Treść opublikowana przez marcin78uk
-
[do zamknięcia] e46 330i '02r Zwoleń
marcin78uk odpowiedział(a) na StarLight temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChyba znam to miejsce mialem tam jechac ogladac auto w zeszlym roku ale co sie okazalo to przekrety, dzwony i krecenie licznika to norma u nich malo tego wchodza na forum doradzaja auta a potem pisza na priv ze opuszcza ze zdjeli tylko 2 z przebiegu i auto maialo lekkie przetarcia tylko nie pamietam juz nikow takze odradzam to miejsce.
-
3er 320d Touring
Co do dyfra to w kwietniu bede w kraju na wielkanoc i wtedy odstawiam auto na warsztat wiec jak dacie rade wczesniej to ogarnac to napiszcie cos ,narazie ogarniam felgi a jak trzeba bedzie to obnize auto z uzyciem eibach 30/20. :)
-
320d Felgi 18-19 cali
Spoko juz ogarnalem to mozna walic drzwiami i oknami. Pozdro
-
3er 320d Touring
Fajne autko na dniach wciagne felgi takie jak ty masz style 44.Widze ze kolejny uzytkownik co ma problem z wrzucaniem jedynki i R temat rzeka ja z tym jezdze od kupna 8 miesiecy ,drazni mnie to bo czasami z pod swiatel musze sie nagimnastykowac zeby weszla jedynka wiec na wiosne bedzie wymiana slynnych tulei i jestem ciekaw jaki bedzie efekt.Dwumas mam nowy ze sprzeglem a skrzyni ani mi sie sni wymieniac bo uwazam ze to nie tu lezy problem. Co do bridgestone to nigdy nie jezdzilem na nich ,sa z tej dobrej polki, wiec bedzie ok, teraz mam michelin i to chyba najlepsze opony jakie mialem do tej pory.
-
320D UBYWAJĄCY PŁYN CHŁODNICZY
To nie ciekawie kolego u mnie jest podobny problem z plynem ubywa, po wymianie korka to samo ,jak bylo cieplo nic sie nie dzialo,nie mam masla pod korkiem ani na bagnecie, stan oleju taki sam,silnik sie nie grzeje ale zauwazylem ze jak mam silnik nie dogrzany i wlacze ogrzewanie to jakby tego plynu wiecej ubywalo, jak jechalem teraz trase 1000km ogrzewanie chodzilo caly czas i w pewnym momencie zaczelo leciec zimne powietrze nie wiem dlaczego.Stanalem zeby sie odlac po 500km wylaczylem silnik i po 10 min odpalilem ponownie i z wydechu poszla biala chmura jakby para nie wiem i po chwili znikla,bylo zimno 4 w nocy,mam juz dosc dolewania co jakis czas plynu,nie wiem co z tym fantem zrobic , nie chce wymieniac zbiornik i termostat na prozno. :duh:
-
320d Felgi 18-19 cali
Narazie dopoki nie przymierze felg za sprezyny sie nie biore chcialbym miec taki sam efekt jak na zdjeciu bez sprezyn musze ciac wydatki.
-
320d Felgi 18-19 cali
Jaki koszt chcesz poniesc na nowe felgi. Moge sciagnac z italii jakies fajne 18 Intereuje mnie rozmiar 17 style 44 tylko takie zadne inne.
-
320d Felgi 18-19 cali
Niestety budzet mam ograniczony i nie dam rady kupic wyzej wymienonych felg ale jakby ktos mial na sprzedaz rozmiar 17 style 44 do e46 to niech pisze na priv zalaczam fotke auta kolegi z tego co wiem to nie obnizal zawiechy wiec taki efekt mi styknie.http://imageshack.us/photo/my-images/717/c185392193.jpg/
-
kobe4321 - E46 320D 150PS 2003r!
Kolego Zielo bez przesady co do felg,myslisz ze twoje lepiej wygladaja na lato,zupelnie nie pasuja i szpeca twoje auto i to tobie poradzilbym zmiane :D
-
320d Felgi 18-19 cali
Zdaje sobie sprawe bo duzo zakamarkow :lol: jak kupie dam znac na forum, najpierw przymieze jak wizualnie wygladaja jak sie jezdzi itd potem bede kombinowal z zawiecha jesli bedzie taka potrzeba.
-
320d Felgi 18-19 cali
Rozmyslania o felgach ciag dalszy ,ciezko bylo, budzet ograniczony ale decyzja zapadla i padlo na te felgi 18 chce uzyskac efekt jak na autach ze zdjec. http://img833.imageshack.us/img833/3518/19754983353.jpg http://img851.imageshack.us/img851/5619/mediak.jpg http://img28.imageshack.us/img28/3764/media2w.jpg
-
320d Felgi 18-19 cali
Widze ze dyskusja rozgorzala na dobre ,zdania sa podzielone,pozostaje tylko znalezc zloty srodek ,wyglad kosztem komfortu czy komfort tak jak teraz na 16 z nowymi Michelin Energy Saver ale znowu wyglad jakbym tarpanem jechal.....
-
320d wysoko stoi z przodu a bdb sprawność amortyzatorów
Jak moj turas bedzie tak stal to bede szczesliwy ale jeszcze daleko mam do tego,po tych wszystkich opiniach i teoriach na forum caly czas mysle co z tym fantem zrobic bo wyglad to jedno komfort to drugie.Baba mowi nie kupuj zadnych alusow a ja krotko babo do kuchni.... :lol:
-
Moja M43B19 by grzechu
Ja widzialem to auto na MTV w pimp my ride jako pierwszym udalo im sie zrobic z czterech cwiartek taka fajan bunie :lol:
-
320d Felgi 18-19 cali
Zaczne szukac sprezyn od 330d i zobacze jakie fele uda mi sie dostac w dobrej cenie mam nadzieje ze sie nie rozczaruje jazda ale za nim kupie sprezyny przymierze sobie fele jak wygladaja na standardowym zawieszeniu a potem dopiero sprezyny.Na 16 ktore mam auto z przodu ma wiekszy przeswit przy nowych amorach a z tylu jest nizej i pewnie jak zaloze 18 nie powinno byc zle ale z przodu moze tylko bede musial obnizyc,uparlem sie na te fele i wyglad jak u kumpla i mnie szlak trafia.
-
320d Felgi 18-19 cali
Tak na zime jak najbardziej mniejsza felga z tym sie zgodze testy to potwierdzaja.
-
320d Felgi 18-19 cali
Wlasnie tego sie obawiam ze zaloze 18 i bedzie duzy przeswit a bedzie napewno i teraz w jakie sprezyny zainwestowac od m-pakietu czy eibach bedzie tez pasowac ze by troche obnizyc....tylko jakie doradzcie jak ktos obnizal...bo che miec taki efekt jak 330d ktore maja 18-19 zalozone.
-
320d Felgi 18-19 cali
Podziele twoje zdanie Zenek i chyba zostawie sobie 16 na zime ktore mam a dokupie 18 lub 19 bo nie ukrywam ze wyglad ma dla mnie znaczenie na lato chce zeby oko cieszylo a komfort i prowadzenie jakos przebole,jara mnie bardzo ten zestaw felg co ma moj kumpel czarne ze srebrnym rantem super to wyglada.
-
320d Felgi 18-19 cali
Tzn ze co lepiej ci na 16 niz 17 czy chcesz wieksze zalozyc.
-
320d Felgi 18-19 cali
- 320d Felgi 18-19 cali
Jezeli faktycznie bedzie lipnie wygladac i nawet opona nie zniweluje przeswitu to bede musial zainwestowac w sprezyny ale za bardzo mi sie nie chce kobinowac juz.- 320d Felgi 18-19 cali
Nie sadze zebym musial tak opuszczac auto wystarczy popatrzec na allegro wiele fur nie ma zawieszenia obnizonego i m-pakietu tez nie a 18-19 cali lezy dobrze wiec na cyce opuszczaj swoja kolego ja zaloze gtr 19 i bedzie git :lol:- 320d Felgi 18-19 cali
Witam nosze sie z zamiarem kupna felg 18-19 cali gtr lub od m-pakietu ale spotkalem sie z opiniami zebym tego nie robil bo zawieszenie sie tlucze szybciej ,drazki, stabializatory to ze opony sa drogie to wiem i generalnie nie na nasze drogi takie felgi,teraz mam 16 zalozone ale auto wyglada troche jak tarpan za duze przeswity jak dla mnie,moze ktos jezdzi na takich felach i sie wypowie jak to jest w praktyce....- Moja M43B19 by grzechu
Jakby nie patrzec te 500 tys spokojnie ma najechane .. :lol:- 320D 150KM Swiece Zarowe
- 320d Felgi 18-19 cali
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.