Skocz do zawartości

mlody525i

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mlody525i

  1. mlody525i opublikował(a) temat w E32
    1. czy da sie zrobic zeby zapalalo sie swiatelko w srodku po otworzeniu samochodu z pilota/kluczyka? (jak np w e38) 2. czy w e32 wewnetrzne swiatelka gasły sciemniajac sie? 3. po zalozeniu xenonow beda bledy o przepalonych zarowkach? (w e34 nie pokazywalo) ew. pozycyjne diodowe 4. co zrobic zeby w czerwonej lampie miec pomaranczowy kierunkowskaz (gdzies czytalem o zielonych zarowkach..ale jeszcze nie spotkalem sie z czyms takim..) czekam na odp i pozdrawiam
  2. mlody525i odpowiedział(a) na grzegorz_cz temat w E34
    kolego, bo zeby je zalozyc podnosisz samochod do gory..... :D
  3. mlody525i odpowiedział(a) na Zielony-Z7 temat w E34
    to sporo ci pali, sprawdz sonde ;] u mnie w 730i automat spalanie od 12L do 20L / 100km
  4. kolego ja bym zaczal od ukadu zaplonowego, skoro swiece sa ok posprawdzaj cewki, i najprawdopodobniej sondy do wymiany
  5. po 1 to tds :D po 2 sprawdz wtryski jak juz ktos odp i nie lej bylejakiego paliwa pozdr
  6. mlody525i odpowiedział(a) na bmwkamikaze temat w E34
    kolego, czasem zerknij na plyn czy aby ci nie ubywa. mozesz miec bardzo niewielka nieszczelnosc (nawet chlodnicy)i nie bedziesz widzial zadego wycieku bo pod wplywem temperatury odparuje zanim bedzie kapalo na ziemie. jedynie mozesz sprawdzic po poziomie plynu w zbiorniczku. a co do tej fotki to faktycznie jak juz kolega BarTeeeK89 ci odpisal - oprocz silikonu nic nie widac :)
  7. mlody525i odpowiedział(a) na Zielony-Z7 temat w E34
    dokladnie tak. mam e32 z tym wlasnie silnikiem, spalanie jest od okolo 12 w trasie do 20 po miescie (mowie oczywiscie o automacie) e34 mysle ze palilo by podobnie bo to ten sam silnik z tym ze buda nieco lzejsza :) wydaje mi sie ze 530 powinno byc ok ;] z podobna moca masz jeszcze 2.5 24v i do tego napewno duzo czesci ale m30b30 wydaje mi sie "prostszej budowy" a nie koniecznie gorszy, podobno przebiegi 500 - 800tys standard :) ja na swoja e32 nie narzekam a mialem 2 e34 m50 ..... p.s. pokaz jakies fotki :)
  8. mlody525i odpowiedział(a) na cypel temat w E34
    o teraz juz troche lepiej:) jak jest na benzynie?
  9. mlody525i odpowiedział(a) na marcel_x temat w E32
    sprawdz napiecie na sondzie bedzesz wiedzial czy dziala ;]
  10. mlody525i odpowiedział(a) na cypel temat w E34
    skoro gazownia nie jest wpisana przez sonde to jaki "nadal jest problem" ? jesli nie ma sondy i nie widzisz roznicy w spalaniu itp...? moze napiszesz jaki to jest problem a nie ze padaja sondy a bez sondy tez jest niedobrze chociaz bez zauwazlnych zmian :)
  11. mlody525i odpowiedział(a) na grzegorz_cz temat w E34
    gumy utwardzajace ktore wklada sie w sprezyny. tylko pamietaj ze po obu stronach musi byc taka sama ilosc gum w sprezynie i przynajmniej jeden zwoj odstepu pomiedzy gumami (jezeli np zakladasz 2)
  12. powinno, ale czy warto? ktory to jest rok jakie ma wyposazenie i wjakim stanie buda? jest gaz?
  13. jezeli chodzi o sprzedaz tego i kupno drugiego 20 letniego m20 moim zdaniem pomysl niezbyt dobry :) masz duze szane ze kupisz to samo lub niewiele lepszy. zrobisz remont wiesz co masz wymienione i ze nic z silnikiem nie ma prawa sie stac. chociaz jak juz koniecznie uprzesz sie na zmiane silnika to raczej proponowalbym m50 . ja osobiscie bym nie inwestowal az tak w silniki m20
  14. mlody525i odpowiedział(a) na adrek88 temat w E34
    sprawdzenie najlepiej zaczac od zakupienia spray'u do czyszczenia zaolejonych miejsc ;] spryskac wytrzec i dopiero obserwowac. nic innego nie wymyslisz jak wszystko jest zachlapane olejem - mozesz sie domyslac. pozdro
  15. posprawdzaj filtry swiece cewki
  16. mlody525i odpowiedział(a) na bmwkamikaze temat w E34
    dokladnie tak jak mowi kaylo. gwizdki w desce rozdzielczej (na gorze) powinienes miec oryginalne nokii chyba ze juz ktos wyciagnal ;] jezeli ci brakuje mam gdzies oryginalne. swoja droga ja wczoraj podpinalem glosniki w e32 z tym ze dawalem cala nowa instalacje do glosnikow bo ktos wczesniej tez niezle namieszal, chodzi wszystko na standardowych 13 i jest niezle - takze jak masz namotane z kablami to czego bys nie wsadzil to bedzie kaszana :)
  17. mlody525i odpowiedział(a) na MarcinE32.3,5 temat w E32
    przez Duzy26 » 01 Sie 2010 01:46 ty sie nie smiej bo ja widzialem w e32 silnik z e34 2.5 takze moze i ktos ma 2.5tds hehe, ale fakt 3.0 byl tylko na benzin nie mylic z 3.3 hehehe dobre :) e32 725tds cos pieknego :) niewiem jak wy ale ja diesla nie uwazam... takie jest moje zdanie a swoja droga ciekawe jak by to sie zbieralo..
  18. mlody525i odpowiedział(a) na MarcinE32.3,5 temat w E32
    przez norbi_1221 » 29 Lip 2010 10:56 WITAM NIEDAWNO KUPIŁEM E32 730I I NIE WIEM JAKI OLEJ MAM WLAC DO SILNIKA 3 LITROWEGO W BENZYNIE I MUSZE WYMIENIC OLEJ W SZKRZYNI BIEGÓW W AUTOMACIE I TEŻ NIE WIEM JAKI OLEJ MAM WLAC I JAKIE SĄ JEGO PARAMETRY PROSZĘ POMUŻCIE kolego w e32 nie bylo innego silnika niz benzyna... ;]
  19. mlody525i odpowiedział(a) na Bishop_666 temat w E34
    zolte amory bilstein i czerwone sprezyny ;]
  20. mlody525i odpowiedział(a) na bmwkamikaze temat w E34
    jezeli chcesz wsadzac w standardowe miejsca raczej nie bedzie to gralo jakos po audiofilsku. oryginalne glosniki jezeli dobrze pamietam to 13, zeby to gralo jakos w miare moim zdaniem powinno byc od 16 w gore. musisz zastanowic sie co chcesz osiagnac i czego bedziesz sluchal z tych glosnikow, bo jesli ci chodzi tylko o to aby dolozyc troche basu to zainwestuj w subwoofer i wrzuc do bagaznika.. pozdro
  21. mlody525i odpowiedział(a) na k22 temat w E32
    no to troche pocieszyles ;] zauwazylem ze na benzynie jest to mniej odczuwalne niz na gazie ale jednak.. (oczywiscie sekwencja) co radzisz na poczatek?
  22. mlody525i odpowiedział(a) na k22 temat w E32
    nie chcialem zakladac nowego tematu mam e32 730i m30 z tym ze u mnie czuc zmiane biegow bardzo delikatnie, chyba ze gaz wcisniety w podloge to wtedy czuc dosyc mocne szarpniecie, mialem nadzieje ze sama wymiana oleju w skrzyni rozwiaze te objawy.. po przeczytaniu postow juz nie jestem dokonca pewny... prosze o pomoc
  23. ja zalozylem ten bolczyk bez demontowania zadnej tapicerki... niewiem po co to chcecie sciagac.. pozdro
  24. mlody525i odpowiedział(a) na Golum156 temat w E34
    czujnik jest po lewej stronie w zderzaku obok halogenu (ta 2ga zaslepka) wyjmij ja i zobacz moze sa ponadrywane przewody i dlatego nie styka
  25. na gazie moze byc gorzej.. wymiana sondy, pozniej mozliwe ze przyda sie regulacja gazu

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.