Treść opublikowana przez TheChoseN
-
Pytanie o tłumik
Polecam wydechy REMUS'a. A jeśli Cie to nie zadowala znajdź coś od AC SCHNITZER'a
-
Diagnostyka - Brak komunikacji z ABS.
Czy są jakieś inne bezpieczniki w BMW E36 oprócz tych pod maską??
-
Znowu problem-Tym razem Hamulce
Mozliwe ze czujników nie ma albo są zlutowane :)
-
Co to za kontrolka....?
tak czy siak jest to kontrolka zużycia klocków. Na początku będzie gasła przy wciskaniu pedału hamulca, potem zacznie sie świecić na stale. (O) z "!" nie czasem ręczny? Ludzie...
-
Diagnostyka - Brak komunikacji z ABS.
Czy naprawde nik nic nie wie na ten temat? :-(
-
Diagnostyka - Brak komunikacji z ABS.
WItam. Właśnie wracam z ASO. Chciałem sprawdzić który czujnik od ABS nie działa. Podłączyłem komputer pod samochód i co... Nie idzie sie połączyć z modułem ABS/ASC+T :-( Zapłaciłem w kase i nic mi nie pokazało to przy okazji sprawdziłem AIRBAG (tutaj była niezla kasznka, ale juz jest ok) Co moze być tego powodem, że nie idzie zdiagnozować ABS'u? Pozdrawiam
-
Co może powodować drgania wydechu podczas postoju ???
Nie ma za co. Jesteśmy tu by sobie pomagać :cool2:
-
Co może powodować drgania wydechu podczas postoju ???
aobacz czy wydech jest podwieszony na gumach do takich zaczepów specjalnych. Możliwe ze spadła jedna guma i juz bedzie latało.
-
Dziwny dźwięk przy 2800-3000obr./m
Czy to bezpieczne? Jeśli już to co moze mieć pasek do tego? Najlepsze jest to ze tego dźwięku nie slychać pod maską jak sie przyłoży ucho do silnika. Slychac to tylko w samochodzie.
-
czy ktoś jeżdzi na oponie 195x60x15
ja mam u siebie 205x55xR15 i wszystko jest ok :)
-
Podłączeie czujnika ABSu
Pozwole sie dołączyć do tematu. Mam ten sam problem z tą kontrolką (tylko dodatkowo świeci mi sie ASC+T) Ostatnio podczas silnego deszczu odpalilem samochod i kontrolki zgasły. i działał ABS i ASC, ale po jakichs 5km spowrotem to samo sie zrobilo i koniec. juz nie dziala. Kto wie gdzie w Szczecinie moge sprawdzić ktory czujnik to jest a jesli nie czujnik to co?
-
Dziwny dźwięk przy 2800-3000obr./m
no wlasnie jest coś w styu rezonansu, ale daje sie odczuc na kierownicy go (bardzo małe drgania).
-
Dziwny dźwięk przy 2800-3000obr./m
chcialem odświeżyć temat. Mechanicy rozkładają ręce.
-
Pytanie o spojler
To moj kompakcik z wycieraczką z tyłu. Ta lotka kosztuje około 250zł. Tylko cieżko ją znaleźć, lepiej szukac na niemieckim eBay.de Tak sie pięknie prezentował... %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img389.imageshack.us/img389/7448/p15qb.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img519.imageshack.us/img519/6683/p22dn.jpg
-
Zachodniopomorskie
Jego imię to Karol mój dobry znajomy :-) POLECAM W 100%. Sam jeździ BMW M3 E30, BMKi zna na wylot. Po ich mowie powie co jej dolega. Poprostu kocha ta markę. POLECAM!
-
Jakiej muzyki słuchacie podczas jazdy swoją Bunią?
Jeżdzę w trasy bardzo długie nieraz i polecam utworki : - IIO - At the end - IIO - Kiss You (wersja radiowa) - Lil Jon & The Eastside Boyz - Get Low - Paul Van Dyk - Rapture (IIO MIX) - Stare Dobre Małżeństwo - Czarny blues o czwartej nad ranem - Uncle Cracker - Follow Me (super klimatowe:), zależy dla kogo jeszcze:P ) - Funky People - Waiting for You - Bushman - No one else (ARABSKI DRIFTING) - Hamster song (świetny utworek) - Oczywiście nie obyło by się bez Error 404 - File not Found ! i jeszcze by sie znalazło :) A z radia to polecam BISke (Bardzo Inna Stacja) oraz ESKA.
-
325 ix turing 1988r.
sprawdz czy mosty są suche... z częściami wcale nie jest taki problem. tylni most pasuje od zwykłej 2.5 E30, z p[rzednim troche ciezej ale bez niego tez da sie jeździć! (aż do znalezienia zmiennika :)) Rusz do przodu i do tylu tak mocniej i sluchaj czy nic nie stuka. skręc kierownica na maksa, sprawdzisz wtedy czy pompa wspomagania daje sobie jeszcze rade. sprawdź komore silnika, czy nie ma wycieków, czy jest sucho. Sprawdź czy na zimnym silniku jak dodasz wiecej gazu nie bedize z tyłu szedł biało-siwy dym. Sprawdź czy szyby są oryginalne. Czy nigdzie szczeliny (miedzy drzwiami, programi, maską a błotnikami) sie nie rozjeżdzają. Na wolnych obrotach sluchaj czy nic nie faluje czy chodzi równo. To chyba tyle. Mój kolega z klubu posiada to cacko w wersji Kombi. Auto w zimie sprawuje sie CUDOWNIE! (Kumpel nawet nie zmienial opon na zimowe bo nie ma sensu :) ) Apropo łączenia 2w1 to polecam BMW E36 Kombi z silnikiem 2.8 :-) Bezpieczeństwo i Radość z Jazdy! Pozdrawiam.
-
320 - NIE CHCE ZGASNĄĆ POMÓŻCIE!
powoduje to takze złej jakosci paliwo.
-
za duże alu
Popieram, sprzedaż tych i zakup nowych. Jak bedziesz tak jeździł to jak sie doczepi jakiś policjant to zabierze Ci dowód rejestracyjny.
-
Czy ktos sie oriętuje czym róznią sie silniki w 323i a 325i
ja powiem tak... Jestem posiadaczem 323ti sedan i scigalem sie z 325i sedan i powiem tak ze szliśmy łeb w łeb. Pozatym te wersje 323ti są oszczędniejsze (mniej palą)
-
opony czy warto???????
Mam kolegę co ma M5 E39 i ma 17" ślicznie wyglądają i mówi że nie ma obaw co do naszych dróg. 18" to juz przesada ale 17" jak najbardziej polecam.
-
KOMP WYŚWIETLA OIL STAND MOTOR CO TO ZNACZY?? 525I 93 R
raczej brakuje oleju, sprawdź bagnet ;)
-
Wymiana sworznia...
Witam. Wybrałem się dziś na trzepak/szarpak z powodu iż mam "dead wobble" w moim autku (przy ok 120km/h po łuku w prawo trzepie kołem i kierownicą). Diagnosta stwierdził iż lewy krótki sworzeń (http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=CB71&mospid=47443&btnr=31_0242&hg=31&fg=05 nr 19) wachacza jest wypierdzielony i to strasznie oraz łącznik ( :worried: ) i tutaj nie wiem czego łącznik. Czy tutaj chodzi o łącznik stabilizatora czy co? jak to sie fachowo nazywa? Na Realoem nie moge tego znalezc. A tak wogole to, to moze byc przyczyną mojego "death wobble"? I teraz najważniejsze pytanie. Czy można wymienic tylko jeden sworzeń czy trzeba to robic parami? Bo ten drugi na prawej stronie jest w super stanie. :modlitwa: :modlitwa:
-
Wysoka temp. silnika pompcy!!!
Moim zganiem uszczelka pod głowicą jest juz do wymiany, a jeśli Ci się tak grzeje i potem opada z czerownego pola to jest morderstwo dla głowicy! Sprawdź w jakiej konsystencji masz olej na bagnecie... Jak bedzie rzadki to masz rozwiązanie...
-
Ja - sprajt, barierka - pragnienie... ;-)
Sie zlożyło :P A tak apropo śliczniucha Betti.