBAPM110X0E188730
Bronx_l odpowiedział(a) na szyba80 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSamochód z mojego miasta, jak bardzo ci zależy mog go oglądnąć w wolnej chwili. Jakby co to pisz na priv
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Witam, mogę prosić o rozkodowanie: WBAAP71030JL35624 Pozdrawiam
-
BMW E87 120d, Ryki WBAUG51010JU08975
Bronx_l odpowiedział(a) na alterro temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGórna uszczelka zderzaka gdzieś zaginęła - a ona raczej sama nie odpada
-
[E87] Napinacz pasów.
Moze nawet ode mnie:) Teraz tez mam jeden taki komplet do sprzedania. Kurtyny czesto odpalają bez poduszek bocznych - przy uderzeniach z przodu. Ja spotkałem sie z sytuacją gdzie przy lekkim uszkodzeniu w belke odpaliły poduszki przednie i obydwie kurtyny. I wtedy oczywiście napinacze i kelma do wymiany.
-
E 87 BMW 118 M-OPTYK - WBAUG31030PU72131
Bronx_l odpowiedział(a) na plastic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJakoś nie chce mi sie w to wierzyć, ale pewnie tak będzie się tłumaczył właściciel. Ale ja i tak byłbym ostrożny
-
E 87 BMW 118 M-OPTYK - WBAUG31030PU72131
Bronx_l odpowiedział(a) na plastic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZapytaj też sprzedającego dlaczego malował dwa przednie błotniki, bo na 100% są lakierowane po raz kolejny i to przez jakiś matołów, którzy nie wiedzieli ze rynienki w orginale są matowe.
-
[E87] Napinacz pasów.
Kurtyna do bmw e87 kosztuje od 400-500zł jak znajdziesz za 250 to ja kupie nawet sto. Do e90 sa zupełnie inne kurtny. tak samo jak do e81 i e82 wiec trzeba uwazac co się kupuje. Klema pirotechniczna na sto procent odpalona tylko ktoś ja wbił na miejsce zeby auto odpalało. A skoro napinacz jest krótszy to do wymiany na pewno.
-
[E87] Napinacz pasów.
Sprawdz czy jest "zwinięty" łatwo zauważyć. Przy kurtynach zazwyczaj nie odpalają napinacze. Pamietaj o wymianie klemy pirotechnicznej. I życze powodzenia w poszukiwaniach kurtyn i podsufitki bo to cięzki temat, miałem dwa takie kpl i sprzedały sie w dwa dni.