Skocz do zawartości

miazgat0r

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miazgat0r

  1. Siemanko. Musze wymienić klocki a raczej ich resztke na jakies porzadne nowe. Mechanik mi doradza Ate Ceramic ,tylko czy zdają one egzamin? Bo to nowość i są prawie 2 razy droższe od zimmermanów np. Zimmerman-200zł, ATE Ceramic-370zł.... Co sądzicie? Pozdrawiam :cool2:
  2. Mi też podeślij: [email protected] Mi bardziej pasuja z wyglądu te co ja pokazałem 80mm. Tylko sie zastanawiam czy nie mają za duzej srednicy kielicha bo 60mm najmniejsza a ja mam 55mm...
  3. Wie ktoś??? Pozdrawiam :cool2:
  4. Siemanko. Podejdzie ta koncówka na rure o srednicy 55mm?? http://moto.allegro.pl/bmw-koncowka-nakladka-tlumika-chrom-wyprzedaz-53-i1777904633.html Tam jest niby 6x6 na aukcji , da sie na moja zalozyc i sruba skrecic czy rurak za cienki? PZDR!
  5. miazgat0r odpowiedział(a) na miazgat0r temat w E60, E61
    W niedziele sie za to wezme :norty: Skad i do czego sluzy ten bajer co pokazałeś? narazie zerwe emblemat plecionka i zobaczymy czy bedzie ślad jak tak to sie wtedy tym zajme :cool2:
  6. miazgat0r odpowiedział(a) na miazgat0r temat w E60, E61
    Heheh dzieki koledzy. Ale nie bedzie sladu swiezszego lakieru pod tym emblematem? robiliscie to czy czytaliscie? :norty:
  7. miazgat0r opublikował(a) temat w E60, E61
    Cześć. Powiedzcie mi czy da sie zerwac emblemat na tylniej klapie bez problemu i czy bedzie po nim slad? Ewentualnie czym mozna to zalatwić??? Pzdr!
  8. UP :D Panowie taka podejdzie pod zderzak mpakowy? i czy ta srednica kielicha bedzie okej, chyba za duza nie?:/ http://moto.allegro.pl/bmw-koncowka-nakladka-tlumika-chrom-wyprzedaz-53-i1777904633.html Pzdr!
  9. Heheh ja wlasnie widzialem ostatnio bume w naszym kolorze wlasnie z czarnymi listwami i grillem i wygladalo zajebiscie :norty: Z tym oklejanie to dales mi zajebisty pomysł , zawsze jak sie znudzi mozna zerwać :cool2:
  10. Witam. Mam zamiar przerobić listwy srebne wokół szyb i grilla na czarno. Planuje nawet sam to przemalowac bo mój kumpel to lakiernik i mówi że nie ma problemu. Co sądzicie na ten temat? Kolor auta to silbergrau w mpaku. Ciezko je zdemontowac ?
  11. miazgat0r odpowiedział(a) na miazgat0r temat w E60, E61
    Koledzy własnie wróciłem :norty: Oba świecą pięknie biało :cool2: Ten poczatek swiatlowodu w jedej był doslownie żółty w drugiej lekko. Efekt ekstra... Przecierałem papierem ściernym 375. Teraz lampe wyjmuje szybciej niz servis hahaha :mrgreen: Dzieki :cool2:
  12. miazgat0r odpowiedział(a) na miazgat0r temat w E60, E61
    Mozecie mi powiedziec dokladnie co mam zetrzec albo jakas fotke przeslac??? Byłbym wdzieczny :norty: Zaraz bede szedł wyjac znowu lampe to zrobie fotke i mi powiecie czy dobrze kombinuje... PZDR!
  13. miazgat0r odpowiedział(a) na miazgat0r temat w E60, E61
    Hmmm a nie zdrapie jakiegos cuda ktore powinno tam byc na tym styku??? Czy powinno miec kolor srebny? zastanawiam sie jak bym to zakleil jakims bialym kawałkiem "plastra" tylko sie moze stopic nie?
  14. miazgat0r odpowiedział(a) na miazgat0r temat w E60, E61
    Siemanko. Mam lampy przed liftem, buma z 2004r. Wiesz chyba jest tak jak mówisz, na styku leda i tej blaszki jest żółto a pod lampą biało :cry2: Jedna lampa swieci swietnie , a druga jak kupa :duh: Jest jakis sposob na przeczyszczenie? Te lampy są nierozbieralne...
  15. miazgat0r opublikował(a) temat w E60, E61
    Siemanko! Dziś zamontowałem sobie angel eyes led marker w mojej bumie. Problem z tym że w jedej wygląda fajnie (tak jak miało wyglądać, ringi świecą na biało) , zaś w drugiej na żółto... Podmieniałem żarówki bo myslalem ze to wina jednej z nich, ale okazuje sie ze po włożeniu swieci tak samo. Lampa z prawej żołto a z lewej tak jak chciałem czyli biało... Na tym styku (leda i mocowania) mam tjb. spekane te kółko może przez to, co sądzicie??? Troche mnie to irytuje jak jedno swieci elegancko na biało a drugie tak jak przed zmiana na ŻÓŁTO:( Jakies wskazówki? Czy lampa juz stara i zżółciały te ringi??? Najlepsze jest to ze jak spojrze pod lampe (ta w ktorej zle swieci) to jest biało ale ringi swiecą na żółto ehh :duh: Pozdrawiam! :cool2:
  16. miazgat0r odpowiedział(a) na miazgat0r temat w E60, E61
    U mnie wywiercanie w 2 miejscach praktycznie nie widoczne. Ma sie fach w ręku hahaha :norty:
  17. miazgat0r odpowiedział(a) na miazgat0r temat w E60, E61
    Hehe co miałem do stracenia jak parowała prze chuk... Teraz jest prawie idealnie ... Dobra wracając do ringów ledowych, które z allegro polecacie??? bo jutro chce jechac do wwa i kupic bo chce załozyc lampy gdyz potzrebuje samochodu:)
  18. miazgat0r odpowiedział(a) na miazgat0r temat w E60, E61
    Siemanko. Udało mi sie odparować 3/4 lampy :norty: Ale zeszło mi sie z tym długo , musiałem przewiercic tam gdzie pokazywałes i mniej wiecej na środku. Odrazu inaczej wygląda. Mając juz lampe na wierzchu jutro pofatyguje sie po ringi bo nie swieci mi jeden. Moze polecicie które z allegro sa godne uwagi??? Chciałbym jakies z tej serii białych markerów czy jakoś tak... Pozdrawiam!!!
  19. miazgat0r opublikował(a) temat w E60, E61
    Witam. Pytanei odnośnie navi, mam normalnie dvd z mapą itd. Działa ,tylko jest to NAVI "STRZAŁKOWA"... Wszystkie są takie business??? Dopiero PROF. jest taki 3D??? Ehhh irytuje mnie to :8)
  20. Dziekuje za wyjaśnienie:) Teraz jzu wiem ze nie mam hehe :8) Pozdrawiam! :cool2:
  21. miazgat0r odpowiedział(a) na miazgat0r temat w E60, E61
    Nom ale gdzie chciałbys upchnąć tak ową "wkładke"???
  22. No mowie ze z pilota mi sie nie składają wiec nie wiem czy mam... Normalnie ręką moge :norty:
  23. Witam ja mam e60 z 2003r. Moge tez odblokowac opcje skladanych lusterek??? pzodrawiam!
  24. miazgat0r odpowiedział(a) na miazgat0r temat w E60, E61
    Dzieki kolego! :norty: Pod skosem od dołu w gore tak? czy na odwrót? Jak wywierce i suszarką da rade? Mam na placu tira i sprezone powietrze w razie czego :lol: Wyjme ją w sobote bo u mnie pada codziennie ostatnio a musi byc ciepło na taki zabieg :cool2:
  25. miazgat0r odpowiedział(a) na miazgat0r temat w E60, E61
    No ja mam przed liftem 2003r. Masz moze foty ze swojego zabiegu przewiercania ? Chodzi mi o konkretne miejsce no i druga sprawa to co zrobiles poźniej z ta szczeliną? Narazie bym sprobował taki myk pozniej jak bedzie kasa to wymienie na poliftowe bo to i tak w planach miałem:P Pzdr! :cool2:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.