Treść opublikowana przez sfinks311
-
E70 3.0d M pakiet prośba o dobór rozmiaru kół i opon na zimę
Mogą być takie same ale na 20 kolego to zima efekt jest jak na lodzie Opony wystarczy ,że założysz z rozmiarem z tabliczki i jest ok
-
Snap In Iphone SE do E92 - niska jakość dźwięku
Być moze tak to działa kolego niestety. Na Twoim miejscu pojechałbym do Sikory i im to pokazał.Niech się ustosunkują Kolega ma to tez tylko w innym aucie i mówi,ze różnicy nie widzi w jakości choć co dla jednego jest ok to dla drugiego już nie.Kwestia ucha :norty:
-
CCC Professional 2017
Ja mam z A1 ale i tak nie jest kompletna.Nie ma niektórych kawałków dróg samej A1 oraz kilku zjazdów.Dziwne to ale cóż....są jeszcze mapy Google
-
E83 X3 3.0 D Automat WBAPB51050WD41542
sfinks311 odpowiedział(a) na barti_m temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA już ktoś chyba pytał o to auto.....zobacz jak wygląda tunel środkowy
-
BMW X3 E83 brak otwierania pokrywy bagażnika
Właśnie nie ,bo może coś się rozkodowało i dlatego tak masz.I wtedy będzie bląd Moze miałeś padnięty aku albo odlączyłeś i wtedy padlo Tak na logikę to biorę ,bo innych pomysłów brak.
-
montaż logic 7
Tutaj masz kolegę od tego na forum memberlist.php?mode=viewprofile&u=60666 http://www.automelodia.pl/kontakt
-
BMW X3 E83 brak otwierania pokrywy bagażnika
A kto tam wie w czym żyjesz :norty: :norty: Podłącz auto pod kompa i zobacz czy masz jakiś błąd
-
BMW X3 E83 brak otwierania pokrywy bagażnika
A w ogóle kiedykolwiek mogłeś ??
-
[e60/e61] Spadki napięcia prawie do zera w INPA
To wina regulatora napięcia .Przerabiałem takie same objawy w dwóch autach
-
Ja podłączyć telefon do zestawu głosnomówiącego
Zobacz na reloem jakie miga być
-
Ja podłączyć telefon do zestawu głosnomówiącego
Cóż....musisz kupić moduł
-
Ja podłączyć telefon do zestawu głosnomówiącego
Masz BT po vinie kolego a jak wyszukujesz w telefonie po BT to nic nie widzi??
-
Kupno X5 pytani,rozterki,porównania.....
Benzyn jest malo kolego niestety. Niektórzy tutaj potwierdzą,iż bardzo ciężko kupić samochód w benzynie bo jest bardzo malo. Większość i tak jest z USA :mrgreen: a te pozostałe są słabiej wyposażone ect ect. Poza tym zebyś miał jasność to fajnego diesla też nie jest łatwo kupić :cry2: :cry2: :cry2:
-
Navi CCC i doposażenie w Idrive CIC (po lifcie)
Napisz do kolegi Zafi.Ma schematy zapewne
-
Adaptacja Gm 5L40E
To źle słyszałeś
-
E60 2004 Staszów WBANA51060B030443
sfinks311 odpowiedział(a) na przemque temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo no...ale handlarz nic o tym nie wie przecież :norty: :norty: :norty: :norty:
-
E53 3,0i problemy przeniesienia napedu.
Sprawdź sobie jeszcze na kompie czy masz jakieś błędy związane z napędem.Od tego bym zaczął Duzo jest aut z takimi uszkodzeniami w sprzedaży niestety.Nikt nie naprawia
-
E53 3,0i problemy przeniesienia napedu.
Raczej łożyska i łańcuch.Koło wyrzuci od razu choinkę na zegarach Wiesz.....to tylko gdybanie Nasze forumowe ale to wygląda jak naped nie mógł się zasprzęglić i w pewnym momencie łapie w koncu.Tyle teorii
-
E53 3,0i problemy przeniesienia napedu.
To bardziej wygląda na uszkodzenia skrzynki rozdzielacza napędu
-
F30 - felgi "oryginalne"?
I ja to rozumiem jak najbardziej .Nie znam tego sprzedawcy jednak tak jak napisałem.Zamówić za pobraniem z możliwością sprawdzenia i już.Mogły być spawane,malowane itp.Tego nie wiem a cena cóż.....widziałem różne ceny ori felg więc nic mnie nie dziwi
-
F30 - felgi "oryginalne"?
Bez sensu te dywagacje.Zadzwoniłem i zapytałem po prostu.Oryginał wg sprzedawcy .Można zamówić za pobraniem i sprawdzić w razie czego.Co tu gdybać.Przez ostatnich kilka lat kupowałem same używki ori i jakoś problemu nie było a tutaj zaraz teorie spiskowe macie.Jak się niepodoba w tematach sponsorowanych jest sprzedawca felg .Kupić tam inne niż ori i tyl.Lub nowe w ASO
-
F30 Możliwy brak czujnika światła?
To jednak autor ma swoje zdanie i .....nie kojarzy,zę swiatła mu się jednak same zapalają i gasną co sam stwierdził :cool2: :cool2: Podstawą dla niego jest vin .....a tam nie ma tego czujnika... :duh: :duh: :duh: Teoria spiskowa gotowa :mrgreen: :mrgreen:
-
jaki kabelek do podłączenia inpy e53 2003rok
To shit....nie kupuj tego.To co podałem wyzej jest o kilka klas lepsze i w zupelnosci wystarczy
-
E60 po nocy nie odpalił - coś z kluczykiem ? Anteną ?
Tak ale wczesniej podłącz komputer kolego
-
E60 po nocy nie odpalił - coś z kluczykiem ? Anteną ?
viewtopic.php?f=73&t=236271