Treść opublikowana przez miazgat0r
-
BMW E91 2007r 335d WBAVS91040KZ86668 Nowogrodziec Korekta
miazgat0r odpowiedział(a) na erp71 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo nie lampy LCI po pierwsze tylko jakieś chińskie led, po drugie musi to być padło za taki pieniądz... Niedawno sprowadzałem dla siebie e91 335d i wiem ile kosztują te auta w DE w dobrym stanie :8)
-
Truskawa - E92 335is 452KM 623NM Stage 2+
M3 to dostanie lanie od truskawy i to porządne :cool2:
-
Truskawa - E92 335is 452KM 623NM Stage 2+
W swojej byłej 335i na suchym nie miałem trakcji do 130km/h, ale to wina opon :8) Jestem w szoku że wypluło tyle naprawdę. Nie wiem czy jest jakaś bardziej porobiona 335i na tym forum
-
Truskawa - E92 335is 452KM 623NM Stage 2+
Widziałem już na FB TC ! Graty wynik mega jak na seryjne turbo! Teraz życzę Ci powodzenia z trakcją :norty:
-
e90 335d Vaporr
Z tym, że wszystkie 335d w standardzie miały sportowy zawias to nie wiedziałem. Na pewno niżej siedzi na S704A M Sports suspension tak jak u mnie. Miałem 335i e92 ze sportowym zawiasem i był większy prześwit niż teraz w 335d w mpaku. Lusterka zostaw te co masz wyglądają o niebo lepiej :cool2:
-
e90 335d Vaporr
Dobrze siadło :cool2: Masz sportowy zawias?, bo u mnie na 17 jest taki prześwit jak u ciebie na 19. podsufitka robi robotę
-
335d-330d - jak szybko temp silnika osiaga 90*C?? Termostat
Termostaty wymienione, wreszcie temperatura ok 92 stopni i spalanie ok 9 litrów :D
-
335d-330d - jak szybko temp silnika osiaga 90*C?? Termostat
Właśnie jadę do ASO po komplet, żeby 2 razy nie krążyć. Wymienię i będzie z bani, spalanie jest irytujące 13l, a u kumpla 10.4
-
335d-330d - jak szybko temp silnika osiaga 90*C?? Termostat
Wolałbym wymienić ten mniejszy bo to chwila roboty :norty: z dużym już jest trochę zabawy. Zaraz podjadę do ASO i kupie ten od EGRu, jak nie pomoże to dopiero kupie ten drugi.
-
335d-330d - jak szybko temp silnika osiaga 90*C?? Termostat
Cześć, jest sposób na zdiagnozowanie który termostat jest uszkodzony? Moja beti nie trzyma 90 stopni dochodzi w mieście do 72, przez to spalanie jest większe. Jeśli zamawiać to tylko oryginał?
-
E92 335i USA WBAWB73547PV83031 Warszawa
miazgat0r odpowiedział(a) na yero temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPóźniej obczaiłem że to nie to auto, nie kasowałem postów sorry za gafe :duh: cyferki w vinie popiepszyłem :D
-
E92 335i USA WBAWB73547PV83031 Warszawa
miazgat0r odpowiedział(a) na yero temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo w takim razie musiała być kolejna przygoda, bo jak sprawdzałem 1.5 roku temu to szpachli na drzwiach nie było. Daj znać i pochwal sie tym drugim egzemplarzem w razie czego :8)
-
E92 335i USA WBAWB73547PV83031 Warszawa
miazgat0r odpowiedział(a) na yero temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSiema, ja oglądałem te auto 1.5 roku temu. Jest po 2 przygodach w polsce, nawet zdjęcia były wrzucane. Robione w ASO więc jest historia, ogólnie całe auto nie wyglądało najgorzej jak byłem na oględzinach. Troche zaniedbany w środku jak na taki przebieg. Błotnik przedni pęknięty był, przeleciałem całe miernikiem i drmatu nie było tylko tylny błotniks ie nie zgadzał reszta okej. Jestem ciekawy czy to ten sam co loona wstawił z czarną tapicerką, teraz ma paskudną szarą :/ Z tego co pamiętam to wymienione w ASO były amortyzatory, zwrotnica, miska i olej w skrzyni, klocki tarcze.
-
e92 n54 błąd INPA, wypadanie zapłonu
Ogarnąłem winna była cewka, wymieniłem komplet żeby mieć z głowy, pozdrawiam :cool2:
-
e92 n54 błąd INPA, wypadanie zapłonu
Witam, dziś po rozgrzaniu silnika chciałem trochę depnąć na drodze i wyskoczył check engine. Więc zwolniłem zjechałem na parking i silnik sie dusił oraz telepało całą karoserią, nie równo chodził jak by 1 cylinder nie hulał. Wyłączyłem podpiąłem pod kompa, bo zawsze jest ze mną i błąd następujący: http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/910/JCjQq9.jpg Dodam że auto jest tydzień po programie do tej pory jeździło bardzo dobrze. Wcześniej było trochę cieplej, 2 dni nie używałem auta, dziś 15 min i po zabawie :/ Jest to jak sie domyślam wypadanie zapłonu tylko czym spowodowane, cewki świece, wtrysk, pompa? :(
-
335i termostat ?
sorry za offtopic, ale z ciekawości jaka powinna być temp silnika n54? u mnie jak jezdze po miescie jest na ogół ~104 stopnie czy wszystko ok?
-
e92 roleta tylnej szyby, nie składa się
Czym najlepiej? :)
-
e92 roleta tylnej szyby, nie składa się
Siemanko, mam problem z roletą szyby chce ją złożyć to opuszcza się kawałek i zaraz ponownie wraca do góry. Tak jakby coś ją blokowało, pewnie będę musiał ją wyjąć całą i zobaczyć bo dostęp tam do tych prowadnic jest słaby. Jak ją wymontować? Pzdr :cool2:
-
E92 335i WBAWB71090P026628
miazgat0r odpowiedział(a) na apex11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW mojej 335i mam nalatane 215 kkm i nic się nie dzieje, olej i filtry zmieniane co 10k i lata jak zła :cool2: Więc nie słuchaj że 200k to jakiś problem dla N54, właśnie teraz przy tym przebiegu będę robił program ic i wydech za 2 miesiące i wcale się o nic nie martwię... Musisz sprawdzić przede wszystkim czy nie jest po dużym dzwonie, bo cena niska... Pzdr!
-
e92 tunel środkowy / listwa
Dzięki, dałem rade ściągnąć wszystkie listwy, już się wziąłem za obklejanie :cool2:
-
e92 tunel środkowy / listwa
Siemanko, podpowiedzcie mi jak zdemontować tą środkową szeroką listwę z tunelu? Wszystkie inne odczepiłem, tzn mam zagwozdkę z centralną jeszcze bo wypiąłem ją z zaczepów ale nie wiem jak sie dobrać do wtyczek przy ramkach od nawiewu gdzie są przyciski od awaryjnych dtc itd.Czekam na info, pzdr
-
e92 bbs chr 19' 8.5 10. et20
Koledzy podejdzie bbs chr 19' przod 8.5 et 20, tył 10j et20 ? Czy bez szans? fura to 335i.
-
e92 płyn do wspomagania
Siemanko, potrzebuje zmienić płyn do wspomagania, jaki sie leje? e92 335i 2007r. Mam w garażu SWAG 99 90 6162 ,lałem go do audi, ale w opisie jest że pasuje też do BMW. Proszę o pomoc :)
-
e92 maglownica?
Maglownica będzie pukać w każdym aucie na zgaszonym, to są duże przeciążenia i będzie stawiać opór. Zobacz tą śrube, dostęp do niej nawet jest więc nie powinieneś mieć problemu. Drążek ma się ruszać góra doł lewo prawo tam są przeguby więc muszą :). Ponoć w naszych e9x te drążki sie nie wyrabiają tak jak ma to miejsce w e46 i e60. Sprawdzał wszystko fachowiec tylko od BMW, 15 lat pracował w Bawarii po czym otworzył swój warsztat, tam był tzw. (mistrzem) :D Pzdr!
-
e92 maglownica?
Temat rozwiązany, przyczyną była poluzowana ta śruba łącząca magiel z krzyżakiem (przegubem), pierdoła a cieszy jak nie wiem co. Już sie bałem że to przekładnia... Mechanik sprawdził jeszcze dodatkowo całe zawieszenie i wszystko jest w porządeczku :8) Damian ten drążek (krzyżak) ma mieć taki delikatny luz, dodam jeszcze że na zgaszonym silniku zawsze będzie delikatnie pukać kręcąc kierą!