Skocz do zawartości

A co powiecie na to :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1594102

 

Jutro chyba podskoczę obejrzeć :P.

 

 

Eeee, ja wole czerwoną... :roll2: :roll2: :roll2:

 

:modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: :mrgreen:

Opublikowano

:shock:

Panowie, mistrzostwo Świata!!!

:modlitwa:

...tylko BMW
Opublikowano
Jednym słowem CUDO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa:
BIAŁA MOŻE WIECEJ :)
Opublikowano
piękna :!: i wygląda na wartą tych pieniędzy...tylko skąd je wziąć :roll:a może by tak jakaś zrzuta, powiedzmy 12 osób daje po 5 tys i jest już nasza, każdy mógłby sie nią cieszyć przez 1 miesiąc w roku, no i koszty utrzymania dzielimy na 12 :!: wiem wiem głupi pomysł...ale pomarzyć sobie można :mrgreen:
Opublikowano
ty wcale nie taki glupi :mrgreen: tylko kto by chcial miec to auto zima...
moje modele
Opublikowano
juz od dluzszego czasu slinie sie na nią...
Nordschleife... 20,8km w 9:38s
Opublikowano
zajefajna...... może zagadne żone i kredycik :norty:

 

Niestety nie dasz rady z kredytem. Maks 10 letnie auto. Ale mogę sprzedac swoja e30, ty swoją, ja do tego upchnę jeszcze moje C2 , razem bedzie ponad 40.000, wiec jeszcze sprzedamy po nerce (po jednej nam starczy) i mamy JĄ !! A pracujemy i tak obok siebie wiec bedziemy śmigać na zmianę :twisted2: :twisted2: :twisted2: :twisted2: :twisted2:

 

P.S. Zamen, kurka napisz mi wkoncu nr GG :mad2:

Opublikowano
poza kosztem zakupu pewnie dochodza jeszcze chore koszta eksploatacji :P
Opublikowano
poza kosztem zakupu pewnie dochodza jeszcze chore koszta eksploatacji :P

no co ty przecież to najoszczędniejsza z m-ek :D

Opublikowano
  • Autor
  • Członkowie klubu
Fajna fura jak podjadę i zrobię kilka zdjęć to wrzuce na forum, może jak głupa przyrżnę i będę udawał że jestem zainteresoawny to dadzą się przejechać :mrgreen:

Pozdrawiam

Rafał F.

Opublikowano

Panowie, już wiem czego sobie i wam oczywiście także będę zyczył w tym roku na swięta: nie zrowia, rozumu, urody czy pieniędzy, bo to załatwicie sobie sami, ale żebyście /żebyśmy/ mieli okazję zanim się zastarzejemy kupić takie cudo!

Feda, dzięki za wyszukanie tego cuda, fajnie na takie coś chociaż w necie popatrzeć /sam rzadko wertuje allegro/. "Stan pod każdym względem perfekcyjny, pełna dokumentacja, egzemplarz dla kolekcjonera." --poezja, lepsze od wszystkich naszych wieszczów.

 

PS: Przepraszam za OT, być moze dżentelmeni nie powinni w ten aposób rozmawiać, ale chciałbym podziękować Modowi za zamknięcie pewnego tematu :wink: wyrażam moje poparcie. siateX i plastiX w bmw :nienie:

jeśli Kolega posiadający 325ix chce zainwestować spory szmal w swoje autko niech doprowadzi swoje bmw do stanu z ogłoszenia o m3 z tego topiku ==>[stan pod każdym względem perfekcyjny, pełna dokumentacja, egzemplarz dla kolekcjonera.] i zapewni mu własciwą ekspoatację. z mojego pojęcia o bmw wynika że może być to "spora kasa" (którą chciał przecież wydać). pozdrawiam cie e30 325ix :cool2:

Opublikowano
poza kosztem zakupu pewnie dochodza jeszcze chore koszta eksploatacji :P

no co ty przecież to najoszczędniejsza z m-ek :D

 

bardziej mi chodzi o naprawe w razie awarii, nie chcialbym liczyc zer na paragonie :shock:

Opublikowano
  • Autor
  • Członkowie klubu
poza kosztem zakupu pewnie dochodza jeszcze chore koszta eksploatacji :P

no co ty przecież to najoszczędniejsza z m-ek :D

 

bardziej mi chodzi o naprawe w razie awarii, nie chcialbym liczyc zer na paragonie :shock:

 

Awarie awariami ale jaką by człowiek furorę robił :mrgreen:.

 

Tak się zastanawiałem, czemu ma taki mały silnik chodzi o pojemność :?:

Pozdrawiam

Rafał F.

Opublikowano
2300 to normalna pojemnosc dla e30 M3!
Nordschleife... 20,8km w 9:38s
Opublikowano

 

Tak się zastanawiałem, czemu ma taki mały silnik chodzi o pojemność :?:

 

mnie to też zawsze bardzo zastanawiało dlaczego bmw e30 m3 zdecydowało się na tak 'wyżyłowany' silnik nie dość że 2302 ccm to jeszcze 4 cyl :roll: no ale nie ma co narzekać jaki by ten silnik nie był to ma przecież 200 KM i na pewno świetnie sobie radzi z tymi 1165 kg

Opublikowano

 

Tak się zastanawiałem, czemu ma taki mały silnik chodzi o pojemność :?:

 

mnie to też zawsze bardzo zastanawiało dlaczego bmw e30 m3 zdecydowało się na tak 'wyżyłowany' silnik nie dość że 2302 ccm to jeszcze 4 cyl :roll: no ale nie ma co narzekać jaki by ten silnik nie był to ma przecież 200 KM i na pewno świetnie sobie radzi z tymi 1165 kg

 

"Mala" pojemnosc wynika z prostego faktu - silnik powstal przez obciecie dwoch cylindrow z 3,5-litrowej jednostki M635CSi (a moze to byl silnik z M1?) :8)

Opublikowano

 

Tak się zastanawiałem, czemu ma taki mały silnik chodzi o pojemność :?:

 

mnie to też zawsze bardzo zastanawiało dlaczego bmw e30 m3 zdecydowało się na tak 'wyżyłowany' silnik nie dość że 2302 ccm to jeszcze 4 cyl :roll: no ale nie ma co narzekać jaki by ten silnik nie był to ma przecież 200 KM i na pewno świetnie sobie radzi z tymi 1165 kg

 

Krótki, 4-cylindrowy silnik jest lzejszy od 6-cio. Dodatkowo można zastosować 16zaworową głowicę. Co za tym idzie można podnieść obroty silnika i w zwiazku z tym moc. Ale najważniejsza była masa i jej rozkład. Krótki, 4-cylindrowy silnik tuż przy scianie grodziowej dawał bardzo dobry rozkład masy, co za tym idzie i prowadzenie.

Do dzisiaj BMW stosuje w wyscigach jednostki 4-cylindrowe.

 

Temat o M3

Opublikowano

 

Kabrioletow M3 E30 powstalo 800 (gdzies tez widzialem, ze 799). Ale co do reszty informacji - respect :)

 

Poprawka - 786 sztuk :) I to chyba juz wartosc ostateczna. Wersji z zamknietym nadwoziem 17 970.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.