Treść opublikowana przez mikan
-
przesiadka z audi do bmw.
Ale porównując e60 535d z 545 albo 550 był pełen podziwu.
-
WBABG110X0ER40640 E36 328.
mikan odpowiedział(a) na griffe temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo ja standardowo ... chociaż tutaj wyjątkowo mało zdjęć, mimo że nie podziwiamy tylnej kanapy, to brak zdjęć przodu, który wiele najczęściej mówi. Są praktycznie dwa jednakowe zdjęcia przodu pod kątem który najrzadziej obrywa i zdjęcie tyłu. To zdecydowanie za mało i na pewno z premedytacją. Lusterka i kierunki ... to jak kto lubi.
-
e61 2008, C080443
mikan odpowiedział(a) na tofler temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzy okazji spytaj dlaczego zaślepki sprysków lakierował.
-
E60 530i 2006 Wrocław CM07782
mikan odpowiedział(a) na pawelmaja temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoim zdaniem to typowy handlarzyna, gdyby nie rozkodowany vin to bym stwierdził że to typowy bidny nic nie mający amerykanin. Mała navi, zwykły stołek i kiera na którą chce się puścić hafta. Dodatkowo zdjęcia ... sorry, żart jakiś jesienny chyba. I standard, zero widoku na lewą stronę kiery i lewą stronę fotela, za to jakże urzekający widok, pejzaż tylnej kanapy. Ja bym go olał bo poza silnikiem nie ma w nim nic ciekawego, typowy biedak z ukrytymi wadami pchany przez handlarza.
-
BMW E46 325i M-Pakiet
To wygłuszenie sobie skołuj lepiej bo średnio tak bez - 50zł kosztuje. Szkoda że brak xenonów.
-
[E46] Jaki kolor felg ?
Srebrny turas. Coś pomyślę nad zdjęciami ... brudnego samochodu.
-
[E46] Jaki kolor felg ?
Akurat ostatnio się tak złożyło, że przez miesiąc samochodu nie myłem a robiłem dynamiczne trasy. Padał deszcz, było słońce i w efekcie koła są dość zapylone - grafitowe czarne, mam stylingi 44 225 45 r17. Wygląda to fajnie.
-
E46 Pękające łączniki
Większa gleba to pojęcie względne, mało to osób wkłada gwinty albo mocno przód glebi. Może to być powodem, skoro już temat wałkowany nie raz w e36 i e46.
-
E46 Pękające łączniki
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=2&t=70783&start=0 Pierwszy z brzegu ...
-
M47 jak poprawić osiągi?
Ja już wiele razy pisałem ... nie ma dobrych 330d 204km. Zawsze coś jest nie ok. A 320d od zatrzęsienia ...
-
Woda pod siedzeniem pasażera z tyłu.
Ja nie mam pojęcia gdzie są, ale może na zrób to sam, będzie wskazane, może jeszcze e46 fanatics, inne fora + wujek google.
-
Woda pod siedzeniem pasażera z tyłu.
Ja miałem to samo w 3 letnim passacie, sam tego nie robiłem, ale z tego co tłumaczono to też coś w związku z liśćmi koło aku. Mokro było za fotelem kierowcy akurat.
-
e60 530d Ostrołęka WBANC71040B638175
mikan odpowiedział(a) na siwek330 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWiele osób na forum sugerowało, że opowieści frędzla od srebrnej grubymi nićmi szyte, a mimo to się na nią grzałeś. Co do czarnej, opisz ją trochę, bo przypuszczam że w ciemno nie kupowałeś. Ogólnie jeśli jest z nią wsio ok to gratuluje zakupu.
-
Opinie o zawieszeniu firmy Dassel
Ja lemfordera będę reklamował w Intercarsie, tzn tuleje wahacza z uchem, były od razu tak miękkie że można je było kciukami wyginać. Oczywiście przy hamowaniu jeden strzał w kierę. Masakra. Na tylne wahacze założyłem tez lmi, tuleję w progu. Nie wiem czy lmi się spie.... czy to przypadek jednostkowy.
-
320d Szarpanie przy zmianie biegu 1-3
Spoko, wspomniałem przecież co należy sprawdzić. U mnie większość jak wsiada z jakiś vs seatów i innych to kaleczy zmianę biegów nawet przez 2h albo dłużej aż się serce kraja. Może coś nie gra, nawet można spróbować odłączyć egr na początek, potem kompa podlączyć. Bmw, e46 ma specyficzny ten układ chyba, ja się przyzwyczaiłem.
-
320d Szarpanie przy zmianie biegu 1-3
To nie kwestia diesel benzyna. Mi przez pół godziny po przesiadce czy w mojej czy bliźniaczej kumpla też szarpało. Kwestia przyzwyczajenia.
-
e60 530d Ostrołęka WBANC71040B638175
mikan odpowiedział(a) na siwek330 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA że włoszka to nie zauważyłem, dziwne że lakier ma wszędzie taki sam - chyba ze dobrze zrobione, ale też zwrot "taki sam" nie znaczy że ori. Z włoch to nawet motorów się nie kupuje. Ale jak kto lubi.
-
320d Szarpanie przy zmianie biegu 1-3
Dlatego sugeruje sprawdzić po kolei stan sprzęgła, dwumasu, podłączyć pod kompa, korekcje wtrysków, może gdzieś gubi obroty ... Może też należysz do osób które długo przestawiają się "pod" inny samochód po jego zmianie. Jak masz okazję to przejedź się bliźniaczą sztuką, a w/w tak czy siak sprawdź.
-
e60 530d Ostrołęka WBANC71040B638175
mikan odpowiedział(a) na siwek330 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo to już w/g uznania, zrozumiałem że skoro takich ściem, kupujący ją wrzucił to zależy mu na mPakiecie. Dla mnie e60 bez mPaku nie wygląda, z zewnątrz w czerni jeszcze ujdzie z ładnym kołem, ale nie w środku bez mPaku. A dokładane ... są jakie są.
-
320d Szarpanie przy zmianie biegu 1-3
Jak niedługo go masz ? Podłącz pod kompa, sprawdź dwumas, stan sprzęgła - czy już były robione czy nie.
-
e60 530d Ostrołęka WBANC71040B638175
mikan odpowiedział(a) na siwek330 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrezes PKO, jakikolwiek prezes a nie "prezes" takim starym sztruclem nie będzie się bujał, chyba że m5 albo 6r6, a nie coś co nie jest nawet mPakietem. Zresztą wychodzi, że kupił peta, przeraża go robota i koszta i opycha. Poza tym, jak wierzyć w cokolwiek komuś, kto pisze że jest pełen mPak - poświadcza nieprawdę - na dzień dobry, to te jego faktury można w piecu spalić jak są takie jak ten pełen mPak. Ja bym odpuścił i poszukał czegoś, co z prawdziwego zdarzenia jest w mPakiecie.
-
E39 540 ŁÓDŹ VIN WBADJ51080BH20287
mikan odpowiedział(a) na ponti89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle dodajcie też, że w krajach skandynawskich wiele rzeczy by nie przeszło, a przechodzi u nas. Tyle, ze z części tych poczynań, które nam uchodzą na sucho jesteśmy zadowoleni o tyle z reszty już nie. A nie da się połowicznie. Jak ustawodawca zmieni prawo w kwestii liczników, oszustw i innych ( pewnie tego nie dożyje ) to poleci wszystko, zaczynając od prawek, pierdla i spraw karnych za prędkość do odholowywania fur z dołożonym xenonem. Już Sam-a nie zarejestrujesz a za prawko to się co chwilę próbują brać.
-
E46 330I Opinnie, przymiarka kupna
W sumie ... jeśli uparł się na 330i w e46 to bym szukał w reichu, mimo wszystko, ale na własną rękę, ewentualnie dołożył jak będzie potrzeba.
-
E46 330I Opinnie, przymiarka kupna
Porównałeś e46 w fajnym kolorze w shadow z e92 amerykaninem w chromie na bidnych kołach. viewtopic.php?f=158&t=183495&start=2040 - tu masz kozackie e92. Co do mocy, to chodziło mi o to że e92 3.0i/335i z góry ma lepsze czasy i jest młodsze a co za tym idzie, przypuszczalnie ma mniejszy przebieg itd. Co do nietrzymania mocy e 46 3.0i to takie same opinie są na temat przedliftowych e92, tyle że częściej na ich awaryjność i problemy z elektroniką, jak jest to trzeba by się przekonać. Samo wyłożenie 10 tyś E na e46, jest lekko szalone, pomijając opłaty. Oczywiście podoba mi się e46, dlatego też nie kupiłem biedaka peta e90 ale nienajtańszą e46, niestety 2.0d bo 3.0d jak nie było fajnych tak nie ma. Też istotne czy kupujący chce moc i przyśpieszenie czy wygląd rasowej e46. Zauważyć też trzeba, że w De albo gdzie indziej też można kupić i wtopić. Dodam tylko, ze osobiście trwam przy e46 z wątpliwościami podejścia do tematu swapu na 330d, bo lubię swoją sztukę. Gdybym miał wybrać teraz e90/2 to czy 3.0i/d lub 335i to bez 20 tyś E z De bym nie podchodził ... w Polsce bym temat szukania olał.
-
E46 330I Opinnie, przymiarka kupna
Sądzisz, że nierobiona 330i, najmniej mająca 9 lat, będzie trzymała moc ? Raczej słabo to widzę. Niestety klekoty w kwestii trzymania mocy i wpierdzielania oleju w modelu e46 wypadają jednak dużo lepiej, zwłaszcza jak porównywać 330d/330i a od tego jestem daleki bo znów się zacznie ... Co do faktu duszy, ok, e46 ma ale fajne 330i/d znaleźć e46 graniczy z cudem, a płacić 8 -10 tysi E za e46 + opłaty to lekko przesadzone. Dlatego sugerowałem wstrzymać się do konkretniejszych przyspieszeń e90/2 330i/335i