Treść opublikowana przez mavic
-
Jak wejsc do testu gdy nie ma bledu
Jak wejsc do testu w DIS gdy nie wystapi zaden blad ? Mam problem z czujnikami cisnienia w oponach. Inpa widzi blad a DIS juz niestety nie. Raz mi sie udalo wejsc gdy dis zobaczyl blad ale nie umiem wywolac tego testu ponownie. Chodzi mi o ekran gdzie najpierw pojawiaja sie gwiazdki ***** a po kliknieciu dalej jest Expert Mode itd.
-
EPROM wymiana
A moglbys przetlumaczyc czemu zostala wymieniona ta pamiec ? Niemiecki nie jest moja mocna strona :P
-
E38 komfortowe odpalanie - aktywacja
Przekrecasz kluczyc na pozycje rozruchu (uruchamiasz rozrusznik) i natychmiast cofasz do pozycji zaplon a auto samoczynne odpala tzn w odpowiednim momencie rozlacza rozrusznik. Taki tam bajerek ;)
-
740d raz idzie a raz nie
Sprawdz czy w obu turbinach przy dodawaniu gazu ruszaja ciegna sterowania.
-
E38 komfortowe odpalanie - aktywacja
Czy da się włączyć w E38 komfortowe odpalanie ? Jeśli tak to którym z programów. Podobno mój model to ma ale nie w każdym opcja jest aktywna.
-
Czy trzeba "odświeżać" oprogramowanie w sterowniku
Tak wiem, ze sa dwa. Zaraz biegne do garazu szukac tych numerow :) Mam angielskiego easyDIS ale dam rade !
-
Czy trzeba "odświeżać" oprogramowanie w sterowniku
No wlasnie sie zastanawialem jak sprawdzic jaka mam wersje i zaktualizowac oprogramowanie sterownika (firmware)??. Mam ADS i zainstalowany DIS w laptopie.
-
Gdzie jest wzmacniacz w e38 po lifcie??
Jest za zmieniarka. Trzeba ja wyjac zeby sie do niego dostac.
-
Dobre opony?
Polecam opony Michelin, Continental i Vredestein. Sa lepsze od calej reszty pod kazdym wzgledem a szczegolnie jesli chodzi o to,ze te opony sa zawsze proste i nie ma problemow z wywazaniem.
-
POMOCY !! czy ktos sie zna automat 5hp30, czujnik ??
Podepnij auto pod komputer, on prawde ci powie.
-
Doradzcie jakiej firmy srodkowy drazek...
No to centralny drazek do 740i E32 kosztuje w oryginale ok 540 zl. Czesto widzialem kupujac czesci Lemfordera ze mialy nie dokonca zdarty znaczek BMW.
-
Doradzcie jakiej firmy srodkowy drazek...
TRW ma dobre produkty ale jeszcze lepszy jest Lemforder. Nie polecam Delphi i innych tanich zamiennikow- szkoda Twojej kasy.
-
tłumaczenie informacji wyświetlanej na liczniku 525i
Jest taka madra opcja szukaj i zacznij od jej wykorzystania zanim zadasz nastepne pytanie. :search: ps wasser to woda ;)
-
Bmw etk polskie ceny 2009r.
Nie ma juz, a przydaly by sie :) Bede wdzieczny za ponowne umieszczenie !
- interfejs
-
Kompleksowy Lifting E38 (Podsumowanie str 3!!)
Wybacz ale moje zdanie jest takie, ze wydales kupe kasy i wlozyles w to auto mase pracy a to nadal ten sam stary samochod z biednym wyposazeniem. Nie lepiej bylo kupic auto po lifcie ? Mialbys mlodsze auto z duzo lepszym wyposazeniem (ostatnie miesiace produkcji byly naprawde mocno wyposazone) i mniej klopotow na glowie. ps napis Madafaka :mad2:
-
za co odpwiedzialny zielony olej chf 11.s ??
Zadzwon do firmy Nagengast. Moze ci to zregeneruja.
-
za co odpwiedzialny zielony olej chf 11.s ??
Podaj 7 ostatnich znakow vin to zobacze.
-
za co odpwiedzialny zielony olej chf 11.s ??
To moze lepiej wymienic/zregenerowac cieknacy element ?
-
7xx Mxx skrzynia 5HP30 pytanie
No i 740d poddane hamowaniu. Niestety widac bylo slizgajace sie sprzeglo i wynik jest raczej przeklamany. %5B640%3A480%5Dhttp%3A//pliki.wojskiego.pl/bm/tuneup_740d.jpg
-
za co odpwiedzialny zielony olej chf 11.s ??
Ale po co zamiennik czegos co kosztuje 50 zl w aso za litr i jesli nie masz Nivo to wystarczy na wymiane ?
-
za co odpwiedzialny zielony olej chf 11.s ??
Tak musi byc koniecznie Shell LA jesli masz czarna tabliczne na skrzyni.
-
jaki olej do skrzyni automatycznej 5hp30 w bmw 740i z 1992r?
Ta misterna cyferka "7" na poczatku oznaczenia Twojego samochodu swiadczy o paru sprawach: -komfort w aucie z 92 roku jakiego nie znaznasz w nowej Ocatvii -duzy silnik -ktos kiedys zaplacil za to auto odpowiednik dzisiejszych 100tys eur -czesci zamienne potrafia byc bardzo drogie Jesli nie przyswoisz sobie tych kilku prawd to lepiej sprzedaj to auto komus kto zaplaci 120zl za litr oleju bo jak uslyszysz ile kosztuje naprawa skrzyni to padniesz na kolana krzyczac "czemu nie kupilem lanosa?!?!?!". W tej skrzyni o ile dobrze pamietam miesci sie ok 13 litrow oleju. Jesli zlales olej to wylales ok 8 litrow. Nalajesz teraz jakiegos wynalazku i zmieszasz ze soba 8 litrow nowego oleju X i 5 litrow starego Shella (zakladajac ze nikt wczesniej nie mial takich pomyslow jak TY).
-
za co odpwiedzialny zielony olej chf 11.s ??
Tak CHF jest do wspomagania i nivo. Do dyfra jest inny olej, do skrzyni tez inny a jeszcze inny do silnika ;) Zostaje jeszcze plyn hamulcowy ktory tez jest inny od w/w. Castrol jest ok do chlodnicy. Moze oddaj to mechanikowi bo zaczynam sie martwic o Twoj samochod !
-
jaki olej do skrzyni automatycznej 5hp30 w bmw 740i z 1992r?
Mozesz wlac TYLKO olej Shell LA 2634. Skrzynie z zielona tabliczka "przyjmuja" Esso.