Treść opublikowana przez sfinks311
-
Jaki Laser w navi MK3 ?
Do Mk3 są kosmiczne ceny.Po odłączeniu całkowitym navi powinno wszystko zacząć działać.Musiałeś złe odłączyć
-
Jaki Laser w navi MK3 ?
Odłączyć navi wystarczy w bagażniku
-
Polskie menu BMW E60
Sam nie zrobisz kolego.Uwalisz nawigację i nawet sprzętu nie masz do tego.Będziesz w PL to umów się np z dziqskiem z forum i zrobi.Mapy są do pobrania samodzielnego w tym dziale i tylko to możesz sam zrobić
-
E70 3.0d M pakiet prośba o dobór rozmiaru kół i opon na zimę
Ja też śmigam na 18-tkach i to tylko dlatego ,że dostałem je z nowymi oponami i szkoda sprzedawać.Na zimę są ok.Lato 19-tki Mpakiet ale wymienię na 20 na kolejny sezon.Rozmiar opon wszędzie taki sam a nie różne I do 18-tek musisz kupić dystanse jeśli masz poszerzane blotniki .Przód min.5 a tył min.20-30 mm
-
BMW x3 3.0 VIN: WBAPA91000WA02536
sfinks311 odpowiedział(a) na michał0987 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie napinaj się :):) Wiele aut widziałem z takim wpisem i X był z tyłu lecz oznaczenia bocznego brak stąd moja opinia.Nie neguje ,że masz rację choć praktyka z X-ami moja bynajmniej jest inna zupełnie .
-
BMW x3 3.0 VIN: WBAPA91000WA02536
sfinks311 odpowiedział(a) na michał0987 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak ale silnika tylko
-
E61 3.0xd raz jedzie raz nie jedzie, czego to jest błąd ?
Sprawdź to zobaczysz.Chyba 15 pln to nie kasa .Gdybać nikt nie będzie ,bo to nie temat od oceny aut
-
X3 E83 oświetlanie tylnej kanapy .
Przecież masz wyżej napisane .....
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
Masz uwalony czytnik.Gdybyś poczytał ten temat już byś o tym wiedział.
-
BMW x3 3.0 VIN: WBAPA91000WA02536
sfinks311 odpowiedział(a) na michał0987 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBezwypadkowy.....no już to widzę a gdzie znaczek z tylej klapy???
-
Dyferencjał Tył do X5 E70
Dział giełda kolego
-
E61 3.0xd raz jedzie raz nie jedzie, czego to jest błąd ?
Tutaj historia za grosze https://www.bmwdecoder.com/ Dział od oceny aut : viewforum.php?f=44
-
BMW DVD HIGH 2016 MK4
Z tym gosciem rozmawiałem i też sciemnia.Nie ma zadnej mapy tylko kopię okładki :mad2: :mad2: :mad2:
-
montaż bluetooth
Bez rzezbienia bez USB mozesz to tylko wpiąć http://www.dension.com/automotive/products/car-multimedia-solutions/blueway-500 Z usb : https://www.car-tronic.pl/dension-gateway-500s-bt-bluetooth-audi-bmw-mercedes-porsche-single-fot-p4260 Ori instalacja to idzie przez całe auto z bagażnika kolego .Osobiscie nie bawiłem się w to tylko mam ten wynalazek Zeby bylo usb w oryginale musisz cała jednostkę navi wymienić na CIC lub NBT i koszt robi się naprawdę spory
-
4.4i czujnik absu
To zaczekaj jak mozesz ,bo to bez sensu jesli jednej mowi, ze ABS a drugi ,ze regulator napięcia
-
E61 3.0xd raz jedzie raz nie jedzie, czego to jest błąd ?
A sprawdziłaś choć historię??
-
E61 3.0xd raz jedzie raz nie jedzie, czego to jest błąd ?
Nie zawracasz ,bo od tego jest forum :mrgreen: :mrgreen: ale to moze być prosty problem typu uszkodzona zębatka w silniczku VTG ( koszt niewielki ) albo i bardziej złożony problem ale do tego już potrzeba diagnostyki i pewnych czynności Wyjęcie bezpiecznika ,odpięcie kabla dałoby jakiś obraz
-
4.4i czujnik absu
Bo pisałeś ,ze robiona była diagnoza i to czujnik ABS a teraz ,ze regulator napięcia. Czy ta diagnostyka jest faktycznie dobra ??
-
4.4i czujnik absu
Tak....w takim razie regulator przy alternatorze do wymiany i od razu szczotki wymień Hmm....tylko te objawy średnio pasują do napięcia
-
E61 3.0xd raz jedzie raz nie jedzie, czego to jest błąd ?
Też można choć nie mam pojęcia ,który to nr e E61
-
E61 3.0xd raz jedzie raz nie jedzie, czego to jest błąd ?
Kolego....VTG to silniczek skrzynki rozdzielacza napędu i o tym pisałem abyś odłączył ten kabel.Jasnowidzem nie jestem i pewnie takich tutaj nie ma a nikt nie odpowie na Twoje pytanie co jest przyczyną bez poczynionych pewnych kroków.Nawet nie masz jak odłączyć tego kabelka od sterownika a pytasz się czy to może być popsuta skrzynia biegów.No zastanów się jak to wygląda :):)
-
Spadek mocy e60 2.0 diesel
Diagnostyka kolego prawdę powie.Powodów może być mnóstwo a jasnowidzów brak :):)
-
E61 3.0xd raz jedzie raz nie jedzie, czego to jest błąd ?
Aby to ustalić wystarczy odłączyć kabelek od silniczka rozdzielacza napędu i jeśli auto pojedzie mimo palenia się kontrolek to wiadomo już co jest przyczyną Pisząc o wymianie skrzynki rozdzielacza chyba nie bardzo wiesz o czym mówisz :):) Odlacz ten kabel i napisz jaki efekt
-
x5 e53 3.0d 06rok kod awaryjny
Dokładnie.....zwykły kabelek i Inpa nawet na laptopie ,który masz.Nie musi być specjalny jakiś
-
4.4i czujnik absu
Oczywiście ,że wszystko razem musi działać.A jak inaczej komputer na sterować autem ???