Treść opublikowana przez krzychuziom
-
Blad SRS 93F8 E60 Napinacz
zbyt wysoki opór wskazywał by na to że jest wystrzelony ...
-
Blad SRS 93F8 E60 Napinacz
a jak nabój przy akumulatorze ?
-
Blad SRS 93F8 E60 Napinacz
wygląda na to że napinacz do wymiany , autko miało jakaś przygodę ?
-
zawieszenie-zgrzytanie, chrupotanie przy wstecznym w prawo
Może przegub ? choć słyszał byś przy skręceniu ... sprawdź może półoś coś musi być powodem stukania , najlepiej sprawdzić zawieszenie jak auto stoi na kołach , bo na podnośniku czasem ciężko zlokalizować jakieś usterki...
-
Lusterko zewnetrzne e60 2004r
Lusterka były wadliwe fabrycznie .... padały silniczki i się nie składały (ten sam problem u mnie) jeśli chcesz kupić nowe musisz rozebrać swoje i policzyć ilość kabli i szukać właśnie takiego , choć nie wiadomo czy nie kupisz takiego samego... możesz jeszcze rozebrać je i poszperać w nim co jest nie tak...
-
drganie kieownica bmw e60
Zacznij od początku , zawieszenia dokładny przegląd , opony , możliwe też że to przekładnia , z tego co się orientuje była jakaś akcja serwisowa w E60 na przekładnie
-
Jaki płyn do wspomagania bmw e61 535d /Prestone?
kup w ASO , cena nie jest wygórowana , a masz pewność że jest właściwy :)
-
Zawieszenie M-pakiet E61 krzywo stoi
dziwne , tył może być spowodowany nivo , a przód może dynamic drive ? masz ten system u siebie? było o tym na forum że auta krzywo stoją i to on był powodem
-
tylnie zawieszenie-nivo
jeśli miałeś popękany wężyk którym zasysa powietrze to na 99% kompresor , chyba do 2008 były wadliwe , jak szukali mi nowego to znajomy z BMW powiedział żeby szukać po 2008 ... :)
-
tylnie zawieszenie-nivo
kompresor raczej powinien pracować na sucho , przynajmniej w moim było sucho , możesz coś do niego kapnąć ale na pewno nie płyn hamulcowy :) w żadnym wypadku :) kompresor włącza się zawsze jak masz mało powietrze w którejś z poduszek , nie pracuje cały czas , po wył. auta "równa" poziom tyłu , pewnie wł. się często bo jest zbyt mało wydajny , i nie ma siły napompować , ja się już wyleczyłem jeśli chcesz autem jeździć dłużej baaa w planach masz wakacje wymień go , bo może cię spotkać to co mnie , czego z całego serca ci nie życzę ;)
-
E60 3.0d Zatarte cięgno Turbiny ?
Najlepiej kupić sam sterownik , po wymianie nie trzeba robić żadnej adaptacji :) (przynajmniej u mnie tak było) warto zadzwonić do firm zajmujących się turbinami , coraz więcej jest w stanie naprawić sam sterownik :)
-
dołożenie podgrzewania foteli -skóra
jutro rozkopie u siebie i zobaczę , a jak w i-drive ? tez się coś ustawia czy nie ?
-
dołożenie podgrzewania foteli -skóra
czuli jest już instalacja pod panel ?
-
dołożenie podgrzewania foteli -skóra
Odśnieżam temat :) opanował ktoś to ? ja mam komforty i nie mam grzania :/:/:/
-
[E61] pneumatyka tylnego zawieszenia
Panowie , nie warto czyścic itp. ja tak zrobiłem i miałem bardzo dużo problemów, bo w drodze na wakacje w Austrii auto opadło i jechałem 400 km z dupą przy ziemi , okazało się że kompresor padł , auto było zapakowane i nie miał siły napompować , skończyło się na tym że rodzinka w Polsce musiała mi kupić używane nivo i wysłać znajomym do Chorwacji i na miejscu je wymieniłem. A więc jeśli macie błąd zbyt długiej pracy kompresora warto kupić używany od 2007 był już ok , mi udało się znaleść taki z 2009 i pompuje jak zły ;)
-
E61 Broblem z Nivo jak włączyć ? moduł transportu Wł. ?
Witam , panowie ost. w BMW padło mi nivo i jakoś przez przypadek podobno włączyłem moduł transportu (kompresor nie działa przy zapalaniu i gaszeniu auta) wklejam błąd z INPY , jak wyłączyć ten moduł jutro wymieniam kompresor i nie wiem czy będzie już działał normalnie czy muszę jakoś wyłączyć ten moduł transportu .... http://img685.imageshack.us/img685/4077/bladbmw.th.png Uploaded with ImageShack.us
-
Tryb transportu - nie działa iDrive i wiele innych funkcji
gdzie sie to włącza ?
-
Blacharka w e60
Podstawą jest TIG , czyli spawarka do aluminium :) i oczywiście umiejętność spawania :)
-
Sterownik dla swiec zarowych...
Ja wymieniłem wszystkie świece i okazało się że winien był sterownik świec , a wszystkie świece były ok ... , najlepiej chyba wymontować świece i sprawdzić czy grzeją , jak tak to wymienic sterownik , a o kablach pierwsze słysze
-
Cieżko odpalic jak jest zimno
jest wątek o module i w zrób to sam opisałem jak go wymienić
-
Sterownik dla swiec zarowych...
viewtopic.php?f=15&t=140811
-
Cieżko odpalic jak jest zimno
Wszystko zrobione jest specjalnie , nie może być tak że przez 200 000 km autko będzie śmigać , to nie W124 , dziś ASO żyje z serwisu ... choć za dużo moim zdaniem tych "awaryjnych części"
-
trzesie i dusi auto przy odpalaniu na zimnym
Albo moduł ... on jest dość awaryjny :)
-
Wibracje w 530d
Jaki masz przebieg ? powodów może być wiele , na początek wybierz się na kompa czy są jakieś błędy ;)
-
Warszawa weekendowe porównanie opon zimowych, ktoś chętny?
No potem się podzielcie wrażeniami :P