Treść opublikowana przez Matias-e90
-
E-46 naped na 4 kola a na 2
Mi 330xd pali średnio 6,6-6,8l/100 km. Jazda w 70% trasa raczej prędkości rzędu 110-140. Jazda w mieście to głównie Warszawa i czasem Szczytno. Spalanie wyliczone poprzez tankowanie pod korek i do rezerwy. Co do części to faktycznie wachacz, sworzeń i tulej tanie nie są. Ale np łącznik Lemfordera kosztuje ok 75zł czyli porównywalnie. Półoś ksoztuje średnio 700-750zł ale podobno jak sie dba o osłony nie wciska gazu na skręconych kołach podczas ruszania to są "podobno" bardzo trwałe. Problemem mogą być również przednie amortyzatory które kosztują ok 900zł za sztukę...tył z tego co pamiętam jest taki sam jak w zwykłej.
-
Pierwsze auto...e46?
Wg mnie najlepszym wyborem będzię 318i lub 320d, oba są w miare dynamiczne oraz ekonomiczne. Kupując 330d w tym budżecie jaki posiadasz wdasz się na minę....a jeśli chodzi o benzyne 3.0i nie ma wg mnie szans na kupno czegoś jeżdzącego. Kupując 320i 150km R6 beznyne będzie Ci dużo paliła to już lepiej 323i lub 328i spalanie bardzo podobne a osiągi...o niebo lepsze. Aaa poszukaj w dziale "Samochody" tam koledzy z forum ogłaszają Swoje auta a myślę że warto odwiedzić ten dział:) Może coś upatrzysz:) Zawsze to można liczyć na większy rabat dla forumowicza:)
-
BMW E46 330xd by Matias-e90 nowe felgi 18"...
Tak była dla mnie po prostu zbyt jakby to powiedzieć...zbyt miękka;/ lubie szybką jazdę i na ciasnych zakrętach było średnio mimo sprawności amortyzatorów w granicach 68-70% oraz naturalnie sprawnego zawieszenia:) Poza tym super auto ale dla mnie samego zbyt duże....jeżdze tylko z dziewczyną więc...no ale miałem nie żałuje:)
-
e46 dmkj touring
mały głód jest git tez go mam:)
-
E46 320D Lifestyle Edition
Hmmm myśle że to się sprawdza, ja mimo garażowania auta obłożyłem aku taką geowłókniną która trzyma ciepło i niby działa podobnie jak steropian;) W każdej Beemce tak robie:) a czy tak naprawde to się sprawdza czy nie to nie wiem;/
-
F10 535i 306 km X-drive WBAFU7C54BC878396
Matias-e90 odpowiedział(a) na jaskowisnia temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSprawa rozwiązana;/
-
F10 535i 306 km X-drive WBAFU7C54BC878396
Matias-e90 odpowiedział(a) na jaskowisnia temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitaj, hmmm tak jak napisał sprzedawca jest to na prawde OKAZJA!!!! Generalnie wydaje mi się że cena jest mega atrakcyjna jak za roczne auto, tym bardziej że to 535i....Na początek poproś kogoś żeby sprawdził carfax gdyż auto jest z USA;/
-
320 D jakie macie przebiegi
W poprzedniej E46 320d 2002 283 000 ori śmigała jak nowa:) Obecnie w E46 330xd 216 000 ori i też śmiga bezproblemowo:)
-
E91 335d LCI M-Pakiet - Do zamknięcia...
Ja tak samo bym dążył żeby na monitoringu było, przecież jesli będzie widać tablice to Pan/Pani dostanie mandat za to że uciekła:)
-
e46 dmkj touring
Może doczepiony..
-
BMW 525 FULL OPCJA INDIVIDUAL EXLUSIVE WBADP01080GX06634
Matias-e90 odpowiedział(a) na a1cygan temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa 1 zdjęciu chyba widać niedokładne spasowanie a więc weryfikacja prawego przodu.
-
BMW 316i TOURING, 118 KM, 2005 ROK, WBAEX310X0PP65626.
Matias-e90 odpowiedział(a) na m4ly temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażStoi na allegro już dłuuuuuugo;/
-
BMW 328i Sport Line - Melbourne Red
No no no :cool2:
-
E90 330xd M pakiet DO ZAMKNIĘCIA
Ładniutka:) pewnie tak jak ja nie możesz doczekać się śniegu;p
-
arnold BMW E91 LCI 320d xdrive
I to jest odpowiedni wybór!!!
-
e46 dmkj touring
Całkiem ładny Turasek:) na +: - xenon - szyberdach - stołki sportsitze, ale patrząc na kierownice...;/ strasznie brzydko ona wygląda kup na allegro rabrkę czarną RENOSKÓR - 7-8zł, dokup aceton i zrób porządek z kierownicą;/ Ja tak robiłem i robie w kilku autach znajomych kierowniki wyglądaja jak nowe i spokojnie 2 lata nic się nie dzieje - nie brudzi rąk ani sie nie wyciera, tzn. jak ktoś ma szorstie ręce to wszystko wytrze:) koszt niewielki a efekt naprawde super!! Aha i do następnej sesji wyczyść dywaniki:D Szerokośc:P
-
demontaż obudowy lusterka
Hmmm no właśnie mam mieszane uczucia, i chciałem generalnie zobaczyć jak bedzie to wyglaało;/ W sumie może dam sobie spokój;/ wiec trzeba kupić krótszy shifter i czarne nerki;]
-
bmw f10 520 WBAFW12040C732722
Matias-e90 odpowiedział(a) na lysyidea temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa bym sie grubo zastanowił nad angolem i przekładka...wg mnie to jeszcze zbyt świeże auto żeby takie cuda robić;/ pomyśl co potem będzie ze sprzedaża...;/
-
demontaż obudowy lusterka
Witam kolegów:) mam pytanko chodzi mi o demontaż obudowy lusterka lewego i prawego, chciałbym okleić lusterka w carbon i nie mam pomysłu na demontaż obudowy;/ Ktos pomorze?:P
-
BMW E46 330xd by Matias-e90 nowe felgi 18"...
Taki byl plan:p
-
BMW E46 330xd by Matias-e90 nowe felgi 18"...
Hmm nie szkoda bo udalo sie kupic komplet z oponami w bdb stanie.Na lato poki co mam widoczne na wczesniejszych zdjeciach 17" z ladnymi oponami wiem ze sa bardzo podobne ale coz takie byly w okazyjnej cenie to wzialem bez zastanowienia:)zazwyzaj tez mialem stalowki ale do 330d wchodza min 17":/ wiec zamiast stalowek wolalem alu:)plan jest wstepnie taki zeby sprzedac jedne 17" z letnimi oponami a na lato wrzucic 18" m-pakowa:)
-
BMW E46 330xd by Matias-e90 nowe felgi 18"...
Mały update czyli wersja zimowa. Zmienione felgi 17" ori BMW wraz z oponami Goodyear Ultragrip Performance. Opony w idealnym stanie. Z rzeczy które zrobiłem/wymieniłem przed zimą były w sumie koła i...2 łaczniki stabilizatora bo lewy zaczynał popukiwac. Także autko wyleczone i zdolne do jazdy:) Noi korzystając z tego iż przyjechałem do rodzinnego miasta to ogarnąłem auto w kwestii czystości:) Jedna fotka po powrocie z Warszawy...było mokro;/ http://images38.fotosik.pl/1866/496c63c1deeae2f1.jpg A tutaj już po myciu:) http://images42.fotosik.pl/688/b8afc990b30b3362.jpg http://images37.fotosik.pl/1881/e2a7edf4b2d8f442.jpg http://images49.fotosik.pl/1719/42026a772e4db2c3.jpg
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Witam, proszę o rozkodowanie VIN: PJ40687
-
E61 520dA
Ale chipa możesz zrobić - będzie przyjemniej:) i napewno odczucia będa lepsze:)
-
E60 530dA by Tatar
Fajne autko, przynajmniej znasz przybliżony przebieg:) Ogólnie prezentuje się fajnie, moje poprzednie e60 było w takim samym kolorze:) Zmień końcówke wydechu na prostą, tam mi się cholernie nie podoba:) Widzę, że DPF-a nie masz. Ogólnie większe koło np 18" i będzie lala:) A wracając do przebiegu to co to jest 256 00 na ten silnik...1/3 wytrzymałości:)