Treść opublikowana przez Matias-e90
-
[E87] 130i WBAUF91080PS78457 2005
Matias-e90 odpowiedział(a) na pete86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzy normalnej eksploatacji mysle ze 250-300 tys km:)
-
E46 330xd - końcówka wydechu od benzynowej R6
Chyba zdecyduję się na RM-y, jak będę w domu na święta rto do Olsztyna mam 45km zadzownie jutro i zapytam jaki koszt montażu:)
-
E46 330xd - końcówka wydechu od benzynowej R6
Hmmm to prawda co piszesz:) wole dołożyć 100zł i kupic coś porządniejszego:) masz jakaś stronke? albo jakiś konkretny model tego RM?
-
E46 330xd - końcówka wydechu od benzynowej R6
Nikt nie ma pomysłu? Da rade przeszczepić ten końcowy wydech z benzynowej R6?
-
E60 530D VIN: WBANX71040CS59000
Matias-e90 odpowiedział(a) na Rafski87 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPowiem jedno - od Pana Motolucy nie kupuje się aut. Piałem już kilkakrotnie na forum jakie auta przyprowadza, i skąd to wiem....Odradzam.
-
E46 330xd - końcówka wydechu od benzynowej R6
Nie wiem jak mozna to sprawdzic - tak mi napisal sprzedajacy z forum. Probuje zmienic ta koncowke lub tlumik koncowy bo te 2 fajki w dol srednio mi sie podobaja....hmmm dlatego pytam Was, osoby bardziej obeznane moze nawet niektorzy juz to robili i jest ok:)
-
E46 330xd - końcówka wydechu od benzynowej R6
Hmmm teraz właśnie się zastanawiam nad tym końcowym wydechem od 325i. Kolega z forum sprzedaje i mówi że ma stan idealny. I tak się własnie zastanawiam czy to podejdzie w ogóle do 330d.... Bo jeśli tak to chętnie wezme od niego ten wydech i wrzuce go do Siebie:) Co o tym koledzy sądzicie?
-
E46 330xd - końcówka wydechu od benzynowej R6
Jeden z kolegów z forum na na sprzedanie wydech końcowy z E46 325i..Co myslisz? Podejdzie? W dobrej cenie - mówi że stan idealny.
-
E46 330xd - końcówka wydechu od benzynowej R6
Co do dźwięku naprawde nie zależy mi na nim;] bardziej chodzi tu o kwestię wyglądu;/ Nie do końca podobaja mi się te 2 fajki skierowane w dół;/
-
E46 330xd - końcówka wydechu od benzynowej R6
Hmmm pobawie sie i pokombinuje co dalej z tym zrobic...
-
E46 330xd - końcówka wydechu od benzynowej R6
Hmmm nie sadzilem ze jest z tym tak duzo problemowej zabawy...moze jestes w stanie polecic jakas koncowke?jak mialem e90 myslalem o ulterze...o to ze bedzie brudna to sie nie martwie mam fiola na punkcie czystosci auta wiec bedzie na biezaco pucowana:)
-
e90 320d n47 2009r - krzyk
Wersja raczej podstawowa, a szkoda, fajnie że LCI. Zdejmij tylko te pokrowce od Stara;/ Ogólnie ładna:) jak spalanie?
-
E46 330xd - końcówka wydechu od benzynowej R6
Witam serdecznie wszystkich zapaleńców BMW:) Mam pytanko czy jest możliwość obcięcie końcówek w 3,0d i zamontowanie 2 chromowanych końcówek np z 330i lub 328i?:) Czy będzie to miało ręce i nogi? Czy ktoś coś takiego już robił, może podesłać fotki albo jaka końcówka wydechu fajnie pasuje do 3,0d w Turasie:) Nie chce "tjuningowych" kominów;/ tylko 2 ładne i proste końcówki:) Z góry dziękuje za sugestie i pomoc;]
-
BMW M5 F10 -Monte carlo blau metalic !!
Matias-e90 odpowiedział(a) na e60530i temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażŻe tak powiem... "Jedyna taka"..hehe
-
BMW 318 Xenon 2002r. 318i 143km NAVI
Matias-e90 odpowiedział(a) na lukasz2101 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWłasnie zdjęcia ewidentnie robione w lato/wiosne....gość kręci jakiś handlarzyk:) a druga sprawa skąd wie że paląca sie kontrolka klocków w E46 oznacza wymiane klocków tył? Sprawdził czy tylko tak gada?
-
E46 Touing Nowy Sącz PP11717
Matias-e90 odpowiedział(a) na Kunio temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNiekoniecznie adekwatne....Fotel jest wygnieciony dosć mocno. Ja sprzedawałem swoje poprzednie E46 miałem takie same stołki skórzane i auto miało przebiegu ok 280 000...uwierz mi że fotel wygladał dużo dużo ładniej tym bardziej, że nie jestem szczupły i wazne ok 100kg...Gałka tez dziwne że wytarta przy "181 000"...Kupiłem auto jakiś czas temu z przebiegiem 210 000 km i gałka jak nowa.....też w E46. Auto wg mnie ma przebieg + 100 000 albo i ze 2 razy taki, Oczywiście wyglada bardzo zachęcająco wizualnie i wyposażeniowo, poza tym 18*, M-Pakiet....kusi kusi:)
-
BMW E46 330xd sworznie przednie
:) dokładnie zaintetresuje się w razie potrzeby sworzniami TRW albo LM, tylnie kosztują tak jak mówie ok 250-300zł LM.
-
BMW E46 330xd sworznie przednie
Jakiej firmy te wymienne sworznie wsadziles?podsumowujac sporo kasy mozna na tym zaoszczedzic ciekawe jak z trwaloscia itp:)z tego co sie orientuje wachacze LM ok 500 - 600zl x 2 + sworznie ok 250-300zl LM kpl + tuleje LM ok 150zl kpl...wychodzi lacznie ok 1500zl + robota. W przypadku wymiany sworzni wychodzi: 170zl sworznie "niewymiene" Delphi + 150 zl tuleje LM + 250-300zl sworznie wymiennie LM a wiec podsumowujac zostaje cos ok 900-1000zl:) spora suma...
-
E61 525i 2004 Zduńska Wola B390487
Matias-e90 odpowiedział(a) na Mauro temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDolicz wymiana deski i jej koszt;/
-
BMW E46 330xd sworznie przednie
Czyli jednak da się wiec dobrze wiedzieć na przyszłośc:)a drugie sworznie te wymienne jakie wypiłeś?
-
E61 525i 2004 Zduńska Wola B390487
Matias-e90 odpowiedział(a) na Mauro temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA mi sie wydaje ze 10 tysi nie starczy... Powiem dla przykladu ze: miesiac temu na parkingu pod supermarketem jechala Pani VW T5 chciala zaparkowac obok mnie i przez warunki pogodowe skrecila w prawo obok mnie a auto pojechalo na mnie:)miala z 30km/h uszkodzone zostaly: blotnik, zderzak, lampa, kierunek, slizg zderzaka nadkole plastikowe peklo i pare innych plastikow:/ moje auto to e46 330xd, po naprawie na gotowo z malowaniem blotnika wyszlo 4 tys zl. Zderzak kupilem drugi w kolor bez malowania:) takze jak tu jeszcze maska, drzwi i niewiadpmo co dalej bo nie widzimy jej od spodu i z gory to wg mnie 10 tysi bedzie malo do tego poduszki x 2....+ robota i ewentualnie malowanie...
-
BMW E46 330xd sworznie przednie
Oki dobre info na przyszlosc:)
-
E87 118d zapaliła się nagle kontrolka od trakcji
Hmmm no narazie u mnie przestało się świecić;/ jak sie bedzie zapalała to lukne albo aku albo właśnie ten czujnik może się gdzieś przetarł/przerwał.
-
BMW E46 330xd sworznie przednie
Jakie ceny sworzni? Możesz podesłać jakiś link do sworzni? Wiem że ten wymienny jest normlanie dostępny na allegro, ale ten drugi?...czy on jest taki sam jak ten wymienny?
-
E46 Touing Nowy Sącz PP11717
Matias-e90 odpowiedział(a) na Kunio temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa dzień dobry bardzo zapuszczone wnętrze;/ Gałka może mogła sie wytrzeć, może małżonka Pana który sprzedaje używa jakichś słabych kremów do rąk;/ A skóra...wygląda średnio, wiadomo szare mydło czyszczenie, zakonserwowanie i powinna wyglądać ładnie;)