Panowie nie znam się na tym osobiście nie kupowałbym auta jakby można było motorem cały rok jeździć. Dlatego czekam na jakiś propozycje z waszej strony, macie jakieś rozeznanie w końcu jesteście posiadaczami BMW więc wiecie co i jak. Liczyłem na jakieś sugestie co do modelu, silnika itp:)
No z tego co wiem to silnik diesla 3.0 pali ok 7l/100km przynajmniej tak podają dane techniczne ale jakie jest realne spalanie? roczne koszty utrzymania? Jakbym znalazł gdzieś te informacje i były dość rzetelne to nie zakładałbym nowego tematu na forum:)
Witam. Tak jak w temacie powoli przymierzam się do zakupu pierwszego auta, jak na razie upatrzyłem sobie model e46 nie wiem czy to dobry wybór ponieważ chce żeby autko było stosunkowo ekonomiczne no i jak każdy młody człowiek chcę też żeby miało "kopa". Zastanawiam się jaki silnik będzie lepszy diesel czy bęzynka 3.0 czy 2.0? A może znacie jakiś inny ciekawszy model? Proszę o pomoc. Dodam że na autko mogę przeznaczyć 18tys. Młody człowiek a kark tak zesztywniał że nie może spojrzeć wyżej a szkoda bo tam jest temat na takie rozterki viewtopic.php?f=69&t=200081
8 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.