Treść opublikowana przez gorus
-
335i N54 bierze / ubywa olej
każdą zdjętą głowice należy splanować!
-
[F20] 118d M-Pakiet WBA1C11080E942085
gorus odpowiedział(a) na blurred temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaża skąd wiesz ze jest klejone? sprawdzałeś je? może akurat jest bezwypadkowe jak się podoba jechac ogladać, jechać do serwisu i niech sprawdzają.
-
listwy progowe e91
podziękował ślicznie :D
-
listwy progowe e91
chłopaki jak zdemontować listwy progowe zewnętrzne te lakierowane? muszę dać je do lakierowania bo mam po odzierane, ile może takie coś kosztować? :D
-
[e90 320d] Zawieszenie M a zwykłe - róznice
musisz nie musisz jak chcesz wymienic na m pakietowe to chyba jaak wydasz te 200zł na łączniki to nie zbiedniejesz:)
-
2.0D zatarty po remoncie
chociaż jeden na tym forum... chłopaki brak słów na was, rozwala mnie wasze podniecanie na temat silników M47 i N47, miałem w e90 N47 (gdzie auto sprzedałem jak miało 250tyś i nic nie było robione,prócz podstawowego serwisu) i miałem e91 M47( przy 295tyś korba wyszła bokiem), także nie przesadzajcie już tak. to nie era mercedesa który miał 250tyś to był dotarty. Co do problemu kolegi, zaczoł bym od najprostszych spraw, czyli od filtra oleju, kup np. z mana odpowiedni do niej, wał do szlifu nowe panewki ,zalać olej, i odrazu sprawdzić manometrem Ciśnienie oleju, być może ze pompa oleju nie wyrabia.
-
E92 N43 2.0i nie chce odpalić
jeśli nie ma synchronizacji to co należny zrobić?
-
brak komunikacji z komputerem e91
nikt nie pomoże?
-
brak komunikacji z komputerem e91
Panowie pomóżcie coś bo mecze się już 3 dni i nic z tego nie ma, mam taki błąd po podłaczeniu pod komputer CED4 CAN-BUS przewód transmisji danych z sterownika silnika - brak przesłania Auto nie odpala :( czy mogł bym prosić jakiś schemat czy coś gdzie idą kable od sterownika silnia do środka samochodu?
-
czym różni się silnik M47 150km od M47 163km
auto juz zmieniłem i kupiłem E91 z 163km i motor padł:( jest to M47 , N47 ma 177km
-
czym różni się silnik M47 150km od M47 163km
korbowód wyszedł bokiem ,dziura w bloku, potrzebuje gołego słupka , mam silnik od e46 150km osprzęt bede miał ze swojego wiec będzie pasować?
-
czym różni się silnik M47 150km od M47 163km
czyli np od e46 silnik M47 będzie mi pasowa? korba mi wyszła bokiem w e91 i jutro mam jechać po silnik ale nie jestem pewien czy będzie pasował?
-
czym różni się silnik M47 150km od M47 163km
tyle to wiem czymś pozatym? dokładnie chodzi mi czy blok i głowica jest taka sama?
-
czym różni się silnik M47 150km od M47 163km
Panowie tak jak w temacie pomoże ktoś?
-
silnik M47n e91
Witam padł mi silnik, co zdążyłem sprawdzić nie idzie ruszyć wałem ani w prawo ani w lewo, czy jak rozrząd pójdzie to zablokuje wał? czy zatarł się?
-
e91 WBAVU31085FJ36405
gorus opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPanowie jestem zainteresowany bmw e91 WBAVU31085FJ36405 niestety ogłoszenia juz nie ma bo wygasło ale jest na sprzedaż. czy ktoś mogł by rozkodować?
-
E90 Światła do jazdy dziennej
jest ktoś z okolic Wrocławia aby mógł mi w e90 taka operacje wykonać?
-
E90 Światła do jazdy dziennej
jest ktoś z okolic wrocławia aby to aktywować?
-
PDF Brak mocy automat 320d
Witam, automaty tak nie maja! pierwsze co podepnij ja pod komputer...
-
Jakie felgi e90 Lato?
mógł bym się dowiedzieć jakie et powinny mieć felgi?
-
Tarcze e90
Witam, zamierzam zakupić na przód do mojej e90 tarcze hamulcowe, mam pytanie czy lepiej kupić zestaw firmy ate http://allegro.pl/ate-pdisc-tarcze-klocki-bmw-3-e90-1-e81-e87-wawa-i1429628758.html czy może lepiej firmy ZIMMERMANN http://allegro.pl/tarcze-ham-sport-bmw-1-e81-3-e90-e91-przod-330mm-i1397847889.html nawiercane + klocki tej firmy lub jakieś inne odpowiednie. Co polecacie? Pozdrawiam Kamil
-
Wyposażenie?
wybacz chodziło mi o e92, dzięki bardzo za pomoc.
-
Wyposażenie?
chce sprzedać bo zamierzam kupić e90;) pomoże ktoś?
-
Wyposażenie?
Witam, posiadam e90 z 2008r , auto zamierzam sprzedać , nie chce kogoś w błąd wprowadzić, jak mogę sprawdzić jakie mam wyposażenie?Pozdrawiam Kamil
-
Jakie felgi e90 Lato?
Witam, od 2 tygodni stałem sie posiadaczem BMW e90 320d 177km w automacie, auto kupiłem z Niemiec , ma założone 17" na zimówkach 225/45. Chciał bym kupić sobie felgi na lato. Czy 19" będzie dobrym rozwiązaniem? jakie felgi powinny mieć wymiary? najlepiej gdyby były to oryginały bmw. Czy może nie szaleć z 19" i kupić tylko opony na 17" które mam?