Skocz do zawartości

domelsnake

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domelsnake

  1. Przy wymianie odmy trzeba wymieniac jeszcze jakies inne elementy?? Chodzi mi o gumowe wezyki ktore sa podpiete do odmy. Podejrzewam ze po ich odpieciu od starej odmy nie beda nadawaly sie do ponownego urzytku. Ktore najlepiej kupic razem z odma??
  2. Juz to slyszalem...ale bez przesady... zrobilem 4-5tys mil a wlalem 6l oleju.... Nigdy wczesniej tak nie bylo... Przed wymiana jechalem do PL na swieta (1000mil w jedna strone) i wszystko bylo ok...
  3. Witam Tak dokladnie ten sam olej i nigdy nie bylo problemow. Jeden z magikow tutaj polecil mi po dluzszej jezdzie na wlaczonym silniku odkrecenia korka wlewu oleju. Jesli syknie (powietrze znajdzie ujscie) to znaczy ze zapchana odma, inny z mechanikow powiedzial mi ze odmy sie nie wymienia..., kolejny mechanik powiedzial mi ze to wymiana uszczelniaczy zaworow i ze on sie tego nie podejmie bo za duzo roboty....jeszcze inny polecil mi sprzedaz samochodu...
  4. domelsnake odpowiedział(a) na rzat temat w E46
    chinole to Capitol jakies SUper sport czy cus:) a gdy ostatnio zamienialem z kumplem przednie kolka to tez rewelacji nie bylo bo kolega ma Sunny tez jakies gow.... ale u niego nie sciaga wiec to nie opony, zreszta wydaje mi sie to za mocne sciaganie jak na opony. Jedynym problemem jest w tym momencie znalezienie zrodla problemu bo moge miec zregerenowane maglownice bez problemu ale jesli to nie to to pieniazki w bloto i problem zostaje...jutro maly przeglad tylnego zawieszenia wiec zobaczymy... ps. cisnienie sprawdzalem wielokrotnie a nawet troche eksperymentowalem zeby wyeliminowac przyczyne....i dalej [bAD]:( Tylko nie go....no kolego rzat
  5. Witam wszystkim Od 2 lat posiadam BMW E46 330Ci i od 3 miesiecy zaczela mi wciagac olej. Na okolo 1000-1500km musze dolac 1l oleju. Aktualnie jezdze na zalecanym Castrol 5W30 Full Syntetyk. Olej zaczal znikac po tym jak 3 miesiace temu go wymienilem ale podejrzewam ze to tylko zbieg okolicznosci. Samochod ma przejechane 73500 mil. Dodam ze nie kopci ani nie wycieka. Zastanawiam sie nad wymiana odmy i uszczelniaczy. Prosze o rade

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.