Treść opublikowana przez czerwony330d
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Już nie ma takiej potrzeby :P Kolega zgadł bezbłędnie :clap: :clap: Oto one:
-
E90 330xd M pakiet DO ZAMKNIĘCIA
To bardzo ciekawe, że tak szybko się rozciekł :duh: Ja też kupowałem nówkę i zrobiłem 25 tysięcy i jak na razie mam sucho, to że cieknie to nie znaczy że to wina kolektora po prostu tam nie ma być oleju a jak jest to znaczy że turbina puszcza olej na dolot albo przez odmę turbo zasysa i rzuca na kolektor, ostatnio wymieniałem kumplowi świece żarowe i przy okazji sprawdzaliśmy kolektor i nie było tam oleju tylko maź zmieszana z sadzą z egr-a, sprawdź odmę i luzy na turbinie i będziesz wiedział wtedy skąd ten olej tam się bierze, jezeli chodzi o klapki to możesz żałować tej decyzji wyrzucając klapki.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Blisko ale to nie to :) Telefon do przyjaciela :mrgreen: Pół na Pół :mrgreen: Pytanie do publiczności :mrgreen: Wybierz koło ratunkowe :norty: Niestety to nie blender ale nie związane z gotowaniem :lol:
-
E90 330xd M pakiet DO ZAMKNIĘCIA
Kupowałeś nowy czy używany?
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Dzisiaj przyszła paczuszka z Niemiec, może jakieś typy co znajduje się w środku :?: :mrgreen:
-
Grupowy zakup naklejek na grill E46
To się wpisz na listę, prosze by każda następna osoba dopisywała się do listy kopiując ją. 1. puzonn
-
Grupowy zakup naklejek na grill E46
Super wyszło :cool2: Koledzy, jako że naklejki się rozeszły, proponuję aby chętni wpisywali się na listę, jeśli uzbieramy dziesięć osób składam zamówienie na naklejki :D 1. ...
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Dziękuję bardzo :D Jeszcze jest parę dodatków w zanadrzu :D
-
E90 330xd M pakiet DO ZAMKNIĘCIA
Super wyszło :cool2: Dostałem info że w piątek być może zrobią porządek z moimi końcówkami, powiem szczerze że jak zobaczyłem twoje końcówy to będę atakował o takie same, także będzie nas dwóch indywidualistów, jeżeli są jeszcze dostępne :wink: Ale naprawdę super te wydeszek się prezenci :cool2:
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Przecież to były imieniny :duh: wiele osób uważa imieniny równie ważne jak urodziny :D
-
Zakup naklejek na nerki E9x jeżeli są chętni to wpisywać się
Kolego, niestety ale już wszystkie naklejki sprzedałem ale jeżeli macie ochotę to kto chętny może się wpisywać na listę: 1. djNanek
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Super torcik :cool2: Czyżby urodzinki :D
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Dziękuję, właśnie chodziło mi o taki efekt i udało się :D Prześlę ci na maila zdjęcia które porobiłem może uda Ci się coś fajnego stworzyć, ja niestety jest cieniutki, jeśli chodzi o obróbkę :? po 10mm na każde koło powinno być idealnie - najlepiej dystanse H&R. Pamiętaj, że musisz kupić dłuższe śruby po dołożeniu dystansów :wink: Dziękuję Marcin za podpowiedź, też tak myslałem że 10 mm to optymalny dystans, tak zakupię dłuższe śruby :cool2: Dzięki bardzo, już napisałem do Michała z MG, zobaczymy czy uda się w tym tygodniu, poza tym końcówki będą nowe bo ze starych złazi farba :duh: ale Michał od razu odpisał że bez problemu wymieni je na nowe bez wad :cool2: Dziękuję bardzo :cool2:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Dziękuję, jeżeli chodzi o wagę to szkoda pisać ale 105 kg :(
-
Zlot KRAKOW
Ja jestem teraz otwarty na każdy termin :D
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
I znowu będzie wstyd. Tym razem dziecko nam tyłki skopie. Akurat syn jeździ bardzo szybko, po prostu to uwielbia ale u mnie to już nie jest tak wesoło :mrgreen: Dokładnie tak jak piszesz Seba, waga robi swoje. To kiedy jakiś spocik w Krakowie :?:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Dziękuję bardzo za miłe słowa, może uda się w czwartek umówić, jeżeli chodzi o spot to obowiązkowo również na gokarty bo syn chce wam pokazać jak się śmiga na gokartach :D Dziękuję Marcin, zastanawiam się tylko jaki dystans, 10mm wystarczy czy więcej? Z przodu nie mam springów, nie wiem czemu tak wyszło czasami jest normalnie :o Dzięki bardzo, jeżeli uda mi się namówić żonę to nie ma problemu na przejażdżkę :wink:
-
Zakup naklejek na nerki E9x jeżeli są chętni to wpisywać się
Polska Poczta :duh: Nie martw się w tym tygodniu na pewno dostaniesz :)
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Tak, końcówki obowiązkowo do poprawki :) zastanawiam się nad gwintem KW V3 lub B16 :D No muszę podlecieć ale teraz z czasem bardzo krucho... :evil: Po tych zdjęciach nabrałem strasznej ochoty na oględziny :mrgreen: Jak będziesz miał chwilę czasu to zapraszam :D Dziękuję :) Dziękuję :cool2: Nie ma problemu :wink: Dziękuję bardzo, zawsze staram się wszystko robić jak najlepiej :D
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Dziękuję bardzo za komplement Dawidzie :cool2: Dlaczego nie wpadniesz obejrzeć na żywo :wink: Seba będą przerabiane w MG bo były robione pod zderzak M-Pakiet :?
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
Też tak myślę oglądając ten filmik :nienie:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Dziękuję Michale :cool2: Paweł masz rację końcówki były dopasowywane do zderzaka M-Pakietowego i dlatego są głębiej, w tym tygodniu mam zamiar umówić się u MGMotorsport na poprawienie tego bo trochę to śmiesznie wygląda, jak tylko przeróbka będzie zrobiona to wrzucę zdjęcia. Paweł mam pytanko a czy ty masz jakąś galerię swojego autka :?:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Witajcie Koledzy, przepraszam na wstępie że tak długo to trwało ale wreszcie się udało, tak wygląda po metamorfozie moje autko: Zdjęcia zaraz po myciu :D Te zdjęcia zrobione przy zamkniętej kopalni: Proszę o komentarze odnośnie metamorfozy :D Cos tam moge, ale jak sam mowisz ze w zimowym setupie dupy nie urywa, to niem czy jest sens... Kolego podaj na priv swojego maila to prześlę ci foty i może coś fajnego dało by się zrobić i wrzucić w temat, byłbym bardzo wdzięczny.
-
Grupowy zakup naklejek na grill E46
Kolego tobie wysłałem z danych z przelewu zresztą wysłałem tak wszystkim którzy wpłacili z danych z przelewu.
-
Zakup naklejek na nerki E9x jeżeli są chętni to wpisywać się
Bardzo ładnie wyszło :cool2: