Skocz do zawartości

Sproxxy

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Sproxxy

  1. Sproxxy opublikował(a) temat w E46
    Mam kolejny problem tym razem z ciężko wchodzącym 5 biegiem. Cieżko jest przepchnąc lewarek w prawo. Psikałem wd pod meszkiem ale nic nie dało. Silnik M47
  2. Sproxxy odpowiedział(a) na BMW-ROBSON temat w E46
    jak można to naprawić?
  3. Sproxxy odpowiedział(a) na BMW-ROBSON temat w E46
    A gdy silnik nie pracuje i żaluzje są zamknięte, To oznacza uszkodzenie?
  4. Ja również nie obawiałbym się takiego przebiegu, sprawdź dokładnie ile możesz jeszcze jego stan i bierz. :cool2: lepiej mieć wiadome 330tyś niż łudzić się że 150 tyś km.
  5. Taka Pleksa to super sprawa. A co do oryginalnych osłon to musiałbym specjalnie jechać do aso i potem jeszcze je przerabiać :(
  6. Źle nie wygląda. Zawsze to zaoszczędzenie kasy. A jak wsadziłeś tam ten karton? :wink:
  7. Sam masz tak zrobione?
  8. tak. Sedan przed liftem. Może a ktoś namiary na taką listewkę?
  9. A czy ten styropian nie wpadnie do środka od pędu powietrza? Możesz kolego dać jakies foto?
  10. kolego kupiłeś przez internet? Mogę odkupić
  11. koledzy znacie może adres strony gdzie to można zamówić?
  12. Nie mam pdc, tylko sam zderzak od takiej wersji. NA allegro trzeba szukać całego zderzaka czy tylko tej listwy?
  13. Witam mam w tylnym zderzaku takie dziurki, myślę że powinny być w tym miejscu czujniki pdc. Czy jest jakaś opcja żeby to czymś zaślepić?
  14. Sproxxy odpowiedział(a) na Sproxxy temat w E46
    Sprawdzałem koło nie ma nigdzie pęknięcia trzyma się dobrze.
  15. Sproxxy odpowiedział(a) na Sproxxy temat w E46
    byłem w firmie zajmującej się tłumikami i naprawami układu wydechowego. Sam również byłem w kanale i łącznik wyglądał na cały.
  16. Sproxxy odpowiedział(a) na lele1122 temat w E46
    Zakupiłem Poduszki na aukcji tego użytkownika : http://allegro.pl/show_item.php?item=2043820424 Teraz obawiam się czy są oryginalne. Ktoś może kupował u niego?
  17. Sproxxy odpowiedział(a) na Sproxxy temat w E46
    łącznik mam zamontowany i jest w bardzo dobrym stanie. Mimo to trzęsie. Ale gdy wduszę hamulec przestaje
  18. Sproxxy odpowiedział(a) na vaaldus temat w E46
    Witam, Mam kolejny problem z autem i chciałbym zapytać Co może powodować ściąganie auta lewo przy hamowaniu?
  19. Sproxxy odpowiedział(a) na Sproxxy temat w E46
    I Jak po wymianie koła? Lepiej?
  20. Jeśli was to drodzy koledzy drażni to usunę, Przepraszam za wprowadzanie w błąd :(
  21. tak racja. Ale chodzilo o porównanie. Przy zimnym odpala tak samo.
  22. U mnie przy - 18 było tak samo jak dziś przy -5 http://www.youtube.com/watch?v=GqbM6d_pV4c&feature=youtu.be
  23. Sproxxy odpowiedział(a) na Sproxxy temat w E46
    ??
  24. Sproxxy odpowiedział(a) na moby85 temat w E46
    Nurtuje mnie dlaczego przy wciśniętym hamulcu auto nie wibruje?
  25. Sproxxy odpowiedział(a) na Sproxxy temat w E46
    nikt nie wie?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.