Treść opublikowana przez Sproxxy
-
320d Problem z 5 biegiem.
Mam kolejny problem tym razem z ciężko wchodzącym 5 biegiem. Cieżko jest przepchnąc lewarek w prawo. Psikałem wd pod meszkiem ale nic nie dało. Silnik M47
-
320d Żaluzja za chłodnicą
jak można to naprawić?
-
320d Żaluzja za chłodnicą
A gdy silnik nie pracuje i żaluzje są zamknięte, To oznacza uszkodzenie?
-
320d planuje zakup auto ma przejechane 330 tyś km
Ja również nie obawiałbym się takiego przebiegu, sprawdź dokładnie ile możesz jeszcze jego stan i bierz. :cool2: lepiej mieć wiadome 330tyś niż łudzić się że 150 tyś km.
-
320d jaki to nr części ? osłony zimowe na nerki
Taka Pleksa to super sprawa. A co do oryginalnych osłon to musiałbym specjalnie jechać do aso i potem jeszcze je przerabiać :(
-
320d jaki to nr części ? osłony zimowe na nerki
Źle nie wygląda. Zawsze to zaoszczędzenie kasy. A jak wsadziłeś tam ten karton? :wink:
-
320d jaki to nr części ? osłony zimowe na nerki
Sam masz tak zrobione?
-
320d czym zaślepić miejsca w zderzaku po czujnikach pdc?
tak. Sedan przed liftem. Może a ktoś namiary na taką listewkę?
-
320d jaki to nr części ? osłony zimowe na nerki
A czy ten styropian nie wpadnie do środka od pędu powietrza? Możesz kolego dać jakies foto?
-
320d jaki to nr części ? osłony zimowe na nerki
kolego kupiłeś przez internet? Mogę odkupić
-
320d jaki to nr części ? osłony zimowe na nerki
koledzy znacie może adres strony gdzie to można zamówić?
-
320d czym zaślepić miejsca w zderzaku po czujnikach pdc?
Nie mam pdc, tylko sam zderzak od takiej wersji. NA allegro trzeba szukać całego zderzaka czy tylko tej listwy?
-
320d czym zaślepić miejsca w zderzaku po czujnikach pdc?
Witam mam w tylnym zderzaku takie dziurki, myślę że powinny być w tym miejscu czujniki pdc. Czy jest jakaś opcja żeby to czymś zaślepić?
-
320D Trzęsie na biegu jałowym
Sprawdzałem koło nie ma nigdzie pęknięcia trzyma się dobrze.
-
320D Trzęsie na biegu jałowym
byłem w firmie zajmującej się tłumikami i naprawami układu wydechowego. Sam również byłem w kanale i łącznik wyglądał na cały.
-
320d Poduszki Silnika Lemforder
Zakupiłem Poduszki na aukcji tego użytkownika : http://allegro.pl/show_item.php?item=2043820424 Teraz obawiam się czy są oryginalne. Ktoś może kupował u niego?
-
320D Trzęsie na biegu jałowym
łącznik mam zamontowany i jest w bardzo dobrym stanie. Mimo to trzęsie. Ale gdy wduszę hamulec przestaje
-
Podczas hamowania ściąga auto.
Witam, Mam kolejny problem z autem i chciałbym zapytać Co może powodować ściąganie auta lewo przy hamowaniu?
-
320D Trzęsie na biegu jałowym
I Jak po wymianie koła? Lepiej?
-
320d -20'C czyli prawdziwy test dla Diesla
Jeśli was to drodzy koledzy drażni to usunę, Przepraszam za wprowadzanie w błąd :(
-
320d -20'C czyli prawdziwy test dla Diesla
tak racja. Ale chodzilo o porównanie. Przy zimnym odpala tak samo.
-
320d -20'C czyli prawdziwy test dla Diesla
U mnie przy - 18 było tak samo jak dziś przy -5 http://www.youtube.com/watch?v=GqbM6d_pV4c&feature=youtu.be
- 320D Trzęsie na biegu jałowym
-
320d - Dwumas czy kolo pasowe
Nurtuje mnie dlaczego przy wciśniętym hamulcu auto nie wibruje?
-
320D Trzęsie na biegu jałowym
nikt nie wie?