Skocz do zawartości

miazgat0r

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miazgat0r

  1. miazgat0r odpowiedział(a) na miazgat0r temat w E60, E61
    Hmm brewki miałeś kolego na mysli chyba cała lampe;P A dajmy na to ze zalatwiłbym sobie od poliftowej komplet, musze cos zmieniac w module swiateł itd czy beda smigac poprostu PLUG AND PLAY ?:) Chodzi mi po glowie jeszcze to rozwiercenie, bo bardzo mnie irytuje to zaparowanie...
  2. miazgat0r opublikował(a) temat w E60, E61
    Witam. Mam problem jak w temacie. W lewej lampie zaparowała mi sama brewka oraz lewy halogen zderzak m-pakiet. Jest sposob jakis oporcz kupna nowej lampy? :norty: Już probowałem suszarką ale nic nie daje, nie ma żadnego odpowietrzacza do brewki, jest tylko do lampy. Zresztą widziałem już nie jedną e60 z takim samym problemem... Myślałem nad minimalnym rozwierceniem wysuszeniem suszarką i zaklejeniem tej minimalnej dziurki, co wy na to??? Co do halogenu jak by ktoś mógł to niech porzuci pomysł. Pozdrawiam! :cool2:
  3. Są Lemfordera po 380zł... Dlatego zakupiłem dwa Meyle dużo tansze a moze nie bedzie takiej tragedi ,wyglądają na solidne :cool2:
  4. No tak ale pare czyli DOLNY L+P czy , DOLNY+GORNY Lewy?:P No pare mozna zrozumiec dwojako:)
  5. miazgat0r opublikował(a) temat w E60, E61
    Witam. Jak samemu sie dostac do wirnika aby zbadac jego stan jaki ma luz??? Pzdr!
  6. No tak myślałem ze to ten własnie, juz sie dowiedziałem lemforder ok 300zł. Ale dajmy na to ze drugi wachacz jest w dobrym stanie to tez musze wymienic? Lewa strona cala oba wymienione niedawno sa w bdb stanie.. Bo koncowki+drazki to wiadomo para.. Pzdr:)
  7. miazgat0r opublikował(a) temat w E60, E61
    Cześć. Byłem dzis na stacji diagnostycznej bo zaczelo mi cos pukac z prawej strony oraz minilanie z lewej ich opinia: 1.Lewy drązek kier. do wymiany 2.Prawy wahacz "PROSTY" do wymiany ??? Ile kosztuje mniej wiecej i ktory to jest?? Ten krótszy dolny? (poprzeczny) :norty: Ps. Co do drążka to wiadomo ze razem z końcówka, tylko pytanie czy prawy tez wymienic odrazu???
  8. Takiej szukam własnie, jutro zmierze jaką srednice ma standardowa rura. Dzieki BTW :cool2:
  9. Siemanko. Prośba: WBANC71020B137592 Dziekuje i pozdrawiam :cool2:
  10. miazgat0r odpowiedział(a) na miazgat0r temat w E60, E61
    No juz pobieram jakąś mape 2011 EU ,zobaczymy :norty: Pzdr!
  11. miazgat0r opublikował(a) temat w E60, E61
    Cześć. Powiedzcie mi bo mam navi bussines u siebie w e60 ,ale nie mam płyty o którą prosi przy uruchamianiu navi? Co w tym wypadku? Pozdrawiam
  12. Filtry i olej wymieniony , ale auto nadal przymula :x Cos mi sie wydaje ze to turbo może już nadaje sie do regeneracji juz sam nie wiem, bede musiał podjechać do mechaniora. Jedyne czego nie wymieniłem to odma ale to chyba nie wplywa na mój problem z mocą...?
  13. miazgat0r odpowiedział(a) na miazgat0r temat w E60, E61
    Wkońcu zalałem xcleana 5w40 , auto dużo cieszej chodzi! I lepiej przyspiesza poprzez wymiane filtru powietrza,był poprostu tak zasyfiony że szok!
  14. miazgat0r odpowiedział(a) na miazgat0r temat w E60, E61
    No ja sie biore jutro za wymiane na 5w30 motul xcleana i wszystkich filtrów. Pzdr!
  15. Tylko cena obu ok 500zł mnie przeraża :shock: Coś za coś, jak by ktoś ewentualnie znalazł podobne to niech da mi znać. :8) Pozdrawiam
  16. Paul własnie takiej końcówki szukam! Czekam na namiary :norty: Tylko to jest chyba 70mm nie?
  17. Koledze pasują te owalne bo nie ma mpaq, dla mnie wygladaja super tylko trza by było jeszcze je wyrównać :norty: Ja mam mpaq wiec szukam scietych do dołu , takie wygaldaja bardzo fajnie pod ten zderzak. Dosłownie nie moge juz patrzeć na ten tłumik zakrecony w dół u siebie :mad2: Moze ktos zaproponuje cos fajnego scietego 80mm??? Pzdr!
  18. miazgat0r odpowiedział(a) na miazgat0r temat w E60, E61
    Ja wleje 5w40 Motula xclean i chuk :norty: Co do filtrów to zakupiłem u kolegi wszystkie 4 filtry mann'a. Powiedzcie mi bo zamierzam sam wymienic olej i co do filtra paliwa to nie bede miał jakiś wiekszych problemów? Pzdr!
  19. Czubi całkiem fajnie :cool2: Ja szukam ścietych, kolego ty mówiłeś ze masz u siebie w 535d takie, to są seryjne czy sam montowałeś? Pzdr!
  20. miazgat0r odpowiedział(a) na miazgat0r temat w E60, E61
    A nie lepiej 5w40? Z tego co sie dowiedziałem a dokladnie 5w40 Motul X-clean jest najlepszy, dlatego chcialbym poznac opinie innych userów 530d :cool2: Chciałbym dodać że nie wiem jaki olej miało auto zalane wczesniej bo dopiero co kupilem a chce wymienic , a druczka z nazwa i kiedy był wymieniany nie posiadam niestety :( Pozdrawiam!
  21. miazgat0r opublikował(a) temat w E60, E61
    Witam. Jutro chciałbym zakupić olej tylko nie wiem do końca jaki konkretnie? Ludzie mówią żeby odpuscic castrola i zastanowic sie lepiej nad VALVOLINE albo MOTUL. Jaki wy polecacie dokladnie do mojego motoru??? Pozdrawiam :norty:
  22. no widziałem kolego, czekam na efekt końcowy :cool2: tylko ja mam dwururke wiec taka nie wchodzi w gre szukam raczej scietej z gory do dołu :norty:
  23. Czekam dalej na jakies propozycje co do końcówki ,najlepiej 80 srednicy. Moze ktos ma na aucie juz ,jesli tak to niech wrzuci fote :norty:
  24. Tak jutro zrobie :cool2:
  25. Mam kompa i kabel, powiedz mi w INPIE sprawdze to sam jakoś?? znasz sie???

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.