Treść opublikowana przez Bronx_l
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Dokładnie o tym mówie, klient do mnie dzwoni i mówi, ze u Smolnego kawałek dalej w Tychach moze mieć taka 10tys taniej i jak mu tyle nie spuszcze to jedzie do niego :duh: Moja odpowiedź: "To sobie jedź" A Smolny na placu mam moze 10samochodów
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Nie zrozumiałeś żartu kolego ;) Faktycznie :cool2: Przepraszam tylko mam dosyć ogłoszen tego typu - przez takich ludzi potencjalny "Kowalski" wyrabia sobie zdanie na temat cen samochodów na rynku i za tyle chce kupić :duh:
-
E 61 - VIN WBANJ51090b405306
Bronx_l odpowiedział(a) na Grzesiek1978 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie doczytałem, ze tamta do opłat jeszcze
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Tego F20 nikt nigdy nie widział Jak zadzwonisz, to powiedza ze sie sprzedało, ale ze załatwią inne - lepsze i tańsze, tylko musisz z nimi jechać i zapłacić
-
[E87] 130i WBAUF91080PS78457 2005
Bronx_l odpowiedział(a) na pete86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie byłbym soba jakbym nei zapytał. Na aukcji z uszkodzonym autem zderzak jest już wymieniony na inny "pod kolor" - zeby ładnie wyglądało. To Twoja sprawka?? Czy auto miało już wczesniej jakąś przygode??
-
[E87] 130i WBAUF91080PS78457 2005
Bronx_l odpowiedział(a) na pete86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeszcze jedno pytanie gdzie podziała sie uszczelka zderzaka i jej mocowania na lampach?? Po prostu mówie co widze. Nie zaznaczyłeś bezwypadkowy wiec OK - dla mnie te uszkodzenie na pewno nie przekreslaja auta, prawde mówiac spodziewałem sie czegos gorszego:) Po prostu uwazam, ze od pewnego pułapu cenowego nie nalezy pomijac pewnych rzeczy przy naprawie i tyle
-
[E87] 130i WBAUF91080PS78457 2005
Bronx_l odpowiedział(a) na pete86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLakiernikowi mozesz powiedzieć, ze rynienke błotnika w bmw maluje sie w macie - tak jak komora silnika :duh:
-
E 61 - VIN WBANJ51090b405306
Bronx_l odpowiedział(a) na Grzesiek1978 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo i to jest normalna cena jak za e61 :cool2:
-
!! UWAGA BMW E60 520d 2007r, Szydłowiec, WBANX11000CX88974
Bronx_l odpowiedział(a) na bbrys temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKiedyś jako młody chłopiec ze swoim "przyszłym - niedoszłym" tesciem jeździłem po auta do Hitlera. Do dziś pamiętam czteroletniego białego golfa IV 1.9 tdi kombi do którego mnie wsadził i kazał wracać, do Pragi byłem przekonany, że auto ma 68tys km ale nie zauwazyłem jednej cyfry - Golf miał 680tys a na autostradzie 200km/h jechał:) Co i tak nei zmienia faktu, ze nie cierpie VW
-
[E87] 130i WBAUF91080PS78457 2005
Bronx_l odpowiedział(a) na pete86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA tu masz uszkodzenia http://archiwumallegro.pl/bmw_130i_e87_265km_0100_6sek-1964702440.html Tragedii nie było jak na 130i ale już na tych zdjęciach jest "podpicowana" do sprzedaży - lewy tylny błotnik już klepany od środka Ciekawe czy chociaz poduszki z napinaczami i klemą wymienili - czy tu też poszli na łatwizne???
-
[E87] 130i WBAUF91080PS78457 2005
Bronx_l odpowiedział(a) na pete86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA jak tu sie nie przyznawać jak robota spartolona jak mało kiedy :duh: Lewa lampa wymieniana, lewy błotnik na bank malowany, brakuje uszczelki zderzaka. O szparach zderzak/maska nie wspomnę :duh: Auta prawie za 50tys, a ktoś nie postarał o gadżety za pare stówek - az strach pomysleć jak jest naprawiony blacharsko :duh: Zrobiona na handel i tyle, nawet bym nie wychodził z ciepłego domu by ją oglądać:) I od sierpnia nei zrobił ani jednego kilometra http://moto.archiwumallegro.pl/?itemid=C25616269&t=bmw_130_mpakiet
-
!! UWAGA BMW E60 520d 2007r, Szydłowiec, WBANX11000CX88974
Bronx_l odpowiedział(a) na bbrys temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażo kurde:d jednak nowozytne autka moga duzo jezdzic:d niezle niezle, w zyciu nie widzialem takiego przebiegu w bmw po 2005 roku. skad informacja z ASO? potwierdzona? pewna? dobry VIN? Mojemu tacie w golfie III niedlugo po draz drugi przekreci sie licznik - kolejne 300 tys:d A co powiesz na to?? http://szukaj.pl.mobile.eu/samochod-ogloszenia/bmw-523i-sportpaket-nav-prof-aktiv-bi-xen-keyless-m6-norken/168870377.html?useCase=SearchSession&__lp=137&scopeId=C&sortOption.sortBy=specifics.mileage&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=16%2C17%2C18%2C19%2C20%2C21%2C22%2C65%2C23%2C66%2C24%2C25%2C26%2C67%2C70&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&makeModelVariantExclusion1.searchInFreetext=false&siteId=POLAND&negativeFeatures=EXPORT&minMileage=150000&crossBorderSearchEnabled=true&minConstructionYear=2005&lang=pl&pageNumber=1 Chociaż nei wiem czy ktoś sie nie pomylił:) Ale tu juz na pewno nie: http://szukaj.pl.mobile.eu/samochod-ogloszenia/bmw-525-vaslui/172893322.html?useCase=SearchSession&__lp=137&scopeId=C&sortOption.sortBy=specifics.mileage&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=16%2C17%2C18%2C19%2C20%2C21%2C22%2C65%2C23%2C66%2C24%2C25%2C26%2C67%2C70&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&makeModelVariantExclusion1.searchInFreetext=false&siteId=POLAND&negativeFeatures=EXPORT&minMileage=150000&crossBorderSearchEnabled=true&minConstructionYear=2005&lang=pl&pageNumber=1 http://szukaj.pl.mobile.eu/samochod-ogloszenia/bmw-535d-touring-m-felgen-navigation-xenon-leder-roggentin/173257471.html?useCase=SearchSession&__lp=137&scopeId=C&sortOption.sortBy=specifics.mileage&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=16%2C17%2C18%2C19%2C20%2C21%2C22%2C65%2C23%2C66%2C24%2C25%2C26%2C67%2C70&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&makeModelVariantExclusion1.searchInFreetext=false&siteId=POLAND&negativeFeatures=EXPORT&minMileage=150000&crossBorderSearchEnabled=true&minConstructionYear=2005&lang=pl&pageNumber=1
-
!! UWAGA BMW E60 520d 2007r, Szydłowiec, WBANX11000CX88974
Bronx_l odpowiedział(a) na bbrys temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ chęcia zobaczyłbym ten w pełni udokumentowany (książką serwisową) przebieg :duh:
-
E 61 - VIN WBANJ51090b405306
Bronx_l odpowiedział(a) na Grzesiek1978 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolejne e61/e61 za 30tys :duh:
-
e46 320d
Bronx_l odpowiedział(a) na scooby90 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaże46 po lifcie diesel - 12tys :duh: Mój ulubiony dział na tym forum spada coraz niżej :( Nawet nie będe tego komentował Kolejny raz Cena Czyni Cuda
-
E36 2.8 Cabrio-proszę o rzetelną ocenę
Bronx_l odpowiedział(a) na wojtas1153 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażByłem zainteresowany tym cabrio, własciciel chciał sie ze mna wymienic na eosa :duh: Napisałem o VIN i wiecej zdjec, odpowiedzi sie nie doczekałem:( ''Łeb na łeb'' ? :shock: Zamienie tego Eosa na każde BMW i nigdy, przenigdy więcej VW :duh:
-
E36 2.8 Cabrio-proszę o rzetelną ocenę
Bronx_l odpowiedział(a) na wojtas1153 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażByłem zainteresowany tym cabrio, własciciel chciał sie ze mna wymienic na eosa :duh: Napisałem o VIN i wiecej zdjec, odpowiedzi sie nie doczekałem:(
-
BMW 525i e60 WBANA510X0B028100
Bronx_l odpowiedział(a) na corsaink temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażVin na 100% zly, widac po wczesniejszych znakach
-
BMW 525i e60 WBANA510X0B028100
Bronx_l odpowiedział(a) na corsaink temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTez wlasnie mi sie wydaje, ze to nie VIN z tego auta
-
BMW 525i e60 WBANA510X0B028100
Bronx_l odpowiedział(a) na corsaink temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo to zderzak tył na 100% lakierowany ponownie:) Ciekawe czy odda pienądze za dojazd tak jak pisze w ogłoszeniu :duh: Całe wnetrze zmienione, pytanie dlaczego?? Powódz, pożar?? Nic innego nie przychodzi mi do głowy A tak btw to juz chyab ostatnio kolejne e60 za kwote 30tys w tym dziale :duh:
-
BMW E39 520i turing benzyna rok 2000 WBADR11060GT05325
Bronx_l odpowiedział(a) na SOPELEK7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW GB są tez samochody z kierownica po lewej stronie
-
BMW 335i BiTurbo Wroclaw WBAWB73528P042805
Bronx_l odpowiedział(a) na lukakow temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa jakbym zobaczył takie zdjęcia uszkodzeń w samochodzi z USA którym jestem zainteresowany to wręcz bym sie ucieszył.
-
BMW 335i BiTurbo Wroclaw WBAWB73528P042805
Bronx_l odpowiedział(a) na lukakow temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPowiem szczerze ze ten samochód przy tym co tu nieraz było kolega Loona pokazuje to "pikuś" Przebieg raczej oryginalny gośc nie napisał, że bezwypadkowy, pokazał VIN wiec nie za bardzo jest sie o co czepiać. Pozostaje tylko pytanie co odpowie, jak sie do niego zadzwoni??? I zapyta konkretnie.
-
E61 525i 2004 Zduńska Wola B390487
Bronx_l odpowiedział(a) na Mauro temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego a nie widzisz, ze auto jest uszkodzone?? To jak maska ma leżec dobrze?? Troche sie chyba zagalopowałes :nienie:
-
BMW 650i, Lodz, WBAEA53539CV92185
Bronx_l odpowiedział(a) na wujekwaldus temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo tylko szkielet, a gdzie cała reszta??? Ale dam głowe, ze auto zostanie naprawione, bo szkoda by było złomowac:) hehehe :duh: