Treść opublikowana przez hummel
-
BMW 520 E39 + LPG czy Renault Laguna II 1.9 DCI lub 1.8 +LPG
A ja sie wypowiem na temat e39 za 10 tys.Wystarczy poszukać i mieć odrobinę szczęścia i odrobinę się znać aby wiedziec co się kupuje.Ja za swoja 520 96r dałem dyche i jest śliczna, auto 100 proc bezwypadkowe i co do śróbki w nominale.W kraju zrobiłem już 42 tys km i wszystkie wachacze są jeszcze oryginalne - wymieniłem tylko amory przód które też z resztą były oryginalne aluminiowe sachs.. (wpadłem w wyrwe i sam uszkodziłem ) Nie chwale się bo nie jestem głupi aby sie chwalić autem 17-letnim ale w 100 proc polecam
-
[BMW e39 523] coś stuka w komorze
U mnie też to jest, ciche ale równo co kilka sekund stuknie.Myślę że nie mamy się czym przejmować
-
Lampy polift zakup - na co zwrócić uwagę?
Witam , mam do kupienia w nie dużych pieniądzach lampy poliftowe.Mam pytanie na co zwrócić uwagę aby lampy były w wersji europejskiej ? jest jakiś napis na kloszu EU czy coś? Chodzi aby były oryginalne.Pytam jeszcze czy każde poliftowe na soczewce mają ringi?
-
Brak katalizatora - zbiór pytań i wątpliwości
Ja bez kata mam dźwięk poloneza 1.4 rovera, spalanie nie wzrosło.Na pewno ponownie wstawię katalizator
-
e39 520i uszkodzona podstawa filtra oleju?
Nikt nie miał z tym do czynienia ?
-
e39 520i uszkodzona podstawa filtra oleju?
Witam, po wymianie uszczelki pod podstawa filtra dalej cieknie więc dałem auto na reklamacje - diagnoza - proszę wymienić całą podstawę filtra oleju bo coś tam jest nie tak.Mam pytanie co się tam może w ogóle popsuć? Patrząc na zdjęcia na allegro to po prostu kawałek aluminium i wsadzona uszczelka - mam wrażenie że warsztat źle złożył uszczeklę i nie chce się przyznać.Miał ktoś z was taki przypadek aby konieczna była wymiana podstawy filtra? znalazłem tylko ten post ale ma za mało odpowiedzi viewtopic.php?f=72&t=113363
-
530 E39 ŁOŻYSKO PRZÓD
Thaded nie wiem czy prowokujesz czy masz ''ewenement'' , bo maxgear to największe gów..o na rynku, a w przypadku łożysk się nie oszczędza
-
(E39) 520i sedan tylne zawieszenie
Spoko ,myślałem że rekordowy przemyt kokainy się szykuje. Jam mam od 2 lat wachacze które już były w niej - na 99 proc oryginalne Zrobiłem już 40 tys w polsce ( warszawa i okolice) i jak na razie jeszcze jest ok,a wożę kable, dekodery modemy
-
Jak wylaczyc kontrolke srs e39 523 97
Dokładnie , zwykłe prowo ale piszcie dalej ;)
-
Jak wylaczyc kontrolke srs e39 523 97
.
-
Dosyć duże spalanie 523i m52b25
Odróżnij toczenie się ''bo tak lubię'' od toczenia się '' bo tak cierpię'' że mi spali i gapienie się na ekonomizer
-
Dosyć duże spalanie 523i m52b25
Silnik 2.5l, 1600 kg, 6 garów . Jaki sens jeździć do 2 tys obrotów, toczyć się jak wóz drabiniasty i liczyć paliwo co do kropelki :| Spalanie 12l /100 przy takim aucie jest i tak bardzo przyzwoitym wynikiem. Dla mnie to jest głupota tak jeździć , liczyć każdy kilometr i jeździć e39.Pomyłka przy wyborze auta
-
E39 528i zamiennik dwumasy
Dokładnie, do 2.0 sachs tarcza,docisk, łożysko w sklepie 350 dałem.Wymieniłem sam z czyjąś pomocą
-
E39 528i zamiennik dwumasy
Po co w ogóle chcesz to zrobić? jakie masz objawy
-
Lampy tylne do E39 Depo
Cichy525, ja nie donosze do moda :lol: nie ta szkoła wychowania, ale dodam że jeden mod awansował na swoje stanowisko konsekwentnie donosząc na mnie:) ups... bede miał bana
-
Lampy tylne do E39 Depo
Ale masz akurat te DEPO których ja osobiście bym nie założył :wink: za dużo chromu jak dla mnie
-
Lampy tylne do E39 Depo
Panowie to nie chat,rozumiem że sie lubicie ale piszcie sobie na PW
-
Lampy tylne do E39 Depo
A może te po lewej to to samo tylko 4 lata starsze i wypłowiały od słońca i niemycia :lol: ps. nie gniewaj sie :mrgreen:
-
Lampy tylne do E39 Depo
Cichy525 twoje DEPO to akurat trochę gołębiarskie :lol: Ja mam te klosze do ori lamp http://allegro.pl/klosze-szkla-lampy-bmw-e39-95-00-h7-h7-od-depo-i2918265953.html Zamiast polerować nowy klosz + jasny kierunek ( to jak kto woli )
-
e39 dlugośc przewodu plusowego?
Na allegro są wystawione całe ori przewody- zapytaj sprzedawcy o dokładną długość
-
Lampy tylne do E39 Depo
Ze śmiesznością krys32 chodziło mi to to zdanie. Żałosna jesteś, strugasz wielkiego prawilniaka a żadnego sensownego argumentu nie podałaś.Po prostu nie bo nie i chu.. aaa zapomniałem - nie ma odblasku :duh: Uczepiłes się akurat DEPO jak by innych zamienników nie było i wszystkie to goo..no,żarówki w nich się szybciej przepalają i w nich więcej prądu pobierają.Nawet byś nie odróżnił na pierwszy kontakt dobrego zamiennika. Brnij dalej w to swoje nie wiem co, albo napisz coś sensownego bo smród tylko siejesz
-
Lampy tylne do E39 Depo
Zgadzam się. Według mnie te wszystkie podróby zalatują chńszczyzno-korerańczyzną :mrgreen: i nie pasują do e39-no ale niektórzy uważają że odmładzają auto. Nie porównuj wiejskich gadżetów ,świecidełek i angel eysów tuningu do normalnych lamp, tyle że nie markowego producenta.Idziesz już z nurtem widzę więc daruj sobie te ironiczne tekciki. P.S Nie myj samochodu nie oryginalnym szamponem bo to wioską wali i każdy to rozpozna z daleka.
-
Lampy tylne do E39 Depo
A ja myślę że nie znalazłeś argumentu i jedyne co ci pozostało to jakiś odblask (?) i przez to skreślasz te reflektory
-
Lampy tylne do E39 Depo
Nie do końca wiem o jaki pasek chodzi ale faktycznie nic takiego nie mam
-
Lampy tylne do E39 Depo
Żarówki wymieniam w 10 sekund - przekręcam motylka wyjmuję wkład i wymieniam żarówkę - klik-klik banał. Wsteczny jak załączę w nocy doświetla idealnie widzę wszystko.