Skocz do zawartości

gorus

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gorus

  1. każdą zdjętą głowice należy splanować!
  2. a skąd wiesz ze jest klejone? sprawdzałeś je? może akurat jest bezwypadkowe jak się podoba jechac ogladać, jechać do serwisu i niech sprawdzają.
  3. gorus odpowiedział(a) na gorus temat w E90, E91, E92, E93
    podziękował ślicznie :D
  4. gorus opublikował(a) temat w E90, E91, E92, E93
    chłopaki jak zdemontować listwy progowe zewnętrzne te lakierowane? muszę dać je do lakierowania bo mam po odzierane, ile może takie coś kosztować? :D
  5. musisz nie musisz jak chcesz wymienic na m pakietowe to chyba jaak wydasz te 200zł na łączniki to nie zbiedniejesz:)
  6. chociaż jeden na tym forum... chłopaki brak słów na was, rozwala mnie wasze podniecanie na temat silników M47 i N47, miałem w e90 N47 (gdzie auto sprzedałem jak miało 250tyś i nic nie było robione,prócz podstawowego serwisu) i miałem e91 M47( przy 295tyś korba wyszła bokiem), także nie przesadzajcie już tak. to nie era mercedesa który miał 250tyś to był dotarty. Co do problemu kolegi, zaczoł bym od najprostszych spraw, czyli od filtra oleju, kup np. z mana odpowiedni do niej, wał do szlifu nowe panewki ,zalać olej, i odrazu sprawdzić manometrem Ciśnienie oleju, być może ze pompa oleju nie wyrabia.
  7. jeśli nie ma synchronizacji to co należny zrobić?
  8. nikt nie pomoże?
  9. Panowie pomóżcie coś bo mecze się już 3 dni i nic z tego nie ma, mam taki błąd po podłaczeniu pod komputer CED4 CAN-BUS przewód transmisji danych z sterownika silnika - brak przesłania Auto nie odpala :( czy mogł bym prosić jakiś schemat czy coś gdzie idą kable od sterownika silnia do środka samochodu?
  10. auto juz zmieniłem i kupiłem E91 z 163km i motor padł:( jest to M47 , N47 ma 177km
  11. korbowód wyszedł bokiem ,dziura w bloku, potrzebuje gołego słupka , mam silnik od e46 150km osprzęt bede miał ze swojego wiec będzie pasować?
  12. czyli np od e46 silnik M47 będzie mi pasowa? korba mi wyszła bokiem w e91 i jutro mam jechać po silnik ale nie jestem pewien czy będzie pasował?
  13. tyle to wiem czymś pozatym? dokładnie chodzi mi czy blok i głowica jest taka sama?
  14. Panowie tak jak w temacie pomoże ktoś?
  15. gorus opublikował(a) temat w E90, E91, E92, E93
    Witam padł mi silnik, co zdążyłem sprawdzić nie idzie ruszyć wałem ani w prawo ani w lewo, czy jak rozrząd pójdzie to zablokuje wał? czy zatarł się?
  16. Panowie jestem zainteresowany bmw e91 WBAVU31085FJ36405 niestety ogłoszenia juz nie ma bo wygasło ale jest na sprzedaż. czy ktoś mogł by rozkodować?
  17. jest ktoś z okolic Wrocławia aby mógł mi w e90 taka operacje wykonać?
  18. jest ktoś z okolic wrocławia aby to aktywować?
  19. Witam, automaty tak nie maja! pierwsze co podepnij ja pod komputer...
  20. gorus odpowiedział(a) na gorus temat w Felgi i opony
    mógł bym się dowiedzieć jakie et powinny mieć felgi?
  21. gorus opublikował(a) temat w Zawieszenie i hamulce
    Witam, zamierzam zakupić na przód do mojej e90 tarcze hamulcowe, mam pytanie czy lepiej kupić zestaw firmy ate http://allegro.pl/ate-pdisc-tarcze-klocki-bmw-3-e90-1-e81-e87-wawa-i1429628758.html czy może lepiej firmy ZIMMERMANN http://allegro.pl/tarcze-ham-sport-bmw-1-e81-3-e90-e91-przod-330mm-i1397847889.html nawiercane + klocki tej firmy lub jakieś inne odpowiednie. Co polecacie? Pozdrawiam Kamil
  22. gorus odpowiedział(a) na gorus temat w E90, E91, E92, E93
    wybacz chodziło mi o e92, dzięki bardzo za pomoc.
  23. gorus odpowiedział(a) na gorus temat w E90, E91, E92, E93
    chce sprzedać bo zamierzam kupić e90;) pomoże ktoś?
  24. gorus opublikował(a) temat w E90, E91, E92, E93
    Witam, posiadam e90 z 2008r , auto zamierzam sprzedać , nie chce kogoś w błąd wprowadzić, jak mogę sprawdzić jakie mam wyposażenie?Pozdrawiam Kamil
  25. gorus opublikował(a) temat w Felgi i opony
    Witam, od 2 tygodni stałem sie posiadaczem BMW e90 320d 177km w automacie, auto kupiłem z Niemiec , ma założone 17" na zimówkach 225/45. Chciał bym kupić sobie felgi na lato. Czy 19" będzie dobrym rozwiązaniem? jakie felgi powinny mieć wymiary? najlepiej gdyby były to oryginały bmw. Czy może nie szaleć z 19" i kupić tylko opony na 17" które mam?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.