Treść opublikowana przez marcin78uk
-
320d 2002r Przednie lampy
Wiesz co ostatnio wyczyscilem egr,zmienilem olej w dyfrze bo buczalo troche i bylo go faktycznie mniej jak litr potem buczenie ustalo,teraz na nastepna wizyte chce wyczyscic odme i zmienic poduszki. Sadzisz ze takie gwizd moze robic odma,postaram sie wrzucic filmik z gwizdu jaki jest u mnie ok.Jeden mechanior stwierdzil ze turbo powoli sie konczy ja wole sprawdzic dobrze zdiagnozowac,potem sie bede martwil.
-
320d 2002r Przednie lampy
Miales juz jakies problemy z turbina,zaczyna mi gwizdac coraz bardziej nie kopci,moc jest ale glosno gwizdze,mam nalatane 230km przebieg pewny,moze to tylko przewod a moze wydatek wiekszy juz sie ustawilem na przeglad zobaczymy.
-
320d 2002r Przednie lampy
Super ty bys widzial moje tragedia twoje wczesniejsze to nowki przy moich,zamowie te AL bo ty masz wlasnie AL tak?
-
320d 2002r Przednie lampy
Ja raczej tez wymieniam na orginaly zamowie sobie je w Angli wychodza AL po 74 funty za sztuke czyli jakies 320 zl ZKW wychodza drogo po 97f czyli tak samo jak ASO w kraju ale jak sie kocha swoje auto to sie zrobi wszystko.
-
320d 2002r Przednie lampy
Wlasnie jaka jest roznica miedzy kloszami ZKW a AL bo ponoc jest w konstrukcji niestety w ASO jak to w ASO nie umieli wytlumaczyc do konca o co chodzi?
-
320d 2002r Przednie lampy
Zadzwonilem dzis do ASO cena jednego klosza 407 zl lekka przesada!!!
-
[E46] Wizualny wyglad - przy waszej pomocy , co wyszło ?
Nie zaluj kup orginal jest trwalszy ja za swoj dalem w angli w przeliczeniu 120 zl a powiem wam ze czesci w salonie bmw w angli sa czasami tansze niz w kraju np galka zmiany biegow do e46 ze skory kosztuje 40f orginal a w aso posluszny od 180zl do 220zl.
-
320d 2002r Przednie lampy
Witam wszystkich czy mozna zmienic przednie klosze tzn ten frontowy plastik czy trzeba zmieniac cale lampy mam e46 2002r lampy sa zajechane i szpeca troche nawet po dobrym czyszczeniu papierem wodnym i polerce szalu nadal nie ma.
-
320d 2002r Trzesie buda...
Srednio przy przebiegach powyzej 200tys trzeba sie liczyc ze kiedys nas czeka wymiana turba, kola pasowego czy dwumasu,czasami nawet wczesniej ale jak juz zrobisz spisz spokojniej w kieszeni mniej ale auto smiga milo,decydujac sie na takie auto trzeba sie z tym liczyc.Ja dzis odkrylem ze cos mi w moscie halasuje i musze zerknac na poziom oleju i raczej wymienie choc niektorzy odradzaja mowia zeby dolac mam juz najechane 234 tys wiec podejrzewam ze nikt tam dawno nie zagladal.
-
320d 2002r Trzesie buda...
Co do falowania obrotow to przeplywka moze juz pada a jezeli sprzeglo ci wibruje to faktycznie moze dwumas juz sie konczy a to jest dosc kosztowna wymiana.
-
320d 2002r Trzesie buda...
U mnie mechanik powiedzial ze czas wymienic poduchy ale zeby byly jakies oplakane to nie,na forum ludzie pisza o objawach konczacego sie dwumasu i u mnie takich nie ma raczej kolo pasowe obstawiam i poduchy. U mnie trzesie autem tylko na wolnych przygazuje lekko i znika,zadnych falowan obrotow i dziwnych dzwiekow z silnika tez nie ma i z reguly dzieje sie to kiedy silnik sie rozgrzeje na zimnym nigdy.
-
320d 2002r Trzesie buda...
dwumas raczej odpada bo nie szarpie silnikiem nic nie charczy,silnik pracuje rowno sprzeglo tez ok,stawialbym od najtanszych rzeczy czyli poduch a potem kolo pasowe. Pozdro
-
320d 2002r Trzesie buda...
Ok dzieki bede mial to na uwadze jak pojade do mechanika bo czasami trzesie buda na calej powierzchni karoseri zaczynajac od tylu konczac na przodzie. Jest jakis sposob zeby to sprawdzic i miec pewnosc?Wiesz jakie jest koszt w razie wymiany?
-
320d 2002r Trzesie buda...
Witam od jakiegos czasu zaczelo mi trzas buda tylko na wolnych obrotach na jalowym i jak zwalniam stojac na swiatlach zaczyna to sie powtarzac dosc czesto macie jakies spostrzezenia? Do tej pory wyczyscilem egr,mechanik zerknal na poduchy pod silnikiem i mowi ze lewa do wymiany wiec od razu trzeba dwie ale powiedzial tez ze moga byc wtryski ktore sie tez zawieszaja.Slyszalem ze odma tez moze byc juz sam nie wiem.
-
E46 Opony 205/55/16
Witam jakie opony polecicie w rozmiarze 205/55/16 ja mysle o michelin energy saver lub coninental contact 2,jest spory wybor sprzeczne opinie podzielcie sie uwagami.
-
VIN - prośba o rozkodowanie
E46 320d wbaap71000jl35161