Skocz do zawartości

hummel

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez hummel

  1. A ja sie wypowiem na temat e39 za 10 tys.Wystarczy poszukać i mieć odrobinę szczęścia i odrobinę się znać aby wiedziec co się kupuje.Ja za swoja 520 96r dałem dyche i jest śliczna, auto 100 proc bezwypadkowe i co do śróbki w nominale.W kraju zrobiłem już 42 tys km i wszystkie wachacze są jeszcze oryginalne - wymieniłem tylko amory przód które też z resztą były oryginalne aluminiowe sachs.. (wpadłem w wyrwe i sam uszkodziłem ) Nie chwale się bo nie jestem głupi aby sie chwalić autem 17-letnim ale w 100 proc polecam
  2. U mnie też to jest, ciche ale równo co kilka sekund stuknie.Myślę że nie mamy się czym przejmować
  3. Witam , mam do kupienia w nie dużych pieniądzach lampy poliftowe.Mam pytanie na co zwrócić uwagę aby lampy były w wersji europejskiej ? jest jakiś napis na kloszu EU czy coś? Chodzi aby były oryginalne.Pytam jeszcze czy każde poliftowe na soczewce mają ringi?
  4. Ja bez kata mam dźwięk poloneza 1.4 rovera, spalanie nie wzrosło.Na pewno ponownie wstawię katalizator
  5. Nikt nie miał z tym do czynienia ?
  6. Witam, po wymianie uszczelki pod podstawa filtra dalej cieknie więc dałem auto na reklamacje - diagnoza - proszę wymienić całą podstawę filtra oleju bo coś tam jest nie tak.Mam pytanie co się tam może w ogóle popsuć? Patrząc na zdjęcia na allegro to po prostu kawałek aluminium i wsadzona uszczelka - mam wrażenie że warsztat źle złożył uszczeklę i nie chce się przyznać.Miał ktoś z was taki przypadek aby konieczna była wymiana podstawy filtra? znalazłem tylko ten post ale ma za mało odpowiedzi viewtopic.php?f=72&t=113363
  7. hummel odpowiedział(a) na koli83 temat w E39
    Thaded nie wiem czy prowokujesz czy masz ''ewenement'' , bo maxgear to największe gów..o na rynku, a w przypadku łożysk się nie oszczędza
  8. Spoko ,myślałem że rekordowy przemyt kokainy się szykuje. Jam mam od 2 lat wachacze które już były w niej - na 99 proc oryginalne Zrobiłem już 40 tys w polsce ( warszawa i okolice) i jak na razie jeszcze jest ok,a wożę kable, dekodery modemy
  9. Dokładnie , zwykłe prowo ale piszcie dalej ;)
  10. Odróżnij toczenie się ''bo tak lubię'' od toczenia się '' bo tak cierpię'' że mi spali i gapienie się na ekonomizer
  11. Silnik 2.5l, 1600 kg, 6 garów . Jaki sens jeździć do 2 tys obrotów, toczyć się jak wóz drabiniasty i liczyć paliwo co do kropelki :| Spalanie 12l /100 przy takim aucie jest i tak bardzo przyzwoitym wynikiem. Dla mnie to jest głupota tak jeździć , liczyć każdy kilometr i jeździć e39.Pomyłka przy wyborze auta
  12. hummel odpowiedział(a) na carlo44 temat w E39
    Dokładnie, do 2.0 sachs tarcza,docisk, łożysko w sklepie 350 dałem.Wymieniłem sam z czyjąś pomocą
  13. hummel odpowiedział(a) na carlo44 temat w E39
    Po co w ogóle chcesz to zrobić? jakie masz objawy
  14. hummel odpowiedział(a) na _Kris_ temat w E39
    Cichy525, ja nie donosze do moda :lol: nie ta szkoła wychowania, ale dodam że jeden mod awansował na swoje stanowisko konsekwentnie donosząc na mnie:) ups... bede miał bana
  15. hummel odpowiedział(a) na _Kris_ temat w E39
    Ale masz akurat te DEPO których ja osobiście bym nie założył :wink: za dużo chromu jak dla mnie
  16. hummel odpowiedział(a) na _Kris_ temat w E39
    Panowie to nie chat,rozumiem że sie lubicie ale piszcie sobie na PW
  17. hummel odpowiedział(a) na _Kris_ temat w E39
    A może te po lewej to to samo tylko 4 lata starsze i wypłowiały od słońca i niemycia :lol: ps. nie gniewaj sie :mrgreen:
  18. hummel odpowiedział(a) na _Kris_ temat w E39
    Cichy525 twoje DEPO to akurat trochę gołębiarskie :lol: Ja mam te klosze do ori lamp http://allegro.pl/klosze-szkla-lampy-bmw-e39-95-00-h7-h7-od-depo-i2918265953.html Zamiast polerować nowy klosz + jasny kierunek ( to jak kto woli )
  19. hummel odpowiedział(a) na jakub temat w E39
    Na allegro są wystawione całe ori przewody- zapytaj sprzedawcy o dokładną długość
  20. hummel odpowiedział(a) na _Kris_ temat w E39
    Ze śmiesznością krys32 chodziło mi to to zdanie. Żałosna jesteś, strugasz wielkiego prawilniaka a żadnego sensownego argumentu nie podałaś.Po prostu nie bo nie i chu.. aaa zapomniałem - nie ma odblasku :duh: Uczepiłes się akurat DEPO jak by innych zamienników nie było i wszystkie to goo..no,żarówki w nich się szybciej przepalają i w nich więcej prądu pobierają.Nawet byś nie odróżnił na pierwszy kontakt dobrego zamiennika. Brnij dalej w to swoje nie wiem co, albo napisz coś sensownego bo smród tylko siejesz
  21. hummel odpowiedział(a) na _Kris_ temat w E39
    Zgadzam się. Według mnie te wszystkie podróby zalatują chńszczyzno-korerańczyzną :mrgreen: i nie pasują do e39-no ale niektórzy uważają że odmładzają auto. Nie porównuj wiejskich gadżetów ,świecidełek i angel eysów tuningu do normalnych lamp, tyle że nie markowego producenta.Idziesz już z nurtem widzę więc daruj sobie te ironiczne tekciki. P.S Nie myj samochodu nie oryginalnym szamponem bo to wioską wali i każdy to rozpozna z daleka.
  22. hummel odpowiedział(a) na _Kris_ temat w E39
    A ja myślę że nie znalazłeś argumentu i jedyne co ci pozostało to jakiś odblask (?) i przez to skreślasz te reflektory
  23. hummel odpowiedział(a) na _Kris_ temat w E39
    Nie do końca wiem o jaki pasek chodzi ale faktycznie nic takiego nie mam
  24. hummel odpowiedział(a) na _Kris_ temat w E39
    Żarówki wymieniam w 10 sekund - przekręcam motylka wyjmuję wkład i wymieniam żarówkę - klik-klik banał. Wsteczny jak załączę w nocy doświetla idealnie widzę wszystko.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.