Treść opublikowana przez Bronx_l
-
BMW e36 CABRIO 328 Dobrodzień vin WBABK71010ER58607 opinie
Bronx_l odpowiedział(a) na tomasz800 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW kabrioletach wnetrze zuzywa sie znacznie szybciej - trzeba o tym pamietac:)
-
e46 330d 2004r Gliwice ROZBITA WBAEX91010PH94762
Bronx_l odpowiedział(a) na mikan temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTutaj silnik uszkodzony (miska, skrzynia pewnie też pęknieta o półosiach też zapomnij, wał raczej też bedzie uszkodzony... Wiec co tu sprzedawać. Auto sprzedaje ktoś kto sie tym zajmuje i z pewnościa na tym zna, wiec uwierz mi, że jakby mógł zarobić wiecej sprzedajac na czesci to tak własnie by zrobił.
-
e46 330d 2004r Gliwice ROZBITA WBAEX91010PH94762
Bronx_l odpowiedział(a) na mikan temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa czesci - kiepski temat, szczególnie ze co cenniejsze i chodliwe jest uszkodzone. Twój zarobek zostanie w garażu w czesciech których nie uda Ci sie sprzedac, o i le oczywiscie uda Ci sie odzyskac to ile włozyłes przy zakupie. A Kwity tez moznasz sprzedac jakbys sie upierał Miska na bank uszkodzona, obudowa skrzyni pewnei też
-
BMW E39 530i,uwaga anglik WBADT62040CE66585
Bronx_l odpowiedział(a) na marekkacper E46 330xi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie bądź naiwny :duh: Belg nie przekładałby starego e39 A handlarz na pewno by się nie dał nabrac. Dobrze wie co sprzedaje tylko leci w ch.....
-
BMW E39 530i,uwaga anglik WBADT62040CE66585
Bronx_l odpowiedział(a) na marekkacper E46 330xi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo nie wiem po co w ogole jedziesz ją oglądać?? Twój czas, Twoja kasa wiec rób jak uważasz. :duh: A jakby 530 z oryginalnym Mpakietem w dobrym stanie nawet przełozony angol kosztowało 18.000zł(piszesz ze musi zejśc 10.000) to kupiłbym takich kilka, bo to dobry interes :D Z ksiązki nie dowiesz sie kto był włascicielem ani ilu ich było
-
BMW E39 530i,uwaga anglik WBADT62040CE66585
Bronx_l odpowiedział(a) na marekkacper E46 330xi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA jak wszystko bedzie ok na serwisie mechanicznie i bedzie to Anglik to kupisz??
-
BMW E39 530i,uwaga anglik WBADT62040CE66585
Bronx_l odpowiedział(a) na marekkacper E46 330xi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAukcja oczywiście zakończona zaraz po tym jak na forum ktoś rozkodował VIN :) Normalne :duh:
-
BMW E39 530i,uwaga anglik WBADT62040CE66585
Bronx_l odpowiedział(a) na marekkacper E46 330xi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA ja Ci już mówie, ze to 100% ANGOL - po co tracisz pieniadze na serwis??? BTW nawet sie postarali i odkleili naklejke z lewego słupka informującą o poduszce pasażera
-
BMW X5 uwaga WBAFA53531LM79880
Bronx_l odpowiedział(a) na corsaink temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSzczerze mówiąc, auto omijałbym szerokim łukiem. Wolałbym kupić sobie coś "po dzwonie" i robić dla siebie (skoro chcesz tanio) tylko na tym trzeba sie troche znac To auto jest masakrycznie umęczone, nie odpala, gaz na dziko (tak mówisz) w dodatku USA, po na pewno nie lekkim dzwonie (conajmniej jednym) A Ty dalej w to brniesz, bo myslisz ze za 24tys bedziesz jezdził X5 :duh: Twoja kasa Twój wybór.
-
BMW X5 uwaga WBAFA53531LM79880
Bronx_l odpowiedział(a) na corsaink temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzytałeś tą ekspertyze, widziałes zdjecia i i tak chciałes to kupić??? Nie ma jak x5 za 20 tys :mad2:
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Bardzo prosze o rozkodowanie: WBAPB51090WB03435
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Bardzo prosze o rozkodowanie WBACE51090EN63809
-
BMW M6 V-MAXX 330KM/H WBSEH93426B797696
Bronx_l odpowiedział(a) na daniel1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOczywiscie BEZWYPADKOWY :duh:
-
BMW M6 WBSEH93486B797833
Bronx_l odpowiedział(a) na daniel1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWolałbym takie M6 po mocnym dzwonie niż po zalaniu wodą - nieważne jak mocno. Na zdjeciach z Carfaxu moze byc juz po wyczyszczeniu. Kolejny raz Cena Czyni Cuda - nie wierze, ze ktoś świadomie wyda prawie 100tys na powodzianina :duh:
-
E81 M-Pakiet Łódź WBAUB310X0VH42842
Bronx_l odpowiedział(a) na thekrzych temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo uszczelki ktoś pieknie wyzbierał :mad2: Jakbys chciał to mam do sprzedania e82 z 2008roku ale na mniejszym wypasie.
-
E90 320i 2007r Inowrocław WBAVA71020VC23945
Bronx_l odpowiedział(a) na userbmw2012 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo to sie dobrze przypatrz, załatw lepsze zdjęcia komory silnika to na pewno to zobaczysz
-
E90 320i 2007r Inowrocław WBAVA71020VC23945
Bronx_l odpowiedział(a) na userbmw2012 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa pewno brakuje uszczelki na prawym błotniku - a ona raczej sama nie odpada:)
-
e46 chyba z forum-zna ktoś WBAAP71020PP05734
Bronx_l odpowiedział(a) na jacky28 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoja okolica:) Długo sie sprzedaje z tego co widziałem. Jak bedziesz zainteresowany to moge obejrzec ale dopiero po nowym roku.
-
BMW 320d e91 wbaux31020a205811
Bronx_l odpowiedział(a) na mkisiel temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOferta ciekawa... Załatw VIN i wiecej zdjęc a moze ktoś cos zauważy:)
-
BMW 320d e91 wbaux31020a205811
Bronx_l odpowiedział(a) na mkisiel temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPewnie, że nie dyskwalifikuje ale świadczy o fachowości tych którzy go naprawiali... Lakiernik z pewnością pierwszy raz widział BMW, błotnik przedni najprawdopodobniej był wymieniany bo zarysowanie lakierowali by tylko "po górze" A tu jak widać na zdjęciach rynienka "w połysk" oryginalnie jest mat. A jesli chodzi o silnik to przy tym przebiegu posłuchałbym rozrządu, bo moze byc go słychac.
-
BMW 320d e91 wbaux31020a205811
Bronx_l odpowiedział(a) na mkisiel temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLewy przedni błotnik lakierowany, zderzak przód odkręcany i pewnie tez lakierowany
-
e87 lci 2009 118d 2.0DIESEL/143KM, WBAUD71060P4025557, Wwa
Bronx_l odpowiedział(a) na Mnementh temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSpojrzalem w vin i chyba moga byc czarne. Po prostu dziwnie to wyglada.
-
e87 lci 2009 118d 2.0DIESEL/143KM, WBAUD71060P4025557, Wwa
Bronx_l odpowiedział(a) na Mnementh temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA czy listwy zderzaka nie powinny byc lakierowane pod kolor?
-
Co to jest i gdzie to kupić ??
90zł w ASO
-
[e87] 120d, 150km, 2005r, Gniezno WBAUG31000PU16289
Bronx_l odpowiedział(a) na gree temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCoś niski ten przebieg, jakieś dokumenty sa?? Wydaje mi się, ze dokladki zderzaka powinny być lakierowane a nie czarne. Nie bylo silnika 150km Koniecznie załatw VIN bo temat poleci do kosza