Skocz do zawartości

krzychuziom

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzychuziom

  1. zbyt wysoki opór wskazywał by na to że jest wystrzelony ...
  2. a jak nabój przy akumulatorze ?
  3. wygląda na to że napinacz do wymiany , autko miało jakaś przygodę ?
  4. Może przegub ? choć słyszał byś przy skręceniu ... sprawdź może półoś coś musi być powodem stukania , najlepiej sprawdzić zawieszenie jak auto stoi na kołach , bo na podnośniku czasem ciężko zlokalizować jakieś usterki...
  5. Lusterka były wadliwe fabrycznie .... padały silniczki i się nie składały (ten sam problem u mnie) jeśli chcesz kupić nowe musisz rozebrać swoje i policzyć ilość kabli i szukać właśnie takiego , choć nie wiadomo czy nie kupisz takiego samego... możesz jeszcze rozebrać je i poszperać w nim co jest nie tak...
  6. krzychuziom odpowiedział(a) na WMB23 temat w E60, E61
    Zacznij od początku , zawieszenia dokładny przegląd , opony , możliwe też że to przekładnia , z tego co się orientuje była jakaś akcja serwisowa w E60 na przekładnie
  7. kup w ASO , cena nie jest wygórowana , a masz pewność że jest właściwy :)
  8. dziwne , tył może być spowodowany nivo , a przód może dynamic drive ? masz ten system u siebie? było o tym na forum że auta krzywo stoją i to on był powodem
  9. krzychuziom odpowiedział(a) na kosmo17 temat w E60, E61
    jeśli miałeś popękany wężyk którym zasysa powietrze to na 99% kompresor , chyba do 2008 były wadliwe , jak szukali mi nowego to znajomy z BMW powiedział żeby szukać po 2008 ... :)
  10. krzychuziom odpowiedział(a) na kosmo17 temat w E60, E61
    kompresor raczej powinien pracować na sucho , przynajmniej w moim było sucho , możesz coś do niego kapnąć ale na pewno nie płyn hamulcowy :) w żadnym wypadku :) kompresor włącza się zawsze jak masz mało powietrze w którejś z poduszek , nie pracuje cały czas , po wył. auta "równa" poziom tyłu , pewnie wł. się często bo jest zbyt mało wydajny , i nie ma siły napompować , ja się już wyleczyłem jeśli chcesz autem jeździć dłużej baaa w planach masz wakacje wymień go , bo może cię spotkać to co mnie , czego z całego serca ci nie życzę ;)
  11. Najlepiej kupić sam sterownik , po wymianie nie trzeba robić żadnej adaptacji :) (przynajmniej u mnie tak było) warto zadzwonić do firm zajmujących się turbinami , coraz więcej jest w stanie naprawić sam sterownik :)
  12. jutro rozkopie u siebie i zobaczę , a jak w i-drive ? tez się coś ustawia czy nie ?
  13. czuli jest już instalacja pod panel ?
  14. Odśnieżam temat :) opanował ktoś to ? ja mam komforty i nie mam grzania :/:/:/
  15. Panowie , nie warto czyścic itp. ja tak zrobiłem i miałem bardzo dużo problemów, bo w drodze na wakacje w Austrii auto opadło i jechałem 400 km z dupą przy ziemi , okazało się że kompresor padł , auto było zapakowane i nie miał siły napompować , skończyło się na tym że rodzinka w Polsce musiała mi kupić używane nivo i wysłać znajomym do Chorwacji i na miejscu je wymieniłem. A więc jeśli macie błąd zbyt długiej pracy kompresora warto kupić używany od 2007 był już ok , mi udało się znaleść taki z 2009 i pompuje jak zły ;)
  16. Witam , panowie ost. w BMW padło mi nivo i jakoś przez przypadek podobno włączyłem moduł transportu (kompresor nie działa przy zapalaniu i gaszeniu auta) wklejam błąd z INPY , jak wyłączyć ten moduł jutro wymieniam kompresor i nie wiem czy będzie już działał normalnie czy muszę jakoś wyłączyć ten moduł transportu .... http://img685.imageshack.us/img685/4077/bladbmw.th.png Uploaded with ImageShack.us
  17. gdzie sie to włącza ?
  18. krzychuziom odpowiedział(a) na plastek3000 temat w E60, E61
    Podstawą jest TIG , czyli spawarka do aluminium :) i oczywiście umiejętność spawania :)
  19. Ja wymieniłem wszystkie świece i okazało się że winien był sterownik świec , a wszystkie świece były ok ... , najlepiej chyba wymontować świece i sprawdzić czy grzeją , jak tak to wymienic sterownik , a o kablach pierwsze słysze
  20. jest wątek o module i w zrób to sam opisałem jak go wymienić
  21. viewtopic.php?f=15&t=140811
  22. Wszystko zrobione jest specjalnie , nie może być tak że przez 200 000 km autko będzie śmigać , to nie W124 , dziś ASO żyje z serwisu ... choć za dużo moim zdaniem tych "awaryjnych części"
  23. Albo moduł ... on jest dość awaryjny :)
  24. krzychuziom odpowiedział(a) na siwykosiarz temat w E60, E61
    Jaki masz przebieg ? powodów może być wiele , na początek wybierz się na kompa czy są jakieś błędy ;)
  25. No potem się podzielcie wrażeniami :P

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.