Treść opublikowana przez Sproxxy
-
320d Stukanie w kierownicy ( film ) cz.2
Bardzo dziękuje za podpowiedz. Wymienię wahacze i zobaczymy:) Dam znać czy pomogło.
-
320d Stukanie w kierownicy ( film ) cz.2
dzięki za odp. Właśnie mechanik z bosch servis stwierdził że oba wachacze mam na wykończeniu i auto na pewno na nich nie przejdzie przeglądu, Ale czy to może powodować stuki w kierownicy bo koszt wahaczy nie jest mały :(
-
320d Stukanie w kierownicy ( film ) cz.2
Czy "wyjechane" wahacze mogą przenosić stuk na kierownicę?
-
320d Stukanie w kierownicy ( film ) cz.2
Ok, wielkie dzięki.
-
320d Stukanie w kierownicy ( film ) cz.2
http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AL71&mospid=47634&btnr=32_1026&hg=32&fg=2 mógłbyś wskazać śrubę o ktorej mowiles?
-
320d Stukanie w kierownicy ( film ) cz.2
W końcu konkretna podpowiedz. Dziekuje. A czy mógłbys powiedziec cos blizej, gdzie szukac tej sruby?
-
320d Stukanie w kierownicy ( film ) cz.2
nic się nie dzieje, kompletnie nic nie słychac. Stuk jest podczas wolnej jazdy na dziurach lub gdy na postoju wykonuje krotkie ruchy lewo prawo:(
-
320d Stukanie w kierownicy ( film ) cz.2
Gdy silnik jest odpalony to też puka, jednak słabiej i nie słychać go na zewnątrz. Czy to może być wina maglownicy?
-
320d Stukanie w kierownicy ( film ) cz.2
-
-
320d Stukanie w kierownicy ( film ) cz.2
Jak?
-
320d Stukanie w kierownicy ( film ) cz.2
Tyle tu fachowców i nikt nie wie?
-
320d Stukanie w kierownicy ( film ) cz.2
chodzi o krzyżak? Wymieniłem
-
320d Stukanie w kierownicy ( film ) cz.2
Witam mam również problem z stukaniem kierownicy: http://youtu.be/hKVLF-nSxyA Na postoju jak i podczas jazdy na dziurach i kostce brukowej. Jednak nie wyczuwam luzu i auto nie "pływa" w koleinach. Czy jest możliwośc dokręcenia kolumny aby nie stukało?
-
320d - stukanie w kierownicy [+ film]
więc co dokręcił że wyeliminował stukanie?
-
320d Wymiana łożyska pod kierownicą e46
jakie to było pukanie? Mozesz opisac?
-
320d Stuki w okolicy kierownicy
jest łożysko które nasmarowałem smarem ale nadal coś puka...
-
320d Wymiana łożyska pod kierownicą e46
Wymieniłem krzyżak sprawdziłem wszystko, dziś nasmarowałem to łożysko smarem ale nadal coś puka
-
320d Wymiana łożyska pod kierownicą e46
Po prostu coś mi puka w okolicach kierownicy i szukam rozwiązania
-
320d Stuki w okolicy kierownicy
http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AL71&mospid=47634&btnr=32_0950&hg=32&fg=30 Tutaj nawet nie ma żadnego łożyska :(
-
320d Wymiana łożyska pod kierownicą e46
Czy wymieniał ktoś z was łożysko pod kierownicą? Jaki numer jest samego łożyska i jak się do tego zabrać?
- 320d Stuki w okolicy kierownicy
-
320d Stuki w okolicy kierownicy
wymieniłem. Puka nadal.
-
320d - Sprzęgacz obrotowy kolumny kierowniczej
wymieniłem sprzęgacz i żadnej poprawy nie ma.
-
Problem wrzuceniem biegu 3
Tutaj wklejam linka z zestawem naprawczym do tego problemu. Najgorsze jednak jest to że trzeba wyjąć skrzynie :( http://allegro.pl/kompletny-zestaw-naprawczy-5-biegu-bmw-e46-i2264809313.html
-
Problem wrzuceniem biegu 3
w e46 jest to błąd fabryczny. Trzeba wymienić tulejkę w skrzyni biegów. Mam to samo :( viewtopic.php?f=15&t=114951