Treść opublikowana przez sfinks311
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Patryk6176@ A nie zastanawia Ciebie dlaczego ktoś to wstawił do komisu ,który musi jeszcze zarobić ?? I dlaczego poprzedni właściciel nie naprawił tego skoro to pierdołka taka??
-
X5 E53 3.0d WBAFB7107LV68415 Korekta
sfinks311 odpowiedział(a) na Cezar_2000 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWytlumaczcie mi proszę jakim trzeba być idiotą aby cofać przebieg po rejestracji i przegladzie w PL.Widzę ,że sprzedawcy już żadnych granic nie mają a ich rozum wyjechał poza granice PL
-
Naprawa/regeneracja sprzęgła hydrokinetycznego (konwertera)
Masz rację kolego.Ich gwarancją równa się żadnej.Myślę ,że nikt nie próbował egzekeowac jej do tej pory z tego forum i ja tymi pseudozapisami jestem zaskoczony.Każdy rzecznik praw konsumenta byłby ,bo co innego nieuznanie reklamacji a co innego jeszcze brak wiedzy diametralnie na temat tych parametrów.Niezły wstyd dla specjalistycznego zakładu Z drugiej strony nie należy sugerować się tylko opiniami z neta.To nie powinna być wykladnia ani w sensie pozytywnym ani negatywnym.Trzeba też samemu myśleć choć wiem ,że błędów często nie ma się jak ustrzec
-
Bmw e70 4.8i WBAFE81049L097673
sfinks311 odpowiedział(a) na chudye-91 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDo opłat to jest przecież na bank A rocznik po handlarsku mu się nie pomylił ???
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
To mało powiedział.Śmiało rób
-
Naprawa/regeneracja sprzęgła hydrokinetycznego (konwertera)
To niech pokażą wytyczne skąd mają takie info Gwarancję jakąś na to dostałeś ??
-
Widzieliście kiedykolwiek coś takiego ?
Tym bardziej zapytaj w serwisie ,bo uszkodzili auto.
-
Widzieliście kiedykolwiek coś takiego ?
Zadaj pytania w serwisach.
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
Nie zrobi tego starym softem.Musi kompem robić dodatkowo.Jest uwalony eprom i tylko jego flesz a potem wgranie softu przyniesie efekt.To moje zdanie ale ja nie znam się. Z ciekawości zapytam ile powiedział za to ? A to że napęd jest ok to wiadomo i nie trzeba nic rozbierać aby to stwierdzić
-
X3 e83 2007 wgranie polskiego menu.
Moje pytanie było tylko z ciekawości a ona została zaspokojona:):)
-
X3 e83 2007 wgranie polskiego menu.
A nie prościej zrobić reset Inpą wgrać OEM a potem PL? Tak się nie da ??Pytam fachowców ,bo jestem ciekawy
-
Kabel iphone 6s - BMW F11 2011r.
Ale to zupełnie coś innego kolego.Inny system jakby.Zapytaj fachowców ,o których pisałem.Jestem pewien ,że dowiesz się od ręki.
-
Mycie felg - soda oczyszczona + kwasek cytrynowy
Tych opcji jest wiele.Osobiście kupuję płyn z Renaulta ,który oni stosują żadnej tam znanej marki
-
Mycie felg - soda oczyszczona + kwasek cytrynowy
Nie wiem co autor ma na myśli pisząc o myciu felg.Jeśli z kurzu to dla efektu i rozrywki można .Jeśli chcesz umyć np.osady z klocków to życzę powodzenia :)-)Ja to przerabiałem i szkoda czasu :)-)
-
Kabel iphone 6s - BMW F11 2011r.
To tylko dźwięk przesyła przecież.Wystarczy sprawdzić na reloem Zapytaj chłopaków z Bimmerretrofit czy w ogóle taka opcja istnieje,bo pierwsze słyszę
-
Auto nie otwiera się z pilota , nic nie działa
Napisałem Tobie co może być przyczyną.Bezpieczniki już odpadają a reszta ??
-
E39 - problem z Densionem, jak usunąć cd player?
Ten czarny to 500 S i dlatego nie działał ,bo nie jest do Twojego auta.Ten Blueway jest i dlatego śmiga.Już nie chce pytać gdzie kupowałaś ,bo pewnie tam gdzie wszyscy :):)
-
E70 3.0d M pakiet prośba o dobór rozmiaru kół i opon na zimę
No to X5 założyć bieznikowane to tak jakby samobójstwo chcieć popełnić ..... Generalnie wiele osób jeździ na takich oponach i spoko.....ale to inna klasa i masa auta....
-
Kubek termiczny BMW
Tak...aby się napić musisz wcisnąć znaczek BMW i tak samo jak chcesz zamknąć
-
Auto nie otwiera się z pilota , nic nie działa
To sprawdź bezpieczniki....Jezu....przecież od tego powinieneś zacząć jeśli nie działa nic Sprawdź także klemę pirotechniczna czy coś tam nie padło/luźne jest Może padał deszcz i są zalane moduły.....kurcze....trochę inwencji I podladuj ten akumulator po pierwsze
-
Auto nie otwiera się z pilota , nic nie działa
A próbowałeś odpalić na podpietym drugim aucie ? To że nowy to o niczym nie świadczy.Jeszcze coś mogło ukraść prąd i,bo nie przeszło w stan spoczynku po zgaszeniu auta
-
E70 3.0d M pakiet prośba o dobór rozmiaru kół i opon na zimę
Tu jeszcze jest trochę o tym viewtopic.php?f=84&t=230937
-
Auto nie otwiera się z pilota , nic nie działa
Padniety akumulator kolego.Podladuj i zobacz
-
Ladowanie akumulatora 2,0D
Parametry w normie.Jeszcze uzależnione jest to od tego co masz w aucie
-
Wyciekający płyn do spryskiwaczy E70
Aby mieć komfortowo dostęp musisz próg i błotnik poluzować.Te pompki często przeciekaja a ich jakość jest słaba niestety.Mi pod wpływem Sonaxa zimowego (oczywiście oryginał) tylko jakiś mocniejszy był padly dwie .Jedna po drugiej.