Treść opublikowana przez miazgat0r
-
e92 maglownica?
Jak ruszasz nim góra dół mam na myśli tym górnym bliżej kierownicy to jest stuk? Bo u mnie jest, to jest prawdopodobnie winowajcą ale na 100% bede wiedział jutro ok 16. Maczeq łobuzie :norty: jak jeździłeś 335i słyszałeś te pukania?
-
e92 maglownica?
Te stuki są za głośne, dziwne że tak z dnia na dzień dosłownie po jednej nocy. W zawieszeniu pomimo 19" nic nie pukało na nierównościach wszystko elegancko. Jutro sie umówiłem na podnośnik i zobaczymy co i jak. Pzdr!
-
e92 maglownica?
Witam, słuchajcie z dnia na dzień miałem dziś taki przypadek i pozostał, a mianowicie auto stało całą noc pod chmurką. Wsiadam rano odpalam czekam aż się trochę rozgrzeje i ruszam. Wyjeżdżając z bramy przy skrecaniu usłyszałem stuk, w miejscu jak robie szybkie ruchy kierownicą to stuka dosyć głośno, przede wszystkim przy szybkim ruchu w lewo w prawo natomiast prawie nic. Płynu jest OK nic nie jest zapocone. Ogólnie od jakiegoś czasu irytowało mnie to że kierownica chodzi dosyć ciężko, myślałem że to z racji 19" i szerokich opon. Jeśli będzie to maglownica to gdzie oddać do regeneracji? Problem dotyczy e92 335iA.
-
białe ringi w E70 wymiana żarówek
Widziałem właśnie tą firmę, bardziej skupiam się nad HBM ale cieżko znaleźć...
-
białe ringi w E70 wymiana żarówek
Koledzy podajcie namiar, gdzie moge kupić żarówki HBM krypton xenon albo GPT 8500k?
-
Led Markery 80W
Tak ringi jako DRL w e92 tylko takie były ;) A te: http://allegro.pl/ringi-led-160w-bmw-e90-e92-e60-e70-x5-x6-marker-h8-i4817848489.html tu jest mowa 2x 80w... co sądzisz? Na dobrą sprawę w dzień jeżdżę i tak najmniej przeważniej wieczór. Zależy mi na białej barwie
-
Led Markery 80W
Siemanko. Panowie czy te markery dają rade? http://allegro.pl/bmw-ringi-80-watt-led-marker-e87-e82-e92-e93-x5-x6-i4815186205.html W opisie jest że 2007r+ ja mam 2006.09 podejdą? Pytanie tylko czy będą wystarczająco jasne żeby jeździć na dziennych? Na filmiku jak widziałem na yt to świecą nieźle te 80w tylko nie wiadomo jakiej firmy były zakładane.
-
e92 s230 jaki rozmiar opon zimowych?
Przód ok, ale te tylnie felgi na 255 wystają na zimę bedzie to dramat... Wolałbym mieć ten rant ochronny opony jednak, a nie felge jaki rozmiar opony mogę zastosować ewentualnie?
-
e92 s230 jaki rozmiar opon zimowych?
Dzięki na ciebie zawsze można liczyć. Na ten sezon nie mogę sobie pozwolić na komplet zimowych alu, chcę kupić same opony na te 19', 335i używane jest weekendowo lub w tygodniu do upalania, więc lajt...
-
e92 s230 jaki rozmiar opon zimowych?
Witam. Panowie przemierzam się do zakupu zimowych opon do e92. Felgi s230 19', jakie opony zastosować nie chodzi mi o markę tylko rozmiar, obecnie na lato mam 235/35 przód i 255/30 tył. Przód jest okej lecz na tyle za wąska moim zdaniem. Czy na zimę mogę zapodać wyższy profil niż w setupie letnim?
-
Instalacja INPA / NCS / NFS / WINKFP ...
Ściągnąłem i zaintsalowałem inpe ea90x, nie wiem czy jest to najnowsza, ale obsługuje e92 i to cieszy :)
-
Instalacja INPA / NCS / NFS / WINKFP ...
Witam. Panowie wcześniej używałem INPY v647 i było wszystko okej na e60 2004r. Teraz mam e92 2007 ,ogarnąłem 10.0.2 ale mam problem podczas instalacji. Mianowicie tools instaluję sie elegancko, zaś później przy instalprog po wyborze update x2 zaczyna sie instalować zaś po chwili wyskakuje taki błąd "UNLHA32". Wie ktoś może o co chodzi? Próbowałem na 2 laptopach i to samo ;/
-
335i 2010r Gdynia Vin E248205
miazgat0r odpowiedział(a) na mikan temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA ja się wtrącę i jeśli chodzi o zrobione 335i czyli wydech,ic,program to jest szybsze ale od e92 m3 a nie e46 m3 :) Pzdr! :cool2:
-
335i 2010r Gdynia Vin E248205
miazgat0r odpowiedział(a) na mikan temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSztuka konkretna :) Turbo 1 na twinscrollu, po lifcie to właśnie zmienili zamiast 2 turbin dali 1. Egzemplarz wart zainteresowania :cool2:
-
BMW e 60 530i B002717 Milanówek
miazgat0r odpowiedział(a) na hipek721 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto mojego brata, drugiej takiej e60 będziesz szukał miesiącami, o ile taką znajdziesz. Kupiona od 320si z Kielc, w ASO janki wszystko cacy do dziś jeździ jak złoto :) Serwisowana na bieżąco, a co najważniejsze bezwypadkowa i z mega wypasem w środku.
-
E92 Jaki dystans do s230
a przód kolego?:) i jakie polecacie pomijając hry?
-
E92 Jaki dystans do s230
Witam. Panowie jaki dystans będzie idealny do e92 ze sportowym dostosowaniem zawiasu na styling 230? Opony przód 235 i tył 255.
-
e92 335i, Warszawa, WBAWB73567P033264
miazgat0r opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSiemanko. Co sądzicie o tym egzemplarzu? http://otomoto.pl/bmw-335-306km-pilna-sprzedaz-C32935917.html Dzwoniłem,ponoć robiony na bez gotówce w ASO lewy bok, wymieniony cały lewy element. Serwisowane w ASO, sprowadzone z USA jako bezwypadkowe.. Zastanawia mnie spasowanie z lewej strony( błotnik-maska).
-
e92 335i Radom, WBAWB73537P035277
miazgat0r odpowiedział(a) na miazgat0r temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJedynie czego sie dowiedziałem czytając na bezwypadkowy.net to to że tył dostał dosyć mocno. Niestety nie widzę żadnych zdjęć a jestem tam zalogowany. Może jest ktoś na forum kto widział te auto na żywo? W każdym razie pewnie trzeba będzie odpuścić :8)
-
e92 335i Radom, WBAWB73537P035277
miazgat0r odpowiedział(a) na miazgat0r temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOMG zapomniałem o najważniejszym :norty: http://allegro.pl/bmw-e92-335i-306km-rude-skory-bixenon-duza-navi-i4152748046.html
-
e92 335i Radom, WBAWB73537P035277
miazgat0r odpowiedział(a) na miazgat0r temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZaraz się biorę za lekturę, ale prośba żeby może ktoś sprawdził go w carfax?
-
e92 335i Radom, WBAWB73537P035277
miazgat0r opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam, co sądzicie panowie o tej 335i? Wiem że auto z USA więc jestem ciekawy jak wyglądała przed zaokrętowaniem... Cena też jakaś niska, ale trzeba wziąć pod uwagę że to amerykanka. http://allegro.pl/bmw-e92-335i-306km-rude-skory-bixenon-duza-navi-i4152748046.html Pozdrawiam i dzięki z góry :cool2:
-
e92 335i Tarnowo Podgórne WBAWB73557P024524
miazgat0r odpowiedział(a) na miazgat0r temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak nie ma, zderzak jakiś tam wisi :norty:
-
e92 335i Tarnowo Podgórne WBAWB73557P024524
miazgat0r odpowiedział(a) na miazgat0r temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPiękna :) Gość powiedział że auto pochodzi z DE... Masakra, koledzy z forum piszcie do mnie jak macie jakąś 335i na sell plz ! :8) Dzieki za zdjęcia, malusi zajączek był :norty:
-
e92 335i Tarnowo Podgórne WBAWB73557P024524
miazgat0r opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam. Ktoś widział może tą e92? VIN : WBAWB73557P024524 http://allegro.pl/bmw-e92-335-i-306-km-manual-coupe-m-pakiet-zamiana-i4038531949.html Ponoć malowane drzwi i błotnik - stłuczka delikatna i zderzak wymieniony do "kitajec" wyskoczył.