Treść opublikowana przez miazgat0r
-
e60 530d jaka końcówka tłumika
70 wedlug mnie jest za mała , trzeba poszukać dwóch równych 80 :lol:
-
e60 530d przerywanie mocy przy wciskaniu gazu
Zamówiłem motula 5w40 od kolegi "BERLIN" :norty: Ej a te przerywanie mocy moze byc spowodowane przez turbine? bo jest tak ze do 3000 jest takie przez chwile ladnie rypniecie w fotel a pozniej jest slabiej bynajmniej mam takie odczucie... :( Moze pod kompa i jakos podczas jazdy go sprawdzic co??? wyjdzie wtedy cos???
-
e60 530d jaka końcówka tłumika
Twoja buma jest po lifcie :cool2: moja przed ,chyba ze lampy masz zmienione :8) Powiem tak dla mnie osobiscie troche ciut przy duże te końcówki chyba 70 beda lepsiejsze ale to mowie rzecz gustu. ps. mamy takie same bumy na zewnatrz oprcz tylnich lamp :P
-
e60 530d jaka końcówka tłumika
fajna ta co pokazałeś kwestia tego typu czy 2 obok siebie sie zmieszcza oraz w ktorym miejscu wyciac tlumik zeby nie wystawały w huk..
-
e60 530d jaka końcówka tłumika
skovroon mam bardzo podobna bume do twojej sadzac po avatarze :P pokaż jaka ty masz bo mam ten sam kolor i mpakiet pzdr! :cool2:
-
e60 530d przerywanie mocy przy wciskaniu gazu
Odma droga w tym motorze? bo pamietam wymieniałem kiedys w mojej byłej 328i i troche kosztowała bo do tego było tez z 5 węży, tu jest podobnie??? jaki olej polecasz?
-
e60 530d jaka końcówka tłumika
Siemanko :D Powiedzcie mi jaka koncowka prosta do 530d pasuje fajnie? Bo mam tlumik koncowy zakrecony niestety a chciałbym zmienic na proste 2 rurki, nie chce festynu jakiegos czy tez robiacego wrazenie jak bym miał z 4.5i pod maską tylko spokojna jakas godna polecenia. Pomozecie? :norty: pzdr!
-
e60 530d przerywanie mocy przy wciskaniu gazu
hehe :D chodzi chodzi cicho i fajno :8) Teraz tylko kwestia tego przerwania mocy, moze byc to spowodowane filtrami? bo moje sa zdecydowanie do wymiany.. Czy przyczyny szukac w zupelnie czyms innym "turbo"? Jak fachowcy z zakładu specjalizujacego sie tylko BMW bo zbadaniu powiedzieli ze silnikowo jest wsyztsko okej delikatny luz osiowy na turbo reszta spoko. hmmm :?:
-
e60 530d przerywanie mocy przy wciskaniu gazu
Dzieki guzior :D W przyszły weekend zabieram sie za sprawdzenie stanu klapek i ewentualne ich usunięcie. Sadze ze u mnie zadna nie wpadła bo motor ładnie rowno pracuje. Bardziej mnie zastanawia te przerywanie mocy w okolicach 3000obr/min przy przyspieszaniu. Czy jest mozliwe ze na wlaczonej kontroli poprostu sam gaz odpuszcza by nie zerwac trakcji ale w tym czasie kontrolka od niej sie nie pokazuje? Musze sprawdzic dzis na kompletnie wylaczonej :twisted: Bo szczerze mówiąc to narazie zrobilem tym autem 400km :cool2:
-
e60 530d przerywanie mocy przy wciskaniu gazu
Podłaczałem dziś wyskoczył mi błąd: świeca na 1 cylindrze (chyba szkoda wymieniac specjalnie 1 nie? lepiej na zime wymienic komplet?) oraz wtryskiwacz na 1 cylindrze miał odrobine zawyżoną wartość. A tak to reszta jest okej. Wiem ze mam minimalny luz osiowy na turbinie ale pionowy wiec ponoc jeszcze nie jest zle. Moze filtry bo nie wymieniane dawno? Powiedzcie mi bo kupiłem niedawno wlasnie to auto i chce sie dobrac do kolektora ssącego mam nadzieje ze tam wsyztskie klapki na miejscu, ciezko zdemontowac? Pzdr
-
e60 530d przerywanie mocy przy wciskaniu gazu
Cześć. Mam czasem mały problem jak chce szybciej pojechac i wcisne do oporu gaz na 3 biegu to tak jak by auto czasem mialo odciecie i po chwili dalej idzie dobrze. Zas jak wciskam z wyczuciem w punkcie 3/4 jest okej... Wiecie co to moze być??? :duh: Pozdrawiam!
-
BMW E60 530D - stuki przy gaszeniu...
Kolega ma tak samo i nei wie co to moze być??? Wymienił sprzegło i dwumase po zimie czyli kilka miesiecy temu bo mial juz rozklekotane, wszytsko pieknie ale przy gaszeniu auta jest stuk??? Co to moze byc?? Jakis kolega napisal ze klapa gaszaca, gdzie sie najduje i czy to powazne???
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Siemanko po raz drugi dzisiaj:) Prosze o rozkodowanie a zarazem dziekuje za poprzednie :norty: WBANC71010B145781 Pzdr! :cool2:
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Cześć. Prośba o rozkodowanie: WBABV91030PJ86246 Pozdrawiam i dziekuje z góry ! :cool2:
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Witam:) Prośba o rozkodowanie VIN WBABV91050PJ85664 Pozdrawiam :cool2:
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Witam :) Prośba o rozkodowanie: WBABV91030PJ83248 Pozdrawiam i dziekuje z góry :cool2:
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Cześć:) Prosiłbym o rozkodowanie: WBAED91030FX53402 Dziekuje z góry :cool2:
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Witam :) Prośba o rozkodowanie :cool2: Mam nadzieje ze to juz ostatnie podejście, jak po vinie nie wyjda zadne kwiatki to kupuje :norty: WBABV91080PJ85531 Pozdrawiam :cool2:
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Witam. Wielka prośba :mrgreen: WBABV91010PJ89890 Pozdrawiam! :cool2:
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Witam. Prośba o sprawdzenie WBABV91090PJ85036 Pzdr :cool2:
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Siemanko. Prośba jak zwykle :norty: WBABV91080PJ83536 pzdr :cool2:
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Dzieki wielkie Kolego , bardzo szybko działasz :cool2: pozdrawiam!
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Witam. Prośba ogromna o rozkodowanie 330cd :D nr VIN: WBABV91030PJ87168 Pozdrawiam!
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Witam:) Prośba wielka: WBABV91000PJ91338 Pozdrawiam!
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Dzieki wielkie !!:) Pozdrawiam