Treść opublikowana przez Matias-e90
-
330d Końcówka wydechu
Hej tez ciągle mysle o wymianie końcówek w 330d na 2 proste, i w sumie myslałem o RM Motors model RM3. I nadal sie zastanawiam. Najbardziej podobajaą mi się jednak chromowane końcówki z 330i. Jednak to koszt ok 300zł samych końcówek, a RM3 masz za 249 z tłumikiem końcowym.
-
BMW 330i WBAEV51010PD81903
Matias-e90 odpowiedział(a) na legionista6 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRok temu byłem z kolega po auto i tego gościa i na prawdę było w stanie bdb!!!!Kolega je kupił:) Mogę go polecić, bo oglądałem też inne jego auta. Handlarz pełną gębą, ale auta ma ładne i nietanie;]
-
shifter od m3
Też je oglądałem jak chciałem kupić a dokładnie tą drugą i tak sie zastanawiałem czy jej nie wziąc:) Dzisiaj już wiem że wziałbym wybierak od Z4 3.0i:) w X-ie by pasował idealnie bo jest odrobinkę krótszy od kulki do tulejki niż w Z3M i jest właśnie krótszy na na górze;] No ale mimo wszystko jest założony stary;p
-
shifter od m3
Hmmm no jak podnieśliśmy skrzynie to nie było szansy na zmiane biegu;/ dlatego shifter zostawiam Sobie do następnej być może e91, a stary przerobiłem:) tym bardziej ze nic za to nie zapłaciłem a przedłużyłem stary o 1 cm. Mógłbym go jeszcze o ok 3 mm dać dłuższy ale nie chciałem już kombinować:) Ogólnie tak jak napisałem przy wymianie shiftera w X-ie jest masaaa roboty;/ Z drugiej strony wkurza mnie trochę wysokość wybieraka w aucie, szkoda że wczesniej nie pomyslałem żeby go skrócić:)
-
shifter od m3
Odgrzewam kotleta:) Dzisiaj wziąłem się za montaż shiftera od Z3M i niestety nie pasuje;/ Okazało się, że skrzynia biegów w 330xd jest wyższa, tzn. że shifter opierał się dotykał skrzyni biegów. Sama wymiana w X-ie to masakra...Na szczęście obeszło się tylko na rozkręceniu wydechu oraz lekkim opuszczeniu skrzyni. Finalnie przerobiłem stary wybierak - dospawałem 1cm i zamontowałem go. Także shifter od Z3M zostaje u mnie na dłużej - montaż będzie pewnie na następnym BMW:)
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Nieprawda. Własnie:P do 2005;]
-
e46 330d, 2003r, Warszawa, WBAED910X0FM71032
Matias-e90 odpowiedział(a) na a_sierak temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLampy przód od 3.0i jak się nie mylę..
-
E46 330xd szybkie pytanko
Dobra to zamawiam 4m średnica 3 mm:) Dzieki ogromne i serdeczne za pomoc:) Pozdrawiam,
-
E46 330xd szybkie pytanko
Przez zawór z tego co mówił kolega mechanik:)
-
E46 330xd szybkie pytanko
patrzyłem teraz na rozkodowany VIN i nie ma;/ nic o euro;/ ale proszę:) viewtopic.php?f=159&t=199001
-
E46 330xd szybkie pytanko
gdzie to sprawdzić?:P
-
E46 330xd szybkie pytanko
Hmm może i euro 4 nie wiem tego;/ jest to motor 204 konny..
-
E46 330xd szybkie pytanko
Witam koledzy, przymierzam sie powoli do wymiany wężyków podciśnienia w swojej 3.0d. Moje pytanko brzmi ile metrów mi potrzeba i jaka średnia wężyków? Naturalnie chce zamówić z www.fmic.pl Pozdrawiam.
-
BMW 330d M-Pakiet 184kM WBAEL91090PA28645
Matias-e90 odpowiedział(a) na masta pi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle ogólnie auto prezentuje sie całkiem fajnie, przebieg wydaje się być w miare realny, fotele ładne...
-
BMW E46 330xd by Matias-e90 nowe felgi 18"...
Dla mnie tył napęd to najbardziej "uniwersalny" napęd...w lato można poszaleć na rondach pobawić się nie mówiąc już o zimie:) Znowu X w zime jest boski, poprostu śniegu po zderzak a ona sunie jak trzeba;] znowu w lato nic specjalnego się nie dzieje, no może poza jakimiś ostrymi, szybkimi zakrętami... A z tym parkowaniem, to akurat wracając z Wawy zajechałem po drodze, z buta ciężko byłoby isć bo to drugi koniec Szczytna....zimno było więc połówka by zmarzła....;p
-
BMW E46 330xd by Matias-e90 nowe felgi 18"...
Hehehe ona poprostu sie spieszyla i nie przewidziala tego ze mimo odsniezonego parkingu moze byc lod:/ noi wlasnie bylo sporo lodu...trudno stalo sie:/
-
BMW E46 330xd by Matias-e90 nowe felgi 18"...
HMmm no dzisiaj jak się kręciłem to uderzyłem tylnym kołem w kawał lodu, przestraszyłem się że zderzak połamałem ale na szczęście nie;/ wracając do domu strasznie biła mi kierownica, jak się okazało później w dziury w felgach zamarł śnieg powstał lód i drgania gotowe;] No niestety, najśmieszniejsze było to, że sobie siedziałem w aucie czekając na drugą połówkę i nagle widze że cos na mnie jedzie i buuuum;/ dobrze że zapłon wył bo jeszcze by jaśki wywaliło;/ heheeh Pani się złapała za głowę...nie była brzydka więc nie krzyczałem na nią;/ mimo lekkiego uderzenia trochę gratów poszło do wymiany;/ ale co zrobić - zima;/
-
BMW E46 330xd by Matias-e90 nowe felgi 18"...
Podsyłam kilka fotek z zabawy na śniegu, na razie słabe będą lepsze...a we wtorek biorę sie za czyszczenie elektrozaworu od turbo oraz czyszczenie czujnika doładowania. Następnie do wymiany pójdą wyciaraczki ori BMW oraz długo poszukiwany short shifter - zdecydowałem się na shifter od Z3M:) W tygodniu podeśle kilka nowych fotek z prac:) http://images48.fotosik.pl/573/981f5b7aa12671a3.jpg http://images40.fotosik.pl/1925/c0c24d851cd89d31.jpg http://images46.fotosik.pl/1933/66eabba69eb48a9b.jpg http://images41.fotosik.pl/1920/f11d59838322bf26.jpg http://images42.fotosik.pl/746/ec1e294bcf110f31.jpg http://images39.fotosik.pl/1918/030915f36ee5ff9c.jpg Niestety, w połowie grudnia na parkingu pod supermarketem Pani chciała stanąc obok mnie VW T4, jechała ok 25-30km/h skręciła kołami a VW pojechał wprost na mnie;/ ostatecznie rozciachała mi błotnik LP, połamała zderzak, przednie nadkole oraz kierunek i pękło mocowanie lampy. W związku z tym Beemka była na 2 tygodnie uziemiona i nie można było nią jeździć.... Zderzak kupiony w kolor, błotnik niestety kupiony w kolorze Topas Blau i poszedł do malowania;/ kierunek i lampa kupione... Auto ostatecznie nie ucierpiało mocno, i wygląda tak jak przedtem:.... Podsumowując dzisiejszy dzień mając X-a na prawdę można super polatać, jest mega zabawa. Ja dzisiaj trafiłem na mocno zaśnieżony parking ale mimo wszystko jestem dzisiaj bardzo zadowolony:) Jutro robie delikatne SPA Beemce:) czyli kompletne mycie, odkurzanie i moze ją wypoleruje zobace jak warunki w garażu:) Zapraszam do komentowania;]
-
BMW E46 320d (150km) M-Pakiet WBAAP71060JL34225
Matias-e90 odpowiedział(a) na masta pi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle z drugiej strony wiadomo co i jak było z autem. Gość przynajmniej nie ściemnia jak 99,9% alledrogowiczów;/
-
e91 LCI 330xd M-pakiet A941761
Matias-e90 odpowiedział(a) na adisan82 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA ja szukam w głowie tego modelu i cos mi świta że auto było chlapnięte przodem, mało tego było chyba nawet uszkodzone wystawione na alledrogo, o ile pamiętam nie były to duże uszkodzenia ale z drugiej strony auto wygladało jako podpicowane, uszkodzone do sprzedaży...i
-
BMW E91 320d LCI quziec fotki wiosenne str6
fajna sprawa, ciekawy mod:)powodzenia w dalszym modzeniu:D Wyglada naprawde fajnie!!
-
325i błotnik wymiana,rzeczoznawca,wycena MTU kpina
Jeśli sami się rozliczają to ok, ale ja np. 2 lata temu miałem wypadek e90, myślałem żeby zrobić to w Inchape w Wawie ale poweidziano mi że musze zapłacić oni dadzą fakturki i wtedy ja mam to załatwiać z ubezpieczalnią, koszt naprawde był bliski 40 tys zł....zrezygnowałem i sprzedałem auto uszkodzone;]
-
325i błotnik wymiana,rzeczoznawca,wycena MTU kpina
Kompletna bzdura!!!! Jeśli chcesz odwołać się od wypłaty to musisz przyjąć kase na konto, odwołać możesz się w ciągu 31 dni. Jesli odmówisz im wypłate takiej kwoty jaką chcą Ci dać, oni mogą sprawe odwlec o kolejne 31dni a nawet na 90dni. Także najpierw kasa na konto potem odwołanie. Inaczej stracisz dużo czasu i nerwów.... Pozdrawiam. P.S. Najlepiej wziąć jakiegoś rzeczoznawce który Ci ogarnie temat i napisze odwołanie na podstawie paragrafów, bo samemu niewiele możesz zdziałać...
-
E60 2.0D 177km 12/2008 by radi
Auto naprawde robi wrażenie, te siwe wnętrze moje marzenie do tego komforty...Hmmm 2,0d daje rade napewno i jak koledzy wyżej mówią, zrób chipa i będzię śmigała:)
-
530i LCI 2009
Noooo robi robote, naprawde felgi w E60 wyglądają obłędnie:) Fajnie że LCI, udanej i bezawaryjnej jazdy zyczę:) Ile pali auto?