Skocz do zawartości

Sproxxy

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Sproxxy

  1. Bardzo dziękuje za podpowiedz. Wymienię wahacze i zobaczymy:) Dam znać czy pomogło.
  2. dzięki za odp. Właśnie mechanik z bosch servis stwierdził że oba wachacze mam na wykończeniu i auto na pewno na nich nie przejdzie przeglądu, Ale czy to może powodować stuki w kierownicy bo koszt wahaczy nie jest mały :(
  3. Czy "wyjechane" wahacze mogą przenosić stuk na kierownicę?
  4. Ok, wielkie dzięki.
  5. http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AL71&mospid=47634&btnr=32_1026&hg=32&fg=2 mógłbyś wskazać śrubę o ktorej mowiles?
  6. W końcu konkretna podpowiedz. Dziekuje. A czy mógłbys powiedziec cos blizej, gdzie szukac tej sruby?
  7. nic się nie dzieje, kompletnie nic nie słychac. Stuk jest podczas wolnej jazdy na dziurach lub gdy na postoju wykonuje krotkie ruchy lewo prawo:(
  8. Gdy silnik jest odpalony to też puka, jednak słabiej i nie słychać go na zewnątrz. Czy to może być wina maglownicy?
  9. Tyle tu fachowców i nikt nie wie?
  10. chodzi o krzyżak? Wymieniłem
  11. Witam mam również problem z stukaniem kierownicy: http://youtu.be/hKVLF-nSxyA Na postoju jak i podczas jazdy na dziurach i kostce brukowej. Jednak nie wyczuwam luzu i auto nie "pływa" w koleinach. Czy jest możliwośc dokręcenia kolumny aby nie stukało?
  12. więc co dokręcił że wyeliminował stukanie?
  13. jakie to było pukanie? Mozesz opisac?
  14. Sproxxy odpowiedział(a) na Sproxxy temat w E46
    jest łożysko które nasmarowałem smarem ale nadal coś puka...
  15. Wymieniłem krzyżak sprawdziłem wszystko, dziś nasmarowałem to łożysko smarem ale nadal coś puka
  16. Po prostu coś mi puka w okolicach kierownicy i szukam rozwiązania
  17. Sproxxy odpowiedział(a) na Sproxxy temat w E46
    http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AL71&mospid=47634&btnr=32_0950&hg=32&fg=30 Tutaj nawet nie ma żadnego łożyska :(
  18. Czy wymieniał ktoś z was łożysko pod kierownicą? Jaki numer jest samego łożyska i jak się do tego zabrać?
  19. Sproxxy odpowiedział(a) na Sproxxy temat w E46
    ,
  20. Sproxxy odpowiedział(a) na Sproxxy temat w E46
    wymieniłem. Puka nadal.
  21. wymieniłem sprzęgacz i żadnej poprawy nie ma.
  22. Sproxxy odpowiedział(a) na bythomas1 temat w E46
    Tutaj wklejam linka z zestawem naprawczym do tego problemu. Najgorsze jednak jest to że trzeba wyjąć skrzynie :( http://allegro.pl/kompletny-zestaw-naprawczy-5-biegu-bmw-e46-i2264809313.html
  23. Sproxxy odpowiedział(a) na bythomas1 temat w E46
    w e46 jest to błąd fabryczny. Trzeba wymienić tulejkę w skrzyni biegów. Mam to samo :( viewtopic.php?f=15&t=114951

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.